double
09.08.11,10:58
Ja by som chcel len upozornit tých, ktorých navštívil predajca tohto vysavača aby vysavač rozhodne nekupovali za tú cenu ktorú ponúka. Vysavač je určite dobrý ale za tú cenu môžete mat aj zo 4 vysavače v porovnanej kvalite. Ich trik spočíva vtom,že do vysavača dajú handru na ktorej sa zachytí prach po vysávaní. Lenže ja som spravil to iste na mojom vysavači a nazbieral tolko isto prachu ako ten vorwerk a to som vysával ešte po nom. Naviac treba kupovat sáčky cca raz rok za 40EUr - 6 sáčkov. Dnes sú aj bezsáčkové vysavače. Taktiež granule na tepovanie sa dajú kúpit tiež lacnejsie s rovnakým efektom. Priami predaj ma nevýhodu ,že aj ked reálna trhová cena vysavača je 500EUR a dalsich 1000 si rozdelia predajca, jeho šéf a firma. naviac podomový preajcovia útočia psychologicky na začiatku Vám povedia cenu potom ju znížia o pár stoviek a nútia Vás vysavač hned na mieste kúpit inak zlavu nedostanete. Toto sa mi najviac nepáči. Dalšia vec pri vsetko hovoria o zdraví, je úplne jedno či budete mat o roztoča viac alebo menej v domácnosti. Pred pár rokmi sa žilo ,že včetci mali koberce a plávajúce podlahy neboli a bolo menej alergických ludí ako teraz. Podla mna je problém len v samotnom zivotnom štýle ktorý ide dolu vodou.
bjuty smis
09.08.11,09:05
reálna cena určite nie ani zdaleka 500.-.....
Chobot
09.08.11,09:11
reálna cena určite nie ani zdaleka 500.-.....

Nám ho pred 10 rokmi ponúkal sused za 24.000 SKK. On jeden mal, ale ten dostal tak, že musel predať X ďalších kusov. Nám stačila ETA za 2500 SKK... :rolleyes::D
double
09.08.11,09:21
Nám ho pred 10 rokmi ponúkal sused za 24.000 SKK. On jeden mal, ale ten dostal tak, že musel predať X ďalších kusov. Nám stačila ETA za 2500 SKK... :rolleyes::D

teraz ho ponúkajú za 2200EUR a po zlave 1400EUR. (komplet s príslušenstvom) Ja som to tak tipoval na 500 samozrejme môže to byt menej.
Toto bol moja 4 prezentácia výrobkov cez priami predaj doma, žial aj táto skončila neúspešne. Ak by dávali na tie výrobky reálne ceny možno by som ich zobral takto s tými cenami nemajú u mna šancu. Len mi je lúto tých ludí čo zarábaju 400 eur mesačne a potom ich nanútia na takýto vysavač a ak ho zoberú na splátky tak 20% príjmu z výplaty ide na vysavač čo je choré.
iv@n
09.08.11,10:10
ešte som nezažil aby podomovým predajom predávali niečo výhodne (pre zákazníka), vždy ide o psychologickú hru až po tvrdý nátlak.
nechápem že ľudia si odtrhajú od úst, nejdú ani na dovolenku, kúria doma len tak aby nepomrzli a potom vyhodia také peniaze nejakému agentovi s teplou vodou do vrecka.
bjuty smis
09.08.11,10:37
Toto bol moja 4 prezentácia výrobkov cez priami predaj doma, žial aj táto skončila neúspešne...

double, naopak....pre teba aj táto skončila úspešne :))
double
09.08.11,18:14
Toto bol moja 4 prezentácia výrobkov cez priami predaj doma, žial aj táto skončila neúspešne...

double, naopak....pre teba aj táto skončila úspešne :))

:) tak už potom chápem prečo tí predajci odchádzali taký nahnevaní. Ešte mi aj darček dali:))
bodo44
07.03.12,20:28
Ja by som chcel len upozornit tých, ktorých navštívil predajca tohto vysavača aby vysavač rozhodne nekupovali za tú cenu ktorú ponúka. Vysavač je určite dobrý ale za tú cenu môžete mat aj zo 4 vysavače v porovnanej kvalite. Ich trik spočíva vtom,že do vysavača dajú handru na ktorej sa zachytí prach po vysávaní. Lenže ja som spravil to iste na mojom vysavači a nazbieral tolko isto prachu ako ten vorwerk a to som vysával ešte po nom. Naviac treba kupovat sáčky cca raz rok za 40EUr - 6 sáčkov. Dnes sú aj bezsáčkové vysavače. Taktiež granule na tepovanie sa dajú kúpit tiež lacnejsie s rovnakým efektom. Priami predaj ma nevýhodu ,že aj ked reálna trhová cena vysavača je 500EUR a dalsich 1000 si rozdelia predajca, jeho šéf a firma. naviac podomový preajcovia útočia psychologicky na začiatku Vám povedia cenu potom ju znížia o pár stoviek a nútia Vás vysavač hned na mieste kúpit inak zlavu nedostanete. Toto sa mi najviac nepáči. Dalšia vec pri vsetko hovoria o zdraví, je úplne jedno či budete mat o roztoča viac alebo menej v domácnosti. Pred pár rokmi sa žilo ,že včetci mali koberce a plávajúce podlahy neboli a bolo menej alergických ludí ako teraz. Podla mna je problém len v samotnom zivotnom štýle ktorý ide dolu vodou.

nic v zlom ale nieje to trik ked si das do demo pomocky satku do ktorej sa nazbiera prach ta demo pomocka netesni tak ako ma tzn ze aj prachu je tam menej trik je v tom ze je to nekutocne prepracovany system a ide o to ze TY nemas Hubicu ktora praši,vysava, vyčesava, + tepuje nasuchu bez vody!a nehovorim o vanish co si potres po koberci ale o zapracovani takeho sneha do koberca!
Takze predtym nez nieco napises poinformuj sa radsej vrecka nestoja 40eur ale 31 a su na 2r nie na rok 1 vrecko vydrzi cca 3-4mesiace! System ako JEDINY dostal CERTIFIKAT RV-TUV.+nerozviruje prach v domacnosti ale udrziava v sebe bezsackove systémy ani jeden ti nedokaze udrzat prach dokonale v sebe preto zapachaju ked vysavas a ked si pozries tepovace na vodu karcher stoja 400-600 eur kvalitnejsie!

Takze predtym nez nieco napises najpr si to precitaj alebo lepise vyskusaj a potom vrav dakujem

btv zivotnost systemu je 25r zaruka 5r! 5r zaruku maju jedine auta !!!

tak tu nevrav ze nema cenu 1400eur pretoze chcem vidiet ze nejaky televizor alebo auto ti vydrzi co i len 10r!
a za telku sa stavim das aj 800eur!!!
kopretinka
07.03.12,20:48
nic v zlom ale nieje to trik ked si das do demo pomocky satku do ktorej sa nazbiera prach ta demo pomocka netesni tak ako ma tzn ze aj prachu je tam menej trik je v tom ze je to nekutocne prepracovany system a ide o to ze TY nemas Hubicu ktora praši,vysava, vyčesava, + tepuje nasuchu bez vody!a nehovorim o vanish co si potres po koberci ale o zapracovani takeho sneha do koberca!
Takze predtym nez nieco napises poinformuj sa radsej vrecka nestoja 40eur ale 31 a su na 2r nie na rok 1 vrecko vydrzi cca 3-4mesiace! System ako JEDINY dostal CERTIFIKAT RV-TUV.+nerozviruje prach v domacnosti ale udrziava v sebe bezsackove systémy ani jeden ti nedokaze udrzat prach dokonale v sebe preto zapachaju ked vysavas a ked si pozries tepovace na vodu karcher stoja 400-600 eur kvalitnejsie!

