nina0074
08.08.11,08:36
Ahojte,
Máme bločky z francúzska za mýto. Na všetkých bločkoch je uvedené len číslo ,,SIREN,,. nemáte náhodou niekto skúsenosti s takýmito bločkami. Viem, že ich ič dph sa odvodzuje od tohto siren čísla pred ktorým sa zvykne dávať ešte nejaké dvojčíslie.
je nejaká stránka, kde sa to dá zistiť. alebo keď nemám na bločku uvedené ich ič dph v tvare FRxxx tak nemôžem požiadať o vrátenie dane?
Vopred ďakujem
srska
08.08.11,06:56
Ahojte,
Máme bločky z francúzska za mýto. Na všetkých bločkoch je uvedené len číslo ,,SIREN,,. nemáte náhodou niekto skúsenosti s takýmito bločkami. Viem, že ich ič dph sa odvodzuje od tohto siren čísla pred ktorým sa zvykne dávať ešte nejaké dvojčíslie.
je nejaká stránka, kde sa to dá zistiť. alebo keď nemám na bločku uvedené ich ič dph v tvare FRxxx tak nemôžem požiadať o vrátenie dane?
Vopred ďakujemsiren - identifikuje spoločnosť - ako ičo v sr a je 9-miestne
srska
08.08.11,07:03
tva číslo môže byť: fr+11 číslic alebo fr+2pímená+9číslic
nina0074
08.08.11,08:55
ďakujem ale toto som si tiež na portály drsr čítala. Lenže na väčšine bločkov mám uvedené len to SIREN 9 miestne a keď ho zadám na preverenie do portálu drsr tak mi vyskakuje ako neplatné. Z toho som usúdila, že mi tam chýbajú dve čísla resp. znaky, ktoré nemám uvedené na bločku. Potom sa snažím ich daňové čislo pohľadať na internete čo je tiež zdĺhave, a niekedy sa mi to ani nepodarí.Môžem žiadať o vrátenie dane z francúzska, ked na bločku nie je ich IČ DPH ale zistila som si ho cez net?