osky
07.08.11,21:49
ahojte.mozno to nepatri celkom do odvetvia domacnosti ale zaujimalo by ma,ci niekto z vas pozna dakeho sukromneho detektiva,ktory by sledoval istu osobu nejaky cas.
a samozrejme,kolko take nieco stoji.....:confused:
Stanislav 1975
07.08.11,19:50
ahojte.mozno to nepatri celkom do odvetvia domacnosti ale zaujimalo by ma,ci niekto z vas pozna dakeho sukromneho detektiva,ktory by sledoval istu osobu nejaky cas.
a samozrejme,kolko take nieco stoji.....:confused:

mangela???:D;)
lujza.j
07.08.11,19:55
ceny za služby sú však podľa jeho slov vysoké: „Hodinová sadzba je od 20 eur vyššie. K tomu treba prirátať náklady za použitie vozidiel, materiálu a techniky.“

z článku:http://www.pluska.sk/slovensko/spolocnost/sukromny-detektiv-alex-lesnik-patra-po-nevernikoch.html
arizona
07.08.11,20:04
osky
07.08.11,20:07
ceny za služby sú však podľa jeho slov vysoké: „Hodinová sadzba je od 20 eur vyššie. K tomu treba prirátať náklady za použitie vozidiel, materiálu a techniky.“

z článku:http://www.pluska.sk/slovensko/spolocnost/sukromny-detektiv-alex-lesnik-patra-po-nevernikoch.html


:eek::eek::eek::eek::eek::eek::mad::mad::(:(
alessi
07.08.11,20:07
dobrý detektívi sú dôchodci. Na nich ani SBS skári nemajú. Najmä v činžiakoch na prvých poschodiach non stop na balkone či v okne, alebo zrkadielko dovnutra, či čítajúci noviny.....
lujza.j
07.08.11,20:15
:eek::eek::eek::eek::eek::eek::mad::mad::(:(

to čo priložila Arizona tam je to tiež rozpísané;)
títo su trošku lacnejší: http://www.dis.sk/sk/cennik
kukni to od Arizony je tam toho dosť.
avalik
07.08.11,20:25
ahojte.mozno to nepatri celkom do odvetvia domacnosti ale zaujimalo by ma,ci niekto z vas pozna dakeho sukromneho detektiva,ktory by sledoval istu osobu nejaky cas.
a samozrejme,kolko take nieco stoji.....:confused:

skus tu: http://www.a3p.sk/detektivne-sluzby/
arizona
07.08.11,20:40
Osobnu skusenost nemam, ale pred par rokmi ma poziadala znama o pomoc, ktorej zomrel syn za velmi zahadnych okolnosti a policia nebrala ohlad na ziadne doslova okate dokazy...:rolleyes: tak sme oslovili par sukr. detektivov.
Zistili sme , ze je to nielen dost drahe na nase pomery,ale aj taky sukr. detektiv nema takmer ziadne pravomoci. Mozno ich patranie pomoze maximalne tak podvadzanym manzelkam s nejakymi fotkami,ale nic viac...
Sukr. detektivov robia najcastejsie byvali policajti.
Pri zavaznejsich veciach zalezi od policie, ci bude ich zistenia akceptovat...
Vzdali sme to, lebo by to bolo podla nasho zistenia zbytocne mrhanie penazi...
Ale asi zalezi, na co to potrebujes. Ci len pre vlastnu potrebu,alebo nieco viac...
220870
07.08.11,22:02
Nedávno som kdesi o tom čítal alebo videl .jeden Košičan.Cena od 20€ a nemôže fotiť ani robiť videa ani sledovať osoby lebo je to všetko mimo zákon,porušovanie osobnej slobody sledovaného.
video1983
08.08.11,00:03
Nedávno som kdesi o tom čítal alebo videl .jeden Košičan.Cena od 20€ a nemôže fotiť ani robiť videa ani sledovať osoby lebo je to všetko mimo zákon,porušovanie osobnej slobody sledovaného.


