zalobaba
11.08.11,18:44
SS, ktorú som dnes obržala od užívateľa formulka:


Poriadne si namydli hlavu a strč ju celú Consultix-u do zadku !!!! :D :-)))))))))))))))
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Veď je tu 2 dni aj s cestou, urobí Vám to obom len dobre !!!!
video1983
11.08.11,16:46
fu ha, ale preco to zverejnujes ked to je ss - sukromna sprava?
veronikasad
11.08.11,16:47
Nie sú súkromné správy preto súkromné, že ich obsah sa nezverejňuje na Porade (bez ohladu na obsah) ?
zalobaba
11.08.11,16:48
fu ha, ale preco to zverejnujes ked to je ss - sukromna sprava?

Pretože si myslím, že takto reagujúci člen PORADY si zaslúži našu pozornosť.
pepsikova
11.08.11,16:48
fu ha, ale preco to zverejnujes ked to je ss - sukromna sprava?..

..no aby sme videli, ako to tu fičí po novom...príde, zaregistruje sa, hodí kravinu do témy a keď sa snažíš poradiť, dostaneš takúto ss....alebo verejne vynadané...od premúdrelca...alebo klona..ktovie?..
buchač
11.08.11,16:48
SS, ktorú som dnes obržala od užívateľa formulka:

Najzaujímavejšie súkromné správy
zalobaba žaluje , pod nosom si maľuje ...žalobaba nežaluj , pod nosom si nemaľuj ...



...keby názov témy znel ..." Najvtipnejšie súkromné správy " , držím lep ...
zk24
11.08.11,16:49
Nie som za zverejnovanie sukromnych sprav. Ak ma obtazuju, napadaju, upozornim administratora.
video1983
11.08.11,16:52
aspon ze mas vystizny NICK! :D
pepsikova
11.08.11,16:53
...so svojou súkromnou správou si môže každý robiť, čo chce...a pokiaľ je obsah takýto, alebo aj hnusnejší, je dobre vedieť aj ostatným, že od toho nicku môžu očakávať len takéto odpovede...prečo sa pohoršujete?..každý, kto radí, radí v dobrej viere, že pomáha...a takýto sliz sa takto odvďačí...a to sa vám páči??..asi ano...
veronikasad
11.08.11,16:54
Pretože si myslím, že takto reagujúci člen PORADY si zaslúži našu pozornosť.
ak je to SS od nick-u známeho na Porade, jej zverejnením si dosiahol pravý opak.
zk24
11.08.11,16:55
...so svojou súkromnou správou si môže každý robiť, čo chce...a pokiaľ je obsah takýto, alebo aj hnusnejší, je dobre vedieť aj ostatným, že od toho nicku môžu očakávať len takéto odpovede...prečo sa pohoršujete?..každý, kto radí, radí v dobrej viere, že pomáha...a takýto sliz sa takto odvďačí...a to sa vám páči??..asi ano...

Ja sa nepohorsujem, ale nevideli sme celu diskusiu. Ja ked sa s kolegom pohadam na kave tiez neposielam celofiremny mail ze kto mi co povedal, aby vedeli.

Bud si to vydiskutujem s nim, a ked to nejde po dobrom, tak skusim poziadat administratora aby mi ho zablokoval pripadne
pepsikova
11.08.11,17:00
...však si môžeš kliknúť na "žalobabu" a prečítať jej príspevky..a pochybujem žeby dala dôvod vo svojich odpovediach na takúto ss...a admini nestoja v pozore a nečakajú, kedy kto nahlási marast,aby ho promptne odstránili a tak zabránili urážkam...niekedy to trvá aj pol dňa...a dotyčný si zatiaľ šachuje a zase*e ti celý deň...