Takze predtym nez nieco napises najpr si to precitaj alebo lepise vyskusaj a potom vrav dakujem

btv zivotnost systemu je 25r zaruka 5r! 5r zaruku maju jedine auta !!!

tak tu nevrav ze nema cenu 1400eur pretoze chcem vidiet ze nejaky televizor alebo auto ti vydrzi co i len 10r!
a za telku sa stavim das aj 800eur!!!
a čo ty si predajca?:D píšeš do starej témy,ak si si nevšimol
tienik
07.03.12,20:49
vzhladom na to, ze vysavac sa sklada z:
1ks. motor seriovy - najlacnejsi elektromotor na jednotku vykonu
1ks. obezne koleso (90% vysavacov pouziva ten isty tvar, obavam sa ze aj toho isteho vyrobcu)
1ks. triakovy regulator otacok - vo VO cene cca 10€
5-7m snury 2x1mm2
cca 3 - 5 kg vacsinou reciklovaneho plastu

dako nenachadzam dovod dat za tuto "zbierku" radovo niekolko 100€

oproti tomu je LCD TV technicky niekde na urovni raketoplanu.
misoft
08.03.12,15:57
vzhladom na to, ze vysavac sa sklada z:
1ks. motor seriovy - najlacnejsi elektromotor na jednotku vykonu
1ks. obezne koleso (90% vysavacov pouziva ten isty tvar, obavam sa ze aj toho isteho vyrobcu)
1ks. triakovy regulator otacok - vo VO cene cca 10€
5-7m snury 2x1mm2
cca 3 - 5 kg vacsinou reciklovaneho plastu
zabudol si navíjaciu pružinu na prívodný kábel cca 2€, vypínač cca 2€ :D:D:D:D
AlaNR
09.03.12,21:52
Toto teraz napíšem nie preto, že robím reklamu, ale za to, lebo ho mám doma.
Kúpili sme ho cca pred 9 rokmi. Tiež bol u nás predajca. Najskôr som si búchala hlavu, za tú sumu som fakt mohla mať x-vysávačov...
No, ale za tých 9 rokov (klopem na drevo) nebol pokazený. Vysáva stále rovnakou silou. Vraj sa láme elektrická šnúra, pretože je veľmi zvláštne napojená na samotný vysávač, ale keď ju človek neťahá na silu, tak sa na nej nemá čo pokaziť.
Sáčky netreba za 31 eur, alebo koľko tu písali, stačia aj papierové za cca 7 eur 5 ks. Našťastie sa našla firma, ktorá vyrába "napodobeniny". Jeden sáčik vydrží tak 5-6 kompletných vysávaní domu.
Prach nevyfukuje, pretože nemá kade. Všetko ide do sáčku. Filtre som menila za ten čas asi 3x.
Je ale aj pravda, že na bežné vysávanie vodorovných plôch alebo čalúneného nábytku je ideálny, ale na také pavučiny, vysávanie prachu trebárs na skrini, je pre priemernú ženu priťažký a nemotorný, pretože sa musí rozobrať a preskladať a nosiť zavesený na pleci ako taška. Ale všetko sa dá, keď si človek zvykne...

(toto nie je nabádanie na kúpu, ale len moja skúsenosť)
Nokerla
10.03.12,13:58
Ludia si neuvedomuju, ze ak vrecko pouziva na viac vysavani, tak ten prach, roztoce sa dostanu von z vysavaca. Samozrejme nie vsetok bordel, ale dostane. Potom nevidim zmysel, aby som vysaval s tymto super vysavacom ak vyzbierany bordel mi aj tak ,,vylezie" z vrecka vo vysavaci.
Spravne by sa malo po kazdom vysavani vrecko vyhadzovat.
Mam vysavac Elektrolux s bezvreckovym systemom....raz za 2 roky kupim HEPA filter....mimo to ho samozrejme cistim/periem.
Ten vysavac ma taku silu, ze ak prilozim dlaň na saci otvor, tak ho rukou cely dvihnem. V roku 2006 stal 6500skk a doteraz bez najmensej zavady.
Ja osobne by som vreckovy vysavac uz nechcel ani keby bol vyrobeny v NASA.
alus.tom
12.03.12,18:18
Takže dnes nas navštívil predajca tekéhoto vysavača, no aj sme rozmýšlali že ho kúpime, ale nejako sa mi to zdalo vela penazí. Doma máme vysavač dyson, a bol dost drahy, tak mi bolo luto ho nikomu darovat. Potom som sem sadla a ako tu čítam, a tým vám aj velmi dakujem, som urobola test aj ja , zobrala som handričku, možno ešte redšiu, a vlozila do vysávača ako tento pán: výsledok bol šokujúci, ešte po tom jeho vysávaní ostalo na handričke kvantum prachu, Tak kde je potom nejaký fígel??? A to povedal ten pán, že daruj svoj starý vysavač susedom alebo niekomu inemu. No ale aky ja mam super vysac. Som štastná moj dyson je super. :-):)
tienik
13.03.12,19:19
myslim ze ked vezmem 100 vysavacov a rozoberem, vzdy to bude len motor, obezne koleso, kabel, vypinac, mozno regulator otacok a kopa plastu.
Fakt mi niekto vysvetlite, ktoru z tych suciastok musim vymenit aby sa z neho stal ten "zazrak" za taku cenu. Keby mal cosi naviac, alebo vysaval sam, nepoviem - je to cosi do plusu. Ale ak je tam presne to iste, kde je ukryta ta zazracna schopnost?
Mal som rozobratych X vysavacov a je az neskutocne ako sa tie hlavne veci (motor a obezne kolo) podobaju, dokonca velakrat sa daju priamo zamenit. Takze fakt by ma ziadny predajca nepresvedcil kym by sme do ruk nezobrali naradie a neukazal by mi presne tu "zazracnu" vec vo vnutri.
pepsikova
13.03.12,19:59
..môže mi niekto, prosím , vysvetliť toto:...dali do vnútra handru...(teda do vysávača...akú handru a kde ju dali?..lebo ja síce mám roombu, ale mám aj normálny vysávač a mám aj Protool autoclean, ale kam by som do tých normálnych vopchala nejakú handru, fakt nevim..a načo, keď všetko ide do vysávača?..tak mi to vysvetlite?.
tienik
13.03.12,21:35
..môže mi niekto, prosím , vysvetliť toto:...dali do vnútra handru...(teda do vysávača...akú handru a kde ju dali?..lebo ja síce mám roombu, ale mám aj normálny vysávač a mám aj Protool autoclean, ale kam by som do tých normálnych vopchala nejakú handru, fakt nevim..a načo, keď všetko ide do vysávača?..tak mi to vysvetlite?.

sice som to nezazil ale skusim, podla mna da na dno vrecka bielu handricku a potom s tym vysava, cim Ti chce ukazat kolko je potom na tej handricke prachu. Osobne si myslim, ze aj keby ho len zapol a bez vysavania nechal 15 minut bezat, aj tak tam bude prach zo vzduchu :-)
pepsikova
13.03.12,21:43
sice som to nezazil ale skusim, podla mna da na dno vrecka bielu handricku a potom s tym vysava, cim Ti chce ukazat kolko je potom na tej handricke prachu. Osobne si myslim, ze aj keby ho len zapol a bez vysavania nechal 15 minut bezat, aj tak tam bude prach zo vzduchu :-)..

..noo ďakujem ti, ak si to takto predstavím, je to dosť dobrá blbosť, celá handrička...
Melnick
13.03.12,22:17
Odhalila si agenta.:D:D:D
Melnick
13.03.12,22:26
Toto teraz napíšem nie preto, že robím reklamu, ale za to, lebo ho mám doma.
Kúpili sme ho cca pred 9 rokmi. Tiež bol u nás predajca. Najskôr som si búchala hlavu, za tú sumu som fakt mohla mať x-vysávačov...
No, ale za tých 9 rokov (klopem na drevo) nebol pokazený. Vysáva stále rovnakou silou. Vraj sa láme elektrická šnúra, pretože je veľmi zvláštne napojená na samotný vysávač, ale keď ju človek neťahá na silu, tak sa na nej nemá čo pokaziť.
Sáčky netreba za 31 eur, alebo koľko tu písali, stačia aj papierové za cca 7 eur 5 ks. Našťastie sa našla firma, ktorá vyrába "napodobeniny". Jeden sáčik vydrží tak 5-6 kompletných vysávaní domu.
Prach nevyfukuje, pretože nemá kade. Všetko ide do sáčku. Filtre som menila za ten čas asi 3x.
Je ale aj pravda, že na bežné vysávanie vodorovných plôch alebo čalúneného nábytku je ideálny, ale na také pavučiny, vysávanie prachu trebárs na skrini, je pre priemernú ženu priťažký a nemotorný, pretože sa musí rozobrať a preskladať a nosiť zavesený na pleci ako taška. Ale všetko sa dá, keď si človek zvykne...

(toto nie je nabádanie na kúpu, ale len moja skúsenosť)

AlaNR , my sme si kúpili vysávač Rowenta ETA tesne pred privatizáciou starých predajní Elektro, za sakra zníženú cenu - má cca 22 rokov a bojím sa pri vysávaní, že keby sa hadica otočila nedajbože oproti mne, tak ma vcucne ako papierik. Podotýkam, že "fachčí" bez poruchy.
Dúfam, že mu táto chvála neuškodí, preto píšem veľmi potichu. :D:D:D
mareko
14.03.12,15:14
..môže mi niekto, prosím , vysvetliť toto:...dali do vnútra handru...(teda do vysávača...akú handru a kde ju dali?..lebo ja síce mám roombu, ale mám aj normálny vysávač a mám aj Protool autoclean, ale kam by som do tých normálnych vopchala nejakú handru, fakt nevim..a načo, keď všetko ide do vysávača?..tak mi to vysvetlite?.

