hugo555
08.08.11,03:33
Dobry den

Pred nedavnom som sa docital o takej situacii ze nejaky anonym podal na policu oznamenie pre nesposobilost vodica viest motore vozidlo, voci osobe xyz jej bol zadrzany vodicky preukaz, samozrejme policia to musela presetrit a zadrazala vodicky preukaz tejto osobe az pokial nedoniesol od obvodneho lekara potvrdenie ze je zdravotne sposobili ...
Neviem co je na tom pravdy ale za sa mi tento zakon troska pritiahnuty za hlavu a ak to je vobec pravda,tak by som Vas poziadal o vyjadrenie ci je vobec toto na Slovensku mozme
220870
08.08.11,01:47
Keby to bolo na mne tak polovica terajších šoférov a hlavne "šofériek"je bez papierov.
hugo555
08.08.11,01:50
tak vies o vela veciach sa nehovory a pritom su pravda
pepsikova
08.08.11,03:34
...myslím, že keby to takto fungovalo, tak naše paragrafy musia mať 7 zákrut, policajti sa zbláznia a sudcovia skončia na psychoške...víriš vodu a diskutuješ o nesmrteľnosti chrústa...
...modelová situácia: policajt mi zaklope na dvere, pani dajte mi váš vodičský preukaz, lebo niekto nám volal, že (blablabla),tak vás nepustíme šoférovať....
...doporučujem použiť vlastný rozum:(
...a len tak k veci, zaregistrovať sa sem kvoli takejto trapine a nedať dôkaz, kde a ako a za akých okolností sa toto stalo-sorry mk...