workers
09.08.11,17:54
medzitym som po ustnej dohode zo sestrou som prepisal moju ciastku na jej syna s tym ze po prejdeni majetku na neho my budu pomaly splacat dlh ale nic a teraz nemam apsolutne nic len dlhy vazne az sa smejem jak som v prdely,skuste mi odpovedat na tento moj problem dakujem
rudopp
09.08.11,16:18
medzitym som po ustnej dohode zo sestrou som prepisal moju ciastku na jej syna s tym ze po prejdeni majetku na neho my budu pomaly splacat dlh ale nic a teraz nemam apsolutne nic len dlhy vazne az sa smejem jak som v prdely,skuste mi odpovedat na tento moj problem dakujem
Jediné plus vidím, že sa smeješ.
Ale z tvojich neúplných info mám pocit, že :
Kto sa smeje naposledy, ten sa smeje najlepšie.
workers
10.08.11,12:13
tym ze som nevedel absolutne o situacii s energiamy,a v notarskej zapisnici bolo napisane pasiva ziadne tak som si zobral jednu tretinu bytu,sestra ktora tam zila a vedela o situacii dala iba splnomocnenie na zastupovanie a nikomu nic nepovedala a teraz som ciastkovym vlastnikom dlhy boli este za ery otca to preto ze ona tam zila s prizivnickou degesinou aj jej 5 deciek a vyuzivali otca jak cigosi,teraz su v skurvenom anglicku maju na haku dlhy a mne chodia platit ich dlhy lebo som vlastnikom 1dne tretiny,obnova ded konania bude vlastne len formalita pri ktorej sa asi pridaju len dlhy ale nikto nema prachy len ja a potom no neviem a sere mato , ,notarka sa vyzliekla s tohoze ona nieje povynna hladat ziadne pasiva,osrala ma o 140 eura a prisila mi dlzobu za 3000 eura slovensko nech zije skurvene slovensko vie mi niekto poradit?sud?policia?
Stanislav 1975
10.08.11,12:19
workers- akože može ťa tešiť, že niesi jediný sám blbý jak tágo- ja som pacient č.2...
Ja som tiež nechal tak dobehnúť-už začínajú splácať 10 rokov...:D:mee:
workers
15.08.11,13:50
da sa poradit?
intro
15.08.11,20:23
... nie je to o "skurvenom slovensku, ale o vzťahoch " - ak ťa oklame sestra, môžu Ťa oklamať aj iní - dlhuješ len do výšky zdedeného majetku /mínus náklady na obstaranie pohrebu/ -tiež si sa mohol zamyslieť nad tým , či majetok a spôsob života a užívania zodpovedá príjmom - a niekedy je dobré aj niečo odborné si prečítať - dedičské konanie mohlo dopadnúť aj inak
workers
16.08.11,11:26
je to zlozity pripad ale tam som pozeral na deti,dufal som ze sa preberu ale oni si jednoducho zmyzli a dalsia sestra ktora mala snahu vyrovnat dlhy odysla za nimi do anglicka ale tam sa jej nasr.na ko...ja tam budem musiet asi ist osobne asi im hrablo