Tá handrička sa napne na medzikružie trubice, zasunie sa medzi dve časti trubíc (teda urobí sa akoby taká blana, handrička je kolmo na otvor v trubici) aby bolo vidno, že aj na dôkladne povysávanom koberci dokáže ešte toľko veľa prachu "vytiahnuť". Koberec bol predtým povysávaný tvojim vlastným vysávačom. Na tej handričke sa zachytí prach a to je dôkaz, že je to lepší vysávač než ten tvoj. No snáď sa tomu dá porozumieť :-)...snažila som sa
tienik
14.03.12,18:26
Tá handrička sa napne na medzikružie trubice, zasunie sa medzi dve časti trubíc (teda urobí sa akoby taká blana, handrička je kolmo na otvor v trubici) aby bolo vidno, že aj na dôkladne povysávanom koberci dokáže ešte toľko veľa prachu "vytiahnuť". Koberec bol predtým povysávaný tvojim vlastným vysávačom. Na tej handričke sa zachytí prach a to je dôkaz, že je to lepší vysávač než ten tvoj. No snáď sa tomu dá porozumieť :-)...snažila som sa

ja len doplnim, ze ta handricka sa zaspini aj ked pojde vysavac z odpojenou hubicou ktoru budete drzat v strede miestnosti. Prach je totiz vsade okolo a vysavac cez seba frefukne x m kubickych vzduchu - a to iste na tej handricke stopy zanecha tak ci tak.
masinka
26.03.12,12:50
Moja mama ho ma hadam uz 10 rokov, je nemotorny iba klepac na podlahy pouzivame, prepajat sa nam ho nechce, V com mame problem, ze nevie zohnat sacky podobne, kde a aky tym nahradzujuci tento kupujete vy?
Svoro
27.03.12,05:17
Ahojte, aj keď je to staršia téma, nedá mi tiež hodiť svoj názor. Pred takým rokom boli dve pani aj u nás s týmto zázrakom, vtedy sme používali ešte naše staré EIO. Nejako som nemohol nájsť na tom zázraku niečo strašne odlišné, ktoré by mu dovolovalo nosiť takú cenovku. Ak sa nebavíme o hovadinách ako Sencor, ale poriadnych značkách vysávačov, tak si myslím, že každý vysávač v hodnote okolo 100-150 € sa aj tam tomu čudu vyrovná. A niekde som tu čítal, že sáčky do toho čuda sa dajú zohnať aj z druhovýroby, tam si treba ale uvedomiť, že sáčok je vlastne časť filtrácie vysávača a použitie neoriginálu, už povedzme napr. pri alergikoch stráca taký vysávač úplne zmysel. My sme si vybrali ako náhradu EIa tento Zelmer : http://www.vysavace-domacnost.cz/znacky/zelmer-solaris-5000.php a musím povedať, že je to niečo neskutočné. Myslím, že keby bola prezentácia u nás doma teraz, tak má ten ich zázrak veľmi vážneho konkurenta. A čo sa týka filtrácie, ešte jeden dobrý článok http://www.vysavace-domacnost.cz/clanky/filtrace-prachu.html
Ten vlastne o tom Zelmeri rozhodol a na druhý deň sme ho boli kúpiť.
bodo44
06.04.12,08:05
Ako ja nechapem co sa tu riesi proste nie kazdy moze mat ten system doma a ty co si ho nekupia lebo su prasce a chcu zit v spine je to ich vec.Trik je v tom ze ten system aj po vasom hocijakom vysacvaci ked prejde po koberci matracoch atd podlahach vzdy najde prach ale po nom nie.Nejde o to ze mas super SACI vykon ten ti je nahovno lebo potrebujes prasit uz chapete a to bezne systemy nedokazu samozrejme je vela ludi co si ho nekupi a je vela co si ho kupi.Jasne ze je viac negativ na system ako pozitiv.Cital som si tu chlapika co napisal sak hento 10eur tamto 10 tak vies co sprav taky system aby dokazaal to co Vorwerk a zacni to predavat po 200eur.A zarobis majland :D.A take ja mam taky saci vykon taky ze sa mi pricucuje ku koberci hahah ak neviete prave vtedy ked je pricucnuta hubica ku kobercu vtedy nevysava..... a nejde tu o to ci mate 2200w alebo 3000w Vorwerk ma 900w to je sakra rozdiel... a ja snim doma prasim/vysavam na 500w tak vsetcia co vysavate na 2,2KW+ tak GRATULUJEM mate doma ozaj PARADNE VYsavace.... to co za 10-15r miniete na elektrinu ste mohli dat do systemu ktory Vam ušetri cas aj namahu....A len tak k teme co sa tu pisala Vorwerk nema ziadne navijanie kablu ani nic nema pierka....Ano stoji trocha viac ale to ze si ho nemozte dovolit a ospravedlnujete svoj bordel doma tak nemusite zhadzovat system.A stymi LCD TV vies kolko stoji TV ked si ho doveziee predajca co ho predava za trebars ja nvm 800eur? tak 300 tak vyroba toho TV stoji max do 100.
arizona
06.04.12,08:29
To akoze vsetci, co nemaju akurat ten vysavac,ktory ty predavas, maju doma bordel a spinu??? :eek::eek::confused:
bodo44
06.04.12,10:01
ho nepredavam len ho mam doma ....a tiez bol u mna predajca a vysaval som na mojom koberci a potom to iste som JA povysaval s Vorwerok bolo to neporovnatelne ide tu o to ze NIekto tu napise nieco ako nekupujte si ho lebo je drahy lebo tamto henot pritom ONA/ON ho nemaju doma to ako keby si isiel na vystavu BMW a taam si si sadol do BMW a povozil sa 10min ako neskutocna jazda ale nemozes si ho dovolit tak zacnes na forach pisat boze tie sedadla katastrofa a tamto zle a hento a potom niekto napise sak take auto vyrobis aj za 10tis euro tak preco ho predavaju za 50.tis a vyssie asi o tom to je.Proste nedehonestujte SYSTEM ktorý doma nemate pretoze neviete ako funguje a co dokaze a to ze ste nepochopili ako funguje neznamena ze funguje zle.Za tu cenu ako si myslim je to skvela kupa.

A BTW k tvojej otazke zavolaj si domov na prezentaciu toho systemu niekoho povysavaj riadne den predtym cely byt/dom ..... a ked nic nenajdu po tebe potom nekupuj si ho ale pokial najdu 2cm prachu v koberci 1cm na podlahe a 2cm v matracoch nemyslis ze upratujes uplne zbytocne?len taka poznamka :D
btw2.POdlahy bez vody umyvat je uplna špica manželka si to nevie vynachvalit netvoria sa nam chumace prachu po dni alebo 2 ako kedysi ale az po tyzdni :D takze o tom to je :D
tienik
06.04.12,17:47
len ma tak napada, ako doteraz ludstvo prezilo tie tisice rokov bez tohoto zazraku? Sak vsetci zili ako prasce...mali pochoriet a zomret, nie? Tak ako to ze sme este tu? Ak sme nepotrebovali mat tak dokonale povysavane dodnes, myslim ze este to daky rocik vydrzime.

A druha vec, podla mna ani z dialky neplati povysavany = cisty.
Je to len taka haluz doby, tvrdosine sa nahanat za kazdym zrnkom prachu aje ked vsade okolo nas ho je vo vzduchu na tony. A je vseobecne zname, ze prilis sterilne prostredie skodi. Staci pozret pred ambulacie alargologov a spol.. Takze netreba to prehanat, nas imunitny system tak ci tak potrebuje cvicit a ten prach ho predsa nezabije.