robit moze, len s tym neobstoji pred sudom, prinajlepsom sa dotycna sledovana osoba da kvalitne vydierat :D:D:D
220870
08.08.11,01:10
Povedal doslovne že je protizákonne sledovať osobu.Ak by sa konkrétna osoba obrátila na políciu a súdy a dokázaly by detektívovi že ho sledoval tak by z toho mal riadny pruser.Takže jeho práca skôr spočíva vo vyhladávaní neplatičov výživného ukradnutých autách alebo stratených osobách.
osky
08.08.11,15:50
asi sa na to patranie dam sama.
zhodim 50 kg a stanem sa nepriehladnou-teda priehladnou..???
neviditelnou!!!!!!!!!
buchač
08.08.11,16:09
ahojte.mozno to nepatri celkom do odvetvia domacnosti ale zaujimalo by ma,ci niekto z vas pozna dakeho sukromneho detektiva,ktory by sledoval istu osobu nejaky cas.
a samozrejme,kolko take nieco stoji.....:confused:
....hm ....:rolleyes:

Nedávno som kdesi o tom čítal alebo videl .jeden Košičan.Cena od 20€ a nemôže fotiť ani robiť videa ani sledovať osoby lebo je to všetko mimo zákon,porušovanie osobnej slobody sledovaného.
...ja to nie som...

...košičan sa píše s malým " K " ...;)

alessi Včera, 11:07 PM
dobrý detektívi sú dôchodci. Na nich ani SBS skári nemajú. Najmä v činžiakoch na prvých poschodiach non stop na balkone či v okne, alebo zrkadielko dovnutra, či čítajúci noviny.....
...hm...a čo tak spojiť jedno s druhým ....a tretie ako bonus priložený by bol vlastný kvér????
Gina Er
08.08.11,16:14
buchač,poraďácke súkromné očko :D
buchač
08.08.11,17:06
buchač,poraďácke súkromné očko :D
Gina s foťákom , ako sa jej koník pýta......" čo si mi doniesla ? "
;):rolleyes::---:D:D:D

http://photo.vivo.sk/jpeg/4860/222501/_n/057c0ea/co-si-mi-doniesla






....ale fotky máš dobré ...teda podľa môjho smiešneho laického pohľadu ........také netradičné , alebo ako sa vlastne presnejšie vyjadriť ...
Tweety
08.08.11,17:09
Gina s foťákom , ako sa jej koník pýta......" čo si mi doniesla ? "
;):rolleyes::---:D:D:D

http://photo.vivo.sk/jpeg/4860/222501/_n/057c0ea/co-si-mi-doniesla
Krásny koník, veru krásny.:)
jozka56
08.08.11,17:10
...a ten druhý?????....
Tweety
08.08.11,17:11
Tomu vidím len hlavu.
Gina Er
08.08.11,17:11
to nie som ja,to je kamoška :D ja som fotila
Nokerla
08.08.11,18:10
Povedal doslovne že je protizákonne sledovať osobu.Ak by sa konkrétna osoba obrátila na políciu a súdy a dokázaly by detektívovi že ho sledoval tak by z toho mal riadny pruser.Takže jeho práca skôr spočíva vo vyhladávaní neplatičov výživného ukradnutých autách alebo stratených osobách.

No to je zrejme vytrhnute z kontextu.....sledovat ju mozes na verejnych priestranstvach, ale nesmies sa nijako maskovat. Mozes aj fotit, ale fotky musia byt z verejne pristupneho miesta. Tie fotky potom predlozis objednavatelovi ako dokaz.....a ako on s tymi fotkami nalozi je iba na nom.
SStyrano
13.11.15,22:44
Mam osobnu skusenost. Nachystajte si 1000e. Ako nahle zaciti, ze ste v koncoch, a mate peniaze, budte si isti, ze sledovanie bude trvat urcite dva tyzdne a to vas vyjde okolo 900e!!
Sukromny detektiv sleduje svoje vlastne ciele, a to je hlavne zarobok. Bol by hlupy, keby vam dal co potrebujete za dva dni. Vy predsa platite za hodiny prace, nie za vysledok.
Kolko stoji? Tak zo zaciatku sa bude zdat, ze je na vasej strane a navrhne vam lacnejsiu variantu a teda, ze nebude sledovat osobne, co je 20e na hodinu, ale ze bude sledovat cez gps zariadenie, co je iba 20e na den plus doprava a nainstalovanie gps dalsich 20e (ale to vam nepovie). Cize tyzdenne sledovanie vas vyjde na cca 300-400e a vysledok budu miniaturne ciary na mapach, ktore vam v pripade potreby bude vediet zvacsit, ale nikdy to neurobi. Za tyzen sa nic nezisti, to mi verte, lebo by detektiv prisiel o skvely job a tak sledovanie pokracuje dalsi tyzden a vy ste kratsi o spolu uz 900-1000e. V konecnom dosledku si mozete kupit vlastne gps a este usetrite.
buchač
14.11.15,07:19
Hm...

