workers
09.08.11,12:36
prosim o radu,cely zivot som robotnik,pracujem ale v zahranici a moja prizivnicka rodina ma stale oberie sikovnymi tahmi o peniaze,teraz mam problem s dedicstvom,kedze moj oteczomrel 7.72009,dedicske konanie sa uskutocnilo o rok ,pri zapise nebola sestra ktora snim zila a uzivala si byt aj s energiami pocas jeho zivota on nestihal platit pomaly dochadzalo k odpojovaniu energii,pri dedicskom jednani sa nikto neprihlasil s pasivami ,boli sme traja surodenci tak kazdy zdedil jednu tretinu,lenze sestra vtedy uz davala splnomocnenie,ta ktora mala tam trvaly pobyt, a uviedla nas do omylu lebo nikomu nepovedala o svojich dlhoch,a dlhoch na energiach,teraz treba platit vodu el plyn tel,ako sa da s toho vyjst?keby som vedel tak by som sa toho zriekol.ako dalej?jednoducho nas vyuzila a eraz ani neviem kde sa nachadza ako dufam ze zdochne ona aj cela jej prekliata rodina,inac dakujem za vasu radu,co znamena presne obnova dedicskeho konania co sa zmeni pre mna ked dokazem ze nas chcela sestra dobehnut a aby som zaplatil jej dlhy?