Podla mna lepsie vybrat sa pekne von do prirody ako behat po byte s tymto zazrakom a tesit sa ze nie su chumaciky :-)

PS: ked si kupis mikroskop, pochopis ze vlastne aj tym mas doma bordel ako prasa, len si ho doteraz nevidel. A takto to mozeme v prehanani tahat do nekonecna.....
Al Capone
30.11.12,15:26
Ja by som chcel len upozornit tých, ktorých navštívil predajca tohto vysavača aby vysavač rozhodne nekupovali za tú cenu ktorú ponúka. Vysavač je určite dobrý ale za tú cenu môžete mat aj zo 4 vysavače v porovnanej kvalite. Ich trik spočíva vtom,že do vysavača dajú handru na ktorej sa zachytí prach po vysávaní. Lenže ja som spravil to iste na mojom vysavači a nazbieral tolko isto prachu ako ten vorwerk a to som vysával ešte po nom. Naviac treba kupovat sáčky cca raz rok za 40EUr - 6 sáčkov. Dnes sú aj bezsáčkové vysavače. Taktiež granule na tepovanie sa dajú kúpit tiež lacnejsie s rovnakým efektom. Priami predaj ma nevýhodu ,že aj ked reálna trhová cena vysavača je 500EUR a dalsich 1000 si rozdelia predajca, jeho šéf a firma. naviac podomový preajcovia útočia psychologicky na začiatku Vám povedia cenu potom ju znížia o pár stoviek a nútia Vás vysavač hned na mieste kúpit inak zlavu nedostanete. Toto sa mi najviac nepáči. Dalšia vec pri vsetko hovoria o zdraví, je úplne jedno či budete mat o roztoča viac alebo menej v domácnosti. Pred pár rokmi sa žilo ,že včetci mali koberce a plávajúce podlahy neboli a bolo menej alergických ludí ako teraz. Podla mna je problém len v samotnom zivotnom štýle ktorý ide dolu vodou. Počúval frajer, mám doma VK 136 aj VK140, lepší čistiaci systém nepoznám. A ak niečo po nom tvoja Eta vytiahne tak ziem kefu. Keď mi ho zoženiež za 500EUR tak berem celý KAMION, tak tu nezavázaj ludí a staraj sa o svoje zdravie sám!!!!!!!!!!!!!!!!! kto na to nemá nech si to nekupuje.
Al Capone
30.11.12,15:30
predávaš konkurenčnu začku preto to píšeš?
Al Capone
30.11.12,15:31
kúpim ob teba za kamión vysavačov za 500EUR
Al Capone
30.11.12,15:36
tak to si na to ako prišiel, ak zoženieš tak kúpim 500 kusov!
Al Capone
30.11.12,15:37
presne tak dakomu to stačí, čo už? kot chce ETU má ETU a stou aj zomrie!
Al Capone
30.11.12,15:37
presne tak dakomu to stačí, čo už? kot chce ETU má ETU a stou aj zomrie!
Al Capone
30.11.12,15:38
kto na to nemá má smolu. len bere darčeky. úbohé
Al Capone
30.11.12,15:40
presne tak a vlastní ho už polovica domácností v západnej Európe
Al Capone
30.11.12,15:41
úspešný ludia majú prachy a tý neúspešný vypisujú prave tu.
Al Capone
30.11.12,15:42
presne tak úspešná firma dá darček každému!!!!!!
Al Capone
30.11.12,15:43
trik to nie je a Karcher to nepovysáva ani za 1000 EUR!!!
Al Capone
30.11.12,15:45
tebe asi raketoplán vyfučal z hlavy
Al Capone
30.11.12,15:51
kto je agent?
vulxy
30.11.12,16:07
len ma tak napada, ako doteraz ludstvo prezilo tie tisice rokov bez tohoto zazraku? Sak vsetci zili ako prasce...mali pochoriet a zomret, nie? .....
nie vsecci,sak predtym sa pouzival sovietsky vysavac "RAKéTA"....tiez som hrdym majitelom jedneho.aj funguje krasne len ked ho zapnem tak v okruhu 5 km vypadne signal GSM aj kablovka.
Al Capone
30.11.12,16:40
prečo niekto nechápe že doba ide dopredu a KOBOLD je špička na trhu! kto na to nemá nech sedí doma a vypisuje, aj tak po nom už nič nepovysáva.
Melnick
30.11.12,18:12
Drží sa dodnes beťárisko jedno. :D:D:D
kom0dus
30.11.12,19:00
moji stari rodicia kupili cca v roku 2000 vysavac. Prachobycajny bezvreckovy plastovy vysavac nejakej supersvajciarskej znacky HYLA, co aj v Lidli najdete lepsie a vykonnejsie vysavace. Samozrejme, od podomoveho predajcu. Cena? 90 000SKK !!

cele zle.
VejusQin
20.02.13,22:02
Keď k nám mal prísť pán predvádzať volwerk, bol som skeptický :D asi ako všetci.. Na obed sme povysávali dom (dali sme si záležať) a večer som bol v pomykove čo vlastne chce predvádzať s vysávačom keď je práve dôkladne vysaté. Za malý moment mal VK 140 z tašky von, pripravený na prvý test. ŽIADNA HANDRA DO HADICE či čo to tu trepete. Nezaložil filter, ale transparentný kryt-DEMO a preložil vnútrom tmavozelenú handru. Dal nám povysávať časť koberca. Išlo to napodiv VEĽMI ľahko (proti bežnému vysávaču). Vysávač zastavil, handričku s prachom rozprestrel na stôl a s úsmevom skonštatoval že vidno že sa doma o hygienu staráme. Nie nie, nebolo to ironické, vravel to s plnou vážnosťou. Požiadal nás o donesenie nášho vysávača. Vysávač bol nový, 1500W výkonu. Zapli sme ho a začali vysávať inú časť koberca, veľkou silou, drhnúc, sme sa ho snažili vysať čo najlepšie. Potom nám dal do ruky volwerk a predstavte si, žiadna zmena, ako keby sme ten koberec vôbec nevysali. Dobre vravíte tí čo ho máte. Či máte vysávač za 20€ alebo za 200€stále to je ten istý princíp. Darmo mám 2500w keď všetky vlákna stiahne k sebe a nič nevysaje, iba smeti čo vidíte okom.. Je veľmi tichý a sací výkon si prispôsobuje inteligentne sám. ZISTENIE: vôbec som sa nemusel obťažovať vysávať bežným vysávačom. Tento pri 400w krásne vytiahne to, čo inak nedostanete von. A drahé niesu súčiastky v ňom, DRAHÝ JE VŽDY NÁPAD! Keby ti dám do ruky 1000€ tak nevyrobíš doma ani ten zelený kryt naň. Plasty sú rôzne, drahé, lacné, to vidíte aj v autách, nemôžete porovnať plast v peugeote a v audi. Tieto plasty sú ďalším dielom z dielne NASA (nie vyrobené so zámerom výroby vysávača aby zase niekto nemal reči...) Je drahší, ale za život sa ti to vráti. Stačí jedna prezentácia a každý uvidíte že to čo nazývate vysávaním v podstate vysávanie nieje. Bol som účastníkom mnohých prezentácií, mnohým som sám neveril hoci možno neprávom, no VOLWERK MOŽEM LEN A LEN DOPORUČIŤ!!! mimochodom, má TUV certifikát. Kým neuvidíš, neuveríš!

A darmo mi povieš že aj tak je prach všade okolo teba. JE! Keď vysávaš obyčajným vysávačom, a všetok skutočný prach ty opäť lezie s neho von. Tento vysávač nemá žiadne filtre, filtrom samím je vrecko na prach. Je drahšie ale keď ti 1 vydrží 3 mesiace tak to nieje nič strašné. Výmenov vrecka meníš filter. Tak si zisti cenu filtrov v tvojom vysávači. za cca 30e mám 6 vreciek, ktoré mi vydržia rok a pol, pritom mám stále nové a voňavé filtre.

a k plastom, hadice aj celý vysávač sú z odolného plastu. Isto každý mal v ruke hadicu vysávača, keď som videl ako chlap po nej skáče krúti ju, tak som neveril. Všetky násadky také boli, mali pamäť. Tepovanie jedna báseň. Aj umytá podlaha zanechala na handre tolko prachu, že sa ju inak ani neoplatí čistiť. Inak váži iba 3kg.

Nik vám nekáže si tento zázrak kúpiť. No po zistení funkčnosti tohto prístroja by bola škoda nevyužiť ho v prospech svojho zdravia.