Mne je síce jedno, že prečo si vysolil takúto čiastku, koho si dal sledovať....ale žeby manželku ?

Nie som síce súkromný detektív.
Ale ak sa na tie Tvoje riadky pozriem a aj trochu zamyslím, tak veru logiku nejak nedávajú.

Opýtam sa aj inak.
Ty by si robil, Ty robíš zadarmiko ? Asi nie, určite nie...a nemáš ani minimálnu mzdu, skôr naopak...lebo inak by si nevyužil služby súkromného očka.
korela
15.11.15,13:42
Ja som mala výsledok za jeden deň.
buchač
15.11.15,13:53
korela (Dnes 15:42) Ja som mala výsledok za jeden deň.
===========================
Hm...
To detektív zistil, že čo mala sledovaná osoba na sebe v daný deň oblečené ?
lujza.j
15.11.15,13:58
buchi...príspevok mi nedáva logiku....keby som robila súkromné oko....to kolko by som mala kauz...aké recenzie keby .....som hentak fungovala....
buchač
15.11.15,14:03
Ani nevrav...;)
Ten SStyrano si poplakal na nesprávnom hrobe...nik nemôže za jeho neschopnosť.
korela
15.11.15,16:55
"Po úspešnom splnení úlohy detektív odovzdá klientovi záverečnú správu s dôkazovým materiálom, ktorý je použiteľný pred súdom."
http://profit.etrend.sk/dennik/biznis-o-velkej-diskretnosti.html
.
"Mimoriadne dôležitú oblasť našej práce tvorí tiež získavanie údajov, ktoré môžu slúžiť ako dôkazný prostriedok v konaní pred súdom alebo správnym orgánom. Táto činnosť je priamou reakciou na to, že v občiansko-právnom spore, obchodno-právnom spore i trestno-právnom konaní by mal klient, pokiaľ chce byť v spore úspešný, sám zaisťovať a predkladať dôkazy a nie sa obmedziť iba na ich navrhovanie a pasívne nechávať všetko na činnosť príslušných orgánov. V tesnej súčinnosti s právnym zástupcom klienta takéto dôkazy vyhľadáme, zadokumentujeme a spoločne so správou z nášho šetrenia predložíme súdu alebo inému orgánu príslušnému konať vo veci. V prípade potreby poskytneme aj svedeckú výpoveď detektíva, ktorý dôkazy získal."
http://www.detect-info.sk/fyzic.html
SomDaywalker
16.03.17,15:40
Ak hľadáte spoľahlivého detektíva, tak odporúčam navštíviť stránku www.vymazanareklama.sk
Lukas Vydra
30.06.17,21:11
Osobnu skusenost mam :). Mal som problem s (teraz uz ex) manzelkou. Neustale chodila na nezname miesta, zacala sa vyzyvavejsie obliekat a uz som si nevedel rady. Na internete som si vsimol Slovensku asociaciu detektivov cez ktoru som si objednal sluzby sukromneho detektiva.
Asi po 10 dnovom sledovani mi oznamili ze tajne chodi za jej kolegom z prace a travi u neho svoj "volny" cas... Veci nabrali rychly spad. Takto sa vysvetlili jej vylety "do obchodov" alebo za "kamarakami"..
Nechcem to prilis konkretizovat ale dokazy ktore ziskali mi pomohli dostat syna do vlastnej opatery. Detektiv bol tiez ochotny vypovedat pred sudom ako svedok.

Co sa tyka ceny (aj s ucastou na sudnom pojednavani) bolo do 550 EURO...
osky
04.07.17,07:25
tato tema zu pre mna nie je aktualna ale dakujem za prispevok.moze pomoct inym.lebo clovek nikdy nevie,kedy co bude potrebovat...
bettylou
29.07.17,09:22
v ústave je zakotvená sloboda pohybu, ale to asi ..., šak žena je majetok či ne???