LaDolce
10.08.11,11:07
Dobrý deň,

chcela by som si budúce leto spestriť a nie sedieť doma. ;) Skončí štátne gymnázium a čas prázdnin by som chcela príjemne stráviť. Rozmýšľala som, že vyrazím do exotickáho Talianska, do oblasti Riccione. Rada by som robila prácu animátorky.:--- Kedže mám deti rada, a taliančinu s angličtinou ovládam a chcela by som sa im venovať i na VS, bolo by skvelé stráviť niekoľko mesiacov s ľuďmi, ktorým je tento jazyk materským. Problémom je, že neviem ako si práve takúto prácu zohnať. Bývam v malom meste, kde veľa pracovných agentúr nie je. A i keby, pochybujem, žeby nejaká práve do Riccione prácu vybavovala. Ak by mi niekto vedel poradiť čo a ako, bola by som veľmi vďačná ... Grazie in anticipo :)
Chobot
10.08.11,09:34
Dobrý deň,

chcela by som si budúce leto spestriť a nie sedieť doma. ;) Skončí štátne gymnázium a čas prázdnin by som chcela príjemne stráviť. Rozmýšľala som, že vyrazím do exotickáho Talianska, do oblasti Riccione. Rada by som robila prácu animátorky.:--- Kedže mám deti rada, a taliančinu s angličtinou ovládam a chcela by som sa im venovať i na VS, bolo by skvelé stráviť niekoľko mesiacov s ľuďmi, ktorým je tento jazyk materským. Problémom je, že neviem ako si práve takúto prácu zohnať. Bývam v malom meste, kde veľa pracovných agentúr nie je. A i keby, pochybujem, žeby nejaká práve do Riccione prácu vybavovala. Ak by mi niekto vedel poradiť čo a ako, bola by som veľmi vďačná ... Grazie in anticipo :)

Neviem, kde sa to presne vybavuje, ale na tvojom mieste by som začal s oslovením cest. kancelárií. Najskôr oni budú vedieť, či nepotrebujú v niektorom zmluvnom stredisku slovenského animátora.

Alebo potom cez internet vyhľadať v Taliansku pracovné ponuky, či osloviť tie hotely, ktoré ponúkajú naše cestovky ako destinácie. Nečakaj, že ti niekto ponúkne priamo miesto animátora v hoteli.

Ale keby si sa spýtala uja Googla, miesto vypisovania na poradu, tak si už mohla posielať svoj životopis:

http://www.agenturadomino.com/ponuka_prace.php?lg=sk&praca=9

a tu sú desiatky ponúk:

http://www.google.sk/#sclient=psy&hl=sk&source=hp&q=anim%C3%A1tor+taliansko&pbx=1&oq=anim%C3%A1tor+taliansko&aq=f&aqi=&aql=&gs_sm=e&gs_upl=5738647l5743669l1l5743936l18l14l0l0l0l1l747 l5928l0.3.1.2.2.1.4l13l0&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.&fp=108c66bb51926d36&biw=1024&bih=493