Kritizovať môže iba blbec ktorý to nikdy nevidel fungovať. Tak ako blbec povie že sa na ňom navýja hadica, aspoň si do googla dajte ako to vizerá, lebo každý vidí krabicu na kolieskach s hadicou.

môžem iba doporučiť!!!
bjuty smis
21.02.13,08:03
jednoducho...žiaden vysávač nemá cenu 500.-.....
bjuty smis
21.02.13,08:04
áno, ty si toho príkladom...
bjuty smis
21.02.13,08:17
zabudol si uvisť kontakt a dátum, kedy robíš dalšiu prezentáciu....
misoft
21.02.13,15:33
...a zabudol si doplniť "KUPUJTE!" - mám z toho provízie!!!
tienik
21.02.13,19:05
nemyslim ze som skeptik, skor by som povedal ze ukrutny realista.
Ked odfiltrujem vsetky marketingove raci zostava mi veta:
"Tento vysávač nemá žiadne filtre, filtrom samím je vrecko na prach. Je drahšie ale keď ti 1 vydrží 3 mesiace tak to nieje nič strašné. Výmenov vrecka meníš filter. Tak si zisti cenu filtrov v tvojom vysávači. za cca 30e mám 6 vreciek, ktoré mi vydržia rok a pol, pritom mám stále nové a voňavé filtre."

a teraz taka matematicka otazka. Ake velke je dane vrecko, ked sa do neho zmesti prach z jednej domacnosti za cely stvrt rok? Takze bud je to hovado ako moj premyselny Karcher v dielni, alebo vysava tak decentne ze sa zaplnit nema cim.

PS: v kazdom vysavaci pouzivajucom vrecka posobi toto vrecko ako filter a jeho vymenou mas zas novy filter. Je to mozno prekvapenie, ale je to tak :-)
kopretinka
21.02.13,19:46
:-DDDDDDDDDDDDD
misoft
21.02.13,20:28
mimotemy
V telke dávali reláciu o dôchodcoch, ktorých pozvali na prezentáciu cesnaku a odišli s hrncami za 1200€, keď ich chceli vrátiť (na čo mali právo) - odrazu to nebolo kde vrátiť, lebo "sídlo" spoločnosti bol v skutočnosti prenajatý priestor s hŕbou ďalších "bazmekov".

Podobne teda i VejusQin "agituje" za niečo za "ľudovú" a možno jedinečnú cenu (tipnem si - len 2000€), pričom možno ten "zázrak techniky s plastami od NASA" http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif možno stojí 500-600€ (firma ako taká ale existuje).

VejusQin - toto je Porada, kde si radíme - nie je to stránka na prezentácie firiem.
tienik
23.02.13,15:52
mimotemy inac, ked si vezmeme ake problemy mala v poslednych rokoch NASA pri letoch do vesmiru a terajsiu skutocnost, ze ked chcu ist na ISS, musia ist do ruska vystat rad na miestenky.....ja by som slovne spojenie "plasty z NASA" bral ako velku vystrahu - to radsej nakupit fakt v tej cine. Je to asi to iste, len za nizsiu cenu :-)
alus.tom
25.02.13,10:17
no ja mam doma dyson a zanusi, zanusi je obyc vysavac. nemam doma vela kobercov a ten prach povysáva, a dyson má rotačné kefy je super na koberce. a spolu nestáli tolko čo tento. dyson je bezvreckový a ma hepa filter a jeden filter z takej špongiovej kefy, ktory po vysávaní vyperiem a nechám usušit, a neviem si fakt predstavit ze 6 sackov na 1 a pol roka pri dvoch detoch. to si asi srandu robí.:D:D
alus.tom
25.02.13,10:18
A dalej , chlap co bol u nás bol drzí a mal primitívne poznámky na moje dieťa. trapny chuj.
lujza.j
25.02.13,10:31
mimotemy

V poslednej dobe sa tu roztrhlo vrece s týmito marketing.masážami.....vecí ktoré musíte doma mat,alebo kupovat......inak ste zaspali dobu....
VejusQin
26.02.13,09:49
nemyslim ze som skeptik, skor by som povedal ze ukrutny realista.
Ked odfiltrujem vsetky marketingove raci zostava mi veta:
"Tento vysávač nemá žiadne filtre, filtrom samím je vrecko na prach. Je drahšie ale keď ti 1 vydrží 3 mesiace tak to nieje nič strašné. Výmenov vrecka meníš filter. Tak si zisti cenu filtrov v tvojom vysávači. za cca 30e mám 6 vreciek, ktoré mi vydržia rok a pol, pritom mám stále nové a voňavé filtre."

a teraz taka matematicka otazka. Ake velke je dane vrecko, ked sa do neho zmesti prach z jednej domacnosti za cely stvrt rok? Takze bud je to hovado ako moj premyselny Karcher v dielni, alebo vysava tak decentne ze sa zaplnit nema cim.

PS: v kazdom vysavaci pouzivajucom vrecka posobi toto vrecko ako filter a jeho vymenou mas zas novy filter. Je to mozno prekvapenie, ale je to tak :-)


Nejde len o filtre, ale o to vyklepávanie, každý vysávač má 1 motor. Tento má 2. Do jedného vrecka sa vmestí 2,5kg prachu. A je rozdiel podla mňa či ty máš len papierové vrecko, a ja vrecko obsahujúce 4 rôzne filtre, zachytávajúce hrubé nečistoty, najjemnejší prach, mastnotu. Jeden z nich je HEPA. Tým som chcel povedať že je treba mať dobrú filtráciu ale aj spôsob ako nečistoty do filtrov vobec dostať. Keď ty povysávaš najdrahším vysávačom v obchode, tak ja po tebe vysajem tolko prachu, že si možem mysleť že si vôbec nevysal. Prvé vrecko naplníš rýchlo, lebo to je ako keby si prvý krát vysával. Dalším vysávaním si už len čistotu udržuješ. A filtrácia je dôležitá, lebo ty vysaješ smeti po zemi ktoré vidíš, ale vysávačom aj ten prach čo vysaješ ti vyletí zase von. Prach máš potom stále, všade, iba sa výri. Ja utrem skrinky, stolík od prachu, a vysajem. Mám čisto. Skús to utreť ty a potom vysávať. Všetko toto si môžeš na vlastné oči pozreť, a vôbec si ho nemusíš ani po ukážke kúpiť. Funkčnosť tohto vidíš sám logicky na vlastné oči.
VejusQin
26.02.13,09:59
mimotemy
V telke dávali reláciu o dôchodcoch, ktorých pozvali na prezentáciu cesnaku a odišli s hrncami za 1200€, keď ich chceli vrátiť (na čo mali právo) - odrazu to nebolo kde vrátiť, lebo "sídlo" spoločnosti bol v skutočnosti prenajatý priestor s hŕbou ďalších "bazmekov".

Podobne teda i VejusQin "agituje" za niečo za "ľudovú" a možno jedinečnú cenu (tipnem si - len 2000€), pričom možno ten "zázrak techniky s plastami od NASA" http://www.celysvet.cz/skin/smile/s10745.gif možno stojí 500-600€ (firma ako taká ale existuje).

VejusQin - toto je Porada, kde si radíme - nie je to stránka na prezentácie firiem.


Toto je firma ktorá reálne existuje. Pán nás pozná, bol u nás už niekoľko krát, nikdy nebol problém. To neni že ti zazvonia na zvonček a ponúkajú. Takéto akcie sa vopred dohadujú, pri prezentácii niesi sám ale aj ďalšie 2 páry. Výrobok je certifikovaný, všetko poriadne vydokladované, nikdy sme nemali problém. Došli mi vrecká? Nevadí. Zdvihnem telefón a dovezú mi ich hneď priamo domov.

a OPAKUJEM SA, drahý je nápad! nie súčiastky. Súčiastky sú len pre kvalitu o niečo drahšie. Mi nevrav že BMW a Trabant je to isté. V princípe áno, ale kvalita dielov je niekde inde. Tým som chcel povedať že kým sa mnw poserú za 3 roky dva vysávače, rozsype hadica, pokazí šnúra, nefiltruje, slabo ťahá, tak tu niečo také nehrozí. Nevravte mi že plast ako plast.

a k NASA, ani nevieš koľko ich vynálezov deňne použivaš bežne.

a vobec mi to nepríde ako PORADA, KDE SI RADÍME, lebo ak si niečo nevidel, nevyskúšal, alebo to doma nemáš, tak nemožeš všetkým radiť aby si to nezakúpili! Kvoli vašej porade som sa tu zaregistroval, lebo keď som čítal príspevky ľudí ktorý zjavne tento prístroj ani nevideli, tak sa mi rozum zastavil!!!
VejusQin
26.02.13,10:02
no ja mam doma dyson a zanusi, zanusi je obyc vysavac. nemam doma vela kobercov a ten prach povysáva, a dyson má rotačné kefy je super na koberce. a spolu nestáli tolko čo tento. dyson je bezvreckový a ma hepa filter a jeden filter z takej špongiovej kefy, ktory po vysávaní vyperiem a nechám usušit, a neviem si fakt predstavit ze 6 sackov na 1 a pol roka pri dvoch detoch. to si asi srandu robí.:D:D

