Eurokalkulacka
06.08.11,18:44
Vie nam niekto poradit nielen takeho co pozna zakony ale aj nieco/niekoho navyse? Takeho co mysli aj za vas, planuje, vypracuje strategiu, nepodcenuje protistranu a je ako buldog? Zn: rodinne pravo, BA
Mária27
07.08.11,16:06
Kto sa ti tu zaručí za advokáta, keď ani súdy neručia za svoje rozhodnutia?
buchač
07.08.11,17:53
Vie nam niekto poradit nielen takeho co pozna zakony ale aj nieco/niekoho navyse? Takeho co mysli aj za vas, planuje, vypracuje strategiu, nepodcenuje protistranu a je ako buldog? Zn: rodinne pravo, BA


Kto sa ti tu zaručí za advokáta, keď ani súdy neručia za svoje rozhodnutia?
...pravdu ???

Čakal som na nejakú už konečne odpoveď ...

Advokát , hm .........ale taký ,aby vyhovoval požiadavkám ???

Opýtal by som sa aj ...." máš vôbec potom na takéhoto ? "......a vôbec , v rodinnom práve ???
To by muselo o poriadne bubáky ísť , aby sa unúval , myslel , vypracoval stratégiu , nepodcenil nikoho a bol by pritom sťa ten pitbull ...;)





...skús Čarnogurského ...mladého , či starého ...:rolleyes:
terezamaria
07.08.11,18:26
Priprav si dobrú a ťažkú buksu peňazí, pretože ten nebude robiť za tisícku / eur/.
Tu je dobrá právnička, aj dve.....nebudú vedieť aspoň niečo poradiť? :)
pepsikova
07.08.11,18:41
...tá najlepšia dala najlepšiu odpoveď...je to tak...
terezamaria
07.08.11,19:17
Myslela som to tak, že keby dotyčná naznačila aspoň v hrubých rysoch......možno by aspoň trochu poradili.....sorry!!!!!!!!
Ajk&
07.08.11,19:39
Najlepší a najdrahší sú majitelia advokátskych kancelárií a pritom združujú 5-10 advokátov, ale majiteľ sám sa drží v ústraní: stačí keď zavolá správnemu sudcovi alebo správnemu predsedovi okresného súdu.
pavol54
09.08.11,18:34
Najlepší a najdrahší sú majitelia advokátskych kancelárií a pritom združujú 5-10 advokátov, ale majiteľ sám sa drží v ústraní: stačí keď zavolá správnemu sudcovi alebo správnemu predsedovi okresného súdu.
Asi to bude tak, lebo na súd sa chodí vyhrávať, nie hľadať pravda.