1 sáčok = 2,5kg prachu
keď používaš bežný vysávač, možeš stále vysávať, a stále ti pojde prach, tepovať tiež. Toto ti vytiahne prach do hĺbky 18cm. Teraz môžem búchať po posteli a žiaden prach z nej nejde. Skús vysať svoj matrac ty a potom po ňom udri.
VejusQin
26.02.13,10:04
je to trápne že si to myslíte. Podla mna predajcovia vobec na toto odkázaný niesú :D
VejusQin
26.02.13,10:08
keby vorwerk stál 100 € tak si ho kúpi každý. Neviem či na to nemáte alebo čo, tý čo tu len buzerujú, nech si ho ani nekupujú. Len som chcel poradiť ľudom ktorý hľadajú informácie o tomto zázraku. Preto k téme by sa mali objektívne vyjadrovať len tí čo ho majú. Zdá sa vám to drahé, lebo vysávače sú lacné. Ale keď vidíte ten rozdiel na vlastné oči medzi vysávačom a VYSÁVAČOM, tak to je na zamyslenie. Ak na to nemáš tak si to aj tak nekúpiš. Ale nevrav že to nefunguje, keď ani nevieš ako to vizerá!
expeeert
26.02.13,10:29
Teda takéto tlačenie kalerábov do hlavy...
Ešte som na takej prezentácii nebol, ale už sa nedivím, že sa slabšie povahy nechajú oblbnúť...
lujza.j
26.02.13,10:30
keby vorwerk stál 100 € tak si ho kúpi každý. Neviem či na to nemáte alebo čo, tý čo tu len buzerujú, nech si ho ani nekupujú. Len som chcel poradiť ľudom ktorý hľadajú informácie o tomto zázraku. Preto k téme by sa mali objektívne vyjadrovať len tí čo ho majú. Zdá sa vám to drahé, lebo vysávače sú lacné. Ale keď vidíte ten rozdiel na vlastné oči medzi vysávačom a VYSÁVAČOM, tak to je na zamyslenie. Ak na to nemáš tak si to aj tak nekúpiš. Ale nevrav že to nefunguje, keď ani nevieš ako to vizerá!

mimotemy ty si tiež pekny zazrak......
18cm do hlbky...fuka,ze az v takej sterilite zit.....ma potom zabije zavan "cerstveho" vzduchu co do bytu zo slovnaftu....mi zaveje.....ci povysavam s tymto zazrakom aj ten.....bež masirovat inam...
a ty tu nie si od toho......ze kto a ako sa moze v danej teme vyjadrovat....
Braňo
26.02.13,10:54
v Tvojom prípade odporúčam si zopakovať, aké í sa píše v prvom páde množného čísla+vybrané slová
buchač
26.02.13,11:52
1 sáčok = 2,5kg prachu
keď používaš bežný vysávač, možeš stále vysávať, a stále ti pojde prach, tepovať tiež. Toto ti vytiahne prach do hĺbky 18cm. Teraz môžem búchať po posteli a žiaden prach z nej nejde. Skús vysať svoj matrac ty a potom po ňom udri.
Toto ma odradilo ....
Už som bol nalomený , že si ho aj objednám u Qina Jesusa ....;)

No keď si predstavím , že by som s tým čudom vysával ...kúúúrnik , veď by mi parkety povytrhalo......:eek:
lujza.j
26.02.13,11:58
Toto ma odradilo ....
Už som bol nalomený , že si ho aj objednám u Qina Jesusa ....;)

No keď si predstavím , že by som s tým čudom vysával ...kúúúrnik , veď by mi parkety povytrhalo......:eek:
Dufam ze myslel matrac....lebo aj susedov luster co podomnou byva by zožral...:D
bjuty smis
26.02.13,11:59
vyssie pises,ze nie si na toto odkazany...tak co sa tu strapnujes?:)))
bjuty smis
26.02.13,12:04
[QUOTE=VejusQin;2261703]keby vorwerk stál 100 € tak si ho kúpi každý. Neviem či na to nemáte alebo čo, tý čo tu len buzerujú, nech si ho ani nekupujú. Len som chcel poradiť ľudom ktorý hľadajú informácie o tomto zázraku. Preto k téme by sa mali objektívne vyjadrovať len tí čo ho majú. Zdá sa vám to drahé, lebo vysávače sú lacné. Ale keď vidíte ten rozdiel na vlastné oči medzi vysávačom a VYSÁVAČOM, tak to je na zamyslenie. Ak na to nemáš tak si to aj tak nekúpiš. Ale nevrav že to nefunguje, keď ani nevieš ako to vizerá![/QUOTE

no milý podomový predajca smejdov, ja by som si ho urcite nekupil.
.
500 a viac da za vysavac len zmagoreny clovek z podvodnickych prezentacii; najcastejsie dochodcovia...este lepsie na splatky...
Len pre info, kolko z tych 500 ti ide do vacku?
alus.tom
26.02.13,14:37
ked vysajem dysonom tiež nemam prach, vyskušaj ho ty a uvidíš.
alus.tom
26.02.13,14:42
ja som do svojho vysavača dala tiež handričku a ta bola prachová aj po jeho vysávaní. bolo to smiešne, mysím že každý si kúpi vysávač na aký má.
misoft
26.02.13,15:37
Len ťa upozorňujem - ty NERADÍŠ, ty robíš len REKLAMU - toto nie je obsahom Porady
misoft
26.02.13,15:38
Informácie si nájdu aj na letákoch a na Googli - tu si radíme a nerobíme agitácie na výrobky.
bjuty smis
26.02.13,16:32
ani mne nepríde tvoje príspevky ako rady...iba čistá reklama...a s tým zastavením rozumu verím...
Richard
27.02.13,10:18
Argumentovať môžeš, urážať nie, za to je vylúčenie!
bjuty smis
27.02.13,10:19
al capone, si to ty??:))) tto ta taky slovnik ucia na skolenich predajcov smejdov:)?
Richard
27.02.13,10:32
VejusQin (http://www.porada.sk/member.php?u=293339) mohol by si byť korektný a povedať či ten vysávač predávaš alebo iba vlastníš?

Ak obhajuješ vlastný produkt, v poriadku, ale uvádzaj v svojich príspevkoch aj svoju reálnu zaujatosť (konflikt záujmov), tak sa to v slušnej diskusii robí.

Inak je to podvádzanie a zavádzanie.
Letko
27.02.13,10:38
My matrace a ani paplóny nevysávame a ani sme ich nevysávali a doteraz nás alergie na prach obchádzali. Vysávame vysávačom so sacím výkonom 400W (pri max. otáčkach), nastavený ho máme na minimum.

No povedzte, komu by sa chcelo všetko poriadne vysávať?

Ono je to tak, keby tie zázraky stáli toľko ako bežné výrobky, kúpili by si ich všetci, a je to jedno či ide o vysávače, parné hrnce, hrnce,...

Ak je niečo naozaj dobré, ľudia si to sami vyhľadajú a kúpia.
kika70
30.10.13,07:27
Hubicu s poklepom sme amli na elektrolux vysvaci uz pred 13 rokmi. Nic svetoborne.
Kamoska mi hovorila o zazraku,ktory jej rano predvadzali, tak sme schytli ich vysavac a prebehli matrac - povysavali sme dost prachu aj ked rano matrac vysal "zazrak" na 2000E.
robotvysavac
14.12.13,12:24
Prosím vás čo chcete predvádzať na klasických vysávačoch ktoré používame 50 rokov, všetky sú rovnaké, stlačím gombík chytím hadicu a vysávam, ako môže dať rozumný človek za obyčajný vysávač 1200 € ? , keď v obchode ho kúpi o polovicu lacnejšie,
duves
14.12.13,12:45
Prosím vás čo chcete predvádzať na klasických vysávačoch ktoré používame 50 rokov, všetky sú rovnaké, stlačím gombík chytím hadicu a vysávam, ako môže dať rozumný človek za obyčajný vysávač 1200 € ? , keď v obchode ho kúpi o polovicu lacnejšie,
o polovicu? Za desatinu ceny!
Chrome024
09.06.15,22:14
Tak tý čo to tu píšete, ste určite od Ritella či iného stroja. VW je jediný stroj na trhu, ktorí je adekvatný aj k svojej cene. Celá naša rodina ho má, mali sme aj Rainbow, no už sme ho strelili, nič lepšie ako VK150, SP530 na trhu nie je. Aj známi z Nemecka nám to potvrdili, Vorwerk je proste kvalita. Jediné to k tomu môžem povedať.
Chrome024
09.06.15,22:18
Už sme si zakúpili od nich aj Thermomix, a neviem, sami sa pozrite iba na youtube, čo to dokáže. Vorwerk je záruka kvality.
bjuty smis
10.06.15,06:44
Už sme si zakúpili od nich aj Thermomix, a neviem, sami sa pozrite iba na youtube, čo to dokáže. Vorwerk je záruka kvality.

tak to ste potom pekné telce.....

mám na predaj kladivo...železné, drevená rúčka.....
bežne stojí 1200.-, ale vidím, že si rozumný a múdry predajca vysávačov, dám ti akciu....

dám ti ho za 800.-....je to značka kladivopreblbov....spravím ti naň aj takú nálepku...

pošli údaje....neolutuješ....
buchač
10.06.15,08:18
Už sme si zakúpili od nich aj Thermomix, a neviem, sami sa pozrite iba na youtube, čo to dokáže. Vorwerk je záruka kvality.

tak to ste potom pekné telce.....

mám na predaj kladivo...železné, drevená rúčka.....
bežne stojí 1200.-, ale vidím, že si rozumný a múdry predajca vysávačov, dám ti akciu....

dám ti ho za 800.-....je to značka kladivopreblbov....spravím ti naň aj takú nálepku...

pošli údaje....neolutuješ....

...a keďže si aj seriózny predajca, tak predpokladám, že na kladivo dávaš doživotnú záruku a násady vymienaš podľa potreby. Samozrejme, že grátis...veď je to značkové kladivo. ;) :D
Nandrolon
10.06.15,09:21
Chrome024 a dúfam ešte že si nakúpil aj akcie cez "Ertrag und Sicherheit" :-)
misoft
10.06.15,16:08
Už sme si zakúpili od nich aj Thermomix, a neviem, sami sa pozrite iba na youtube, čo to dokáže. Vorwerk je záruka kvality.
Očuj - zmanipulovaný videom. Veď i tie "reklamy" v telke - MediaShop-u - odrb jak vyšitý. Chvália to i ono - ultra ostrý nôž, ale už neukážu, ako pri "strihu" obrazu zoberú nový nôž....a vraj aké kvalitné.....
Bisťu - také video - "vysoká" výpovedná "hodnota".....
bjuty smis
12.06.15,11:39
Už sme si zakúpili od nich aj Thermomix, a neviem, sami sa pozrite iba na youtube, čo to dokáže. Vorwerk je záruka kvality.

tak to ste potom pekné telce.....

mám na predaj kladivo...železné, drevená rúčka.....
bežne stojí 1200.-, ale vidím, že si rozumný a múdry predajca vysávačov, dám ti akciu....

dám ti ho za 800.-....je to značka kladivopreblbov....spravím ti naň aj takú nálepku...

pošli údaje....neolutuješ....

...a keďže si aj seriózny predajca, tak predpokladám, že na kladivo dávaš doživotnú záruku a násady vymienaš podľa potreby. Samozrejme, že grátis...veď je to značkové kladivo. ;) :D


samozrejme, že vymieňame bezplatne...

iba manipulačný poplatok 150.- €....
buchač
12.06.15,11:49
samozrejme, že vymieňame bezplatne...
iba manipulačný poplatok 150.- €....

No veď preto....:cool:
double
14.06.15,11:58
Tak tý čo to tu píšete, ste určite od Ritella či iného stroja. VW je jediný stroj na trhu, ktorí je adekvatný aj k svojej cene. Celá naša rodina ho má, mali sme aj Rainbow, no už sme ho strelili, nič lepšie ako VK150, SP530 na trhu nie je. Aj známi z Nemecka nám to potvrdili, Vorwerk je proste kvalita. Jediné to k tomu môžem povedať.
Bohuzial naleteli. Vorwek robí tú istu vec ako ostane vysavače vyssej rady. Inak uz by mohli k tomu vorverku spravit aj privodnu hadicu lebo drzat ten vysavač dve hodiny v rukach dá zabrat. Inak pozri si vysavače dyson. síce su tiez drahsie ale aspon nemusíš už nič investovat. Ziadne sačky za 40Eur ročne.
buchač
14.06.15,12:13
Bohuzial naleteli. Vorwek robí tú istu vec ako ostane vysavače vyssej rady. Inak uz by mohli
k tomu vorverku spravit aj privodnu hadicu lebo drzat ten vysavač dve hodiny v rukach dá zabrat. Inak pozri si vysavače dyson. síce su tiez drahsie ale aspon nemusíš už nič investovat. Ziadne sačky za 40Eur ročne.

Za 40 € si kúpim každý rok nový vysávač....;)
Tie drahé šunky sú LEN drahé...
192876
25.10.15,09:36
suhlasim! Vorwerk je kvalita, ale su predrazene; a je samozrejmostou, ze sacek po vysavani sa ma vyhodit a to z kazdeho vysavaca nielen z Vorwerk. Mam Vorwerk 40rokov a vysava, len je tazky..
Peggynka
25.10.15,10:20
suhlasim! Vorwerk je kvalita, ale su predrazene; a je samozrejmostou, ze sacek po vysavani sa ma vyhodit a to z kazdeho vysavaca nielen z Vorwerk. Mam Vorwerk 40rokov a vysava, len je tazky..
Ja mám ETU z r.1972 a tiež vysáva :D:D:D
vlado 33
27.11.15,22:38
Priatelia, v diskusií vládne chaos, polopravdy, domnienky, jedovatosť a predovšetkým hlúposť. Považujem sa za človeka s demokratickým cítením, ale ľuďom s IQ pod 70 bodov by som zakázal prístup ku verejnému prezentovaniu názorov. Podotýkam, že som len použivateľom vysávača Vorwerk modelovej rady VK 150 s kompletným príslušenstvom. Nie som predajca, napomáhač predaja, agitátor, neberiem žiadne provízie za propagáciu, ani priateľ pána predvádzača - mimochodom veľmi solídneho a technicky zdatného. Prisahám. Som len zákazník s technickým vzdelaním, sedliackym rozumom a otvorenými očami a ušami. Tým, ktorí nechápu rozdiel medzi klasickým vysávačom, vysávačom s poklepom (neviem či filtra alebo poklepom v sacej hubici) a "vysávačom so sacou hubicou s aktívnym zdrojom vibrácií" chcem odkázať, aby našli sever. Sever je zväčša 90 stupňov od východu, proti smeru chodu hodinových ručičiek. Dúfam, že aj tienik nebude mať problém sa zorientovať. K samotnému vysávaciemu systému: je to perfektný stroj, ktorý vyrobili technicky zdatní ľudia. Rozvibrovanie materiálov podkladu do takej hĺbky vysávačom som ešte za 50 rokov života nevidel. Opakujem, vibrovanie materiálov. Nie súvislý podtlak ani poklepávanie. Zvlášť je to dôležité pri matracoch, paplónoch, dekách, vankúšoch, kde si hlavne roztoče až tak lebedia a aj zapáchajú. Podlahy nie sú až taký problém na čistenie, ale maximálne vyčistenie vecí, ktorých sa cca 1/3 svojho života bezprostredne dotýkame a vdychujeme vzduch z ich okolia je pre mňa najdôležitejšie. Na prach sa už až tak často neumiera, to je pravda, ale ľudské organizmy nikdy neboli také oslabené a tým aj náchylné na vonkajšie vplyvy ako sú v súčasnosti. o alergiách (aj kožných) radšej pomlčím Stroj je vyrobený originál v Nemecku, čo sa dnes už často nevidí. Materiály sú špičkové. Debata o unifikovaných motoroch a koliečku, či vrtuľke je primeraná tým, ktorým nejaké to koliečko chýba. Cena je samozrejme nadhodnotená. Som si vedomý, že 1 800.- EUR je veľa peňazí (aj pre mňa), ale som presvedčený, že okrem toho, že mám kus hodnotnej a spoľahlivej veci doma, som dal zarobiť slušnému a sympatickému človeku - samozrejme aj firme. Každý musí z niečoho žiť. Koniec koncov som sa nakoniec rozhodol sám. Prosím škrekľúňov, ktorí nemajú ani šajnu o tom, čo je Vorwek, neodskúšali ho a zjavne ani nemajú snahu sa o ňom niečo dozvedieť, aby aby boli slušný v tom, že nechajú debatovať reálnych majiteľov. To by malo platiť pre všetky témy debát. Ospravedlňujem sa čitateľom za môj prvý ale zato dlhší príspevok, ale sľubujem, že na túto tému bol aj posledný.
PS: Za toto, čo som napísal sa nemienim ani nebudem hlúpym ľuďom nikdy ospravedlňovať.
Mimo domova chodíš s rúškou na ksichte, stará sa o teba 25členný tým doktorov. Máš sterilnú miestnosť, kde sa najviac zdržuješ. Bol tu jeden taký, už je pod brvnom.
buchač
28.11.15,07:21
Ding dong. Za dveřmi postává natěšený dealer vysavačů a blablablakecykec. Byvši právě postižen velkorysou náladou, vpouštím vetřelce. Tak copak jste přinesl hochu? Ptám se vlídně. Obvyklé povídání vynechte a ukažte co ten váš verk Vorwerk dovede.

Budete mrkat, tajemně se tváří kluk, jak vám zničím roztoče, přineste polštář. Vytáhl plastový pytel, vložil lůžkovinu, z pytle vycucnul vzduch a předvedl mi balík-tvrdolín ve stylu vakuovaného kafe.

No to čumím, teda. Nikdy mi nenapadlo něco podobného podniknout s mým luxem. To by nezvládl.

A roztoči jsou pryč, náš vysavač je roztrhal, samolibě se usmívá vykuk.

To mám teď v polštáři roztočovic střeva s natrhanou slezinou?

Otázka zmátne odborníka, ale ještě se nedá. Má v rukávu svůj majstrštyk.

Vezměte váš obvyklý vysavač, káže hoch a tadyhle mi vyluxujte kousek koberce. Ale pořádně. Dobrý rozmar mě neopouští, hlavou bleskl nápad. Začínám se bavit. Skočím do garáže pro svoji starou ETU 419 r. v. 1980. Obvykle s ní vysávám nebytový binec. Na tváři kluka lze zahlédnout vítězný úšklebek. Má vyhráno.

Důkladně jezdím hubicí po vykázaném kousku tepichu. Tak, hotovo! Povídám, ale v duchu se směju. Tenhle koberec přivezl děda z Palestiny a už z jinošských let vím, že jaksi dokonale vyprášit nejde. Už je tak vázanej a prachu se zbavuje nerad.

A teď koukejte, vece manager prodeje. Vzal kousek filtračního papíru, natáhl jej na sání turbíny svého megaluxu. Pozorně vysávaje, mrká na mě po očku, jist si převahou kosmické techniky. Ledva skončil práci, odhalil superhustě zasviněný papírek.

Vidíte, v čem žijete? Jako byste vůbec neluxoval. Taková zbytková špína vás jednou zkosí pane.

No teda! Nasazuji slzavý kukuč, stydlivý ruměnec mi na povel nejde. Léta žiju v bludu. Řeknu vám, tenhle lux jsem ještě neopravoval, maká třicet let a to ani neprošel detoxikací, mám zato, že netáhl tak špatně. Fuj! Hřeju si líného hada na prsou. Počkejte, dejte mi kousek toho filtráku. Přehlédnu povýšený úšklebek a papír nasadím do svého stroje.

Doplníte sami?

Ano, vysál jsem stejný kus koberce, již předtím ošetřený vychvalovanou technikou. A papírek?

Opět fujtajblový.

Bleskově zavírám lux a hadici strčím do pytle s polštářem. Ztvrdl jako předtím. Sám jsem překvapen.

Kluk se sbalil tak rychle, že si tu zapomněl nový pytlík vysavačový. Utrpěl nemalou škodu, taková zahazovací hygienická potřeba stojí v obchodě 319 Kč.

Závěr: uznávám, že třicet let stará ETA není právě žhavá novinka a netrvám na ní. A kde bude Vorwerk za stejnou dobu?

Doplňte.........;)
lulu1978
13.02.16,14:10
U nás bol predajca nedávno, no nezlomil nás. Vlastne nás vôbec nepresvedčil. Taktiež argument o úspore za elektrinu, podľa neho by nám to vychádzalo o 6,- EUR menej na mesačnej platbe, fakt neviem, kto takýmto žvástom uverí. Len takmer všade čítam, že cena sa pohybuje akolo 1.400,- EUR, no nám ho dával v super akcii za necelých 900,- EUR. Myslím, že reálna cena je max. 300,- EUR, za tú by sme ho možno kúpili.
lujza.j
13.02.16,14:17
tvoja vec za čo dáš 300korún....a ešte si pustíš cudzieho do baráku...ale každý má iné "hobby":D.....ked zdochne moj elektrolux....kúpim miele.......:---
pekný pokus o reklamu...
vlado 33
13.02.16,15:00
Vorwerk, to sa ešte stále predáva? Ja som myslel, že už majú iné spôsoby balamutenia.
lulu1978
14.02.16,10:12
My sme ho nekúpili, len moja kamarátka s dvoma malými detičkami sa dala namotať. A čo sa týka tej kvality? Po tom ako dotyčný pán odišiel, som si šla sadnúť na super povysávaný koberec a rukou prešla po vlase koberca. A hop, čo sa stalo - rukou som z koberca vyberala špinu (vlas koberca je cca 5 cm). Tak len toľko k dokonalosti tohto vysávača. Viem, že zástancovia budú oponovať, no ja hovorím len vlastnú skúsenoť.
Preto by som odporučila tým, ktorí si takéto bezplatné "čistenie matracov a kobercov" dohodnú, nech si vopred zistia čo to k danej problematike, takže budú môcť klásť predvádzajúcemu otázky, nielen predvádzajúci domácim. To sa budete potom čudovať... No od nás dotyčný pán rozhodne neodchádzal vysmiaty...
vlado 33
14.02.16,12:40
My sme ho nekúpili, len moja kamarátka s dvoma malými detičkami sa dala namotať. A čo sa týka tej kvality? Po tom ako dotyčný pán odišiel, som si šla sadnúť na super povysávaný koberec a rukou prešla po vlase koberca. A hop, čo sa stalo - rukou som z koberca vyberala špinu (vlas koberca je cca 5 cm). Tak len toľko k dokonalosti tohto vysávača. Viem, že zástancovia budú oponovať, no ja hovorím len vlastnú skúsenoť.
Preto by som odporučila tým, ktorí si takéto bezplatné "čistenie matracov a kobercov" dohodnú, nech si vopred zistia čo to k danej problematike, takže budú môcť klásť predvádzajúcemu otázky, nielen predvádzajúci domácim. To sa budete potom čudovať... No od nás dotyčný pán rozhodne neodchádzal vysmiaty...
Ja na koberce používam Vysokotlakový čistič Kärcher. Ušetrím kopu chechtákov, koberce sú čisté ako nikdy predtým.
jurajo97
20.12.17,12:14
Dobrý deň,

aj keď je to niekoľko rokov po porade, ktorú som našla na nete ohľadom tohoto vysávača,zapájam sa takto neskoro, pretože ja mám problém teraz.

Mám aj ja tento vysávač, bohužiaľ za túto nekresťanskú cenu,za inú sa kúpiť nedá. Mám ho tri roky a za toto obdobie je v servise tretí krát s tou istou vadou. A to druhýkrát v priebehu 1,5 roka. Chyba je v elektrickej šnúre. Keďže viem, ako je el.kábel napojený v krku vysávača a že pri miernom trhnutí sa vytiahne s krku tela vysávača, namotávam si kábel na ruku, aby nedochádzalo k vypínaniu vysávača a dávam si pozor, aby som kábel nenapínala do maxima, lebo mi vypne vysávač. Napriek tomu po nejakej dobe /nerobí to od začiatku, aj po oprave nejakú dobu funguje / vysávač začína kedykoľvek vypínať - na nervy hlavne pri mopovaní, lebo musím rozbiehať aj vysávač aj hlavicu vždy nanovo. V dvoj, troj sekundových intervaloch vypína znova a znova!! Už sa s ním pred opravou dalo vysávať len pridržiavaním zástrčky v krku vysávača!!! Dvakrát mi opravu uznali - bez výhrad, bez upozornenia, že by som to zapríčinila zlou manipuláciou.Teraz, tretíkrát, keď už mám toho plné zuby a pohrozila som žiadosťou o výmenu tela vysávača, alebo vrátenia tovaru a peňazí - na čo má zákazník právo, mi tú závadu nechcú uznať, pretože som to zavinila JA!!!

Máte niekto problém so šnúrou, je to problém tohto vysávača, alebo je niekde zakopaný pes. Jedna pani spomínala, že lámanie el. šnúry je častý problém. Myslím si, že napojenie el.šnúry do tela vysávača nemajú doriešené! Pri tom na toto predajca pri predaji upozornil, ako to majú perfektne zmáknuté!!! No zdá sa, že NIE. Ináč som spokojná, hlavne s mokrým vysávaním. Presnejšie vysávanie/mopovanie.