..a dodám, že marast sa tu deje aj na verejnosti a veru každý sa radšej zdekuje, než by si špinil pršteky a nahlásil, alebo nebodaj napísal do príspevku a uverejnil svoju mienku...všetci sa tvária,že ich sa bordel netýka...
video1983
11.08.11,17:02
pocuj zalobaba tak daj link na tu nejaku diskusiu koli kt. to vzniklo nech teda posudime objektivne
zalobaba
11.08.11,17:10
pocuj zalobaba tak daj link na tu nejaku diskusiu koli kt. to vzniklo nech teda posudime objektivne

http://www.porada.sk/t174422-kupa-s-r-o.html

Diskusia, do ktorej sa formulka vôbec nezapojila. Napriek tomu som si od nej našla už uvedenú SS.

Asi som jej tým svojim jedným príspevkom stúpila na otlak.
arizona
11.08.11,17:16
Mrkla som len tak zo zvedavosti prispevky toho nicku ...
Mylim sa, ze ten nick je nejaky KLON...;)

Zaregistrovany 20.1 a hned od 21.1 obhajuje stale jeden a ten isty nick vo vacsine svojich prispevkov http://www.porada.sk/search.php?searchid=14058198

Podla mna je ubohe, ak si nikto nevie vyjadrit a obhajit svoj nazor v jednom nicku....
Zeby rozdvojene osobnosti? :rolleyes::confused::eek:

...no, co uz, vsetci sme dietky bozie :):):)
mimotemy
zalobaba
11.08.11,17:25
Mrkla som len tak zo zvedavosti prispevky toho nicku ...
Mylim sa, ze ten nick je nejaky KLON...;)

Zaregistrovany 20.1 a hned od 21.1 obhajuje stale jeden a ten isty nick vo vacsine svojich prispevkov http://www.porada.sk/search.php?searchid=14058198

Podla mna je ubohe, ak si nikto nevie vyjadrit a obhajit svoj nazor v jednom nicku....
Zeby rozdvojene osobnosti? :rolleyes::confused::eek:

...no, co uz, vsetci sme dietky bozie :):):)

mimotemy

Myslím si to isté a mám taký vodojem, že toto nie je jediný klon "pôvodného" nicku.
Stanislav 1975
11.08.11,17:28
Pozri sa žalobabka, viem, že cítiš krivdu,ale kašli na to a povznes sa nad tým...
pozri sa, ja som za ten čas už dostal cez ss-ky kopu urážok- bol som aj mužský úd a poniektoré boli trápne, ale po niektoré aj dobré, poniektoré staré,aj nové aj klasiky na matky...-ale nejako ma to nenapadlo ťahať na verejnosť...:cool:
srska
11.08.11,17:31
Pozri sa žalobabka, viem, že cítiš krivdu,ale kašli na to a povznes sa nad tým...
pozri sa, ja som za ten čas už dostal cez ss-ky kopu urážok- bol som aj mužský úd a poniektoré boli trápne, ale po niektoré aj dobré, poniektoré staré,aj nové aj klasiky na matky...-ale nejako ma to nenapadlo ťahať na verejnosť...:cool:to fakt stenly, až tak to tu chodí?
video1983
11.08.11,17:33
Stanko nas to je stary ÚD-enár :D :D :D :D
jozka56
11.08.11,17:42
videjko dobreee:D
video1983
11.08.11,17:53
len aby sa Stanley neu(d)razil :D :D
jozka56
11.08.11,17:55
to vas dvoch vymysel...teda, dobreee stanislav:)
Stanislav 1975
11.08.11,18:08
STANISLAV 1975 sa neuráža, stanislav 1975 je PÁN...

Som skoro najmladší čo sa s Poradou dostal za hranice svojho ghetta
110 kilové hovado, potrebujem priestor- prezentujem tu svoje názory, svoje city, svoje mesto...
postav sem hocikoho a ja ho mojou kvalitou prekusnem v polke...


:D:D:D
Kazu
11.08.11,18:22
SS, ktorú som dnes obržala od užívateľa formulka:

Jóóóójjjjj, však ma len svrbí klábosnica, musssíííím, inak by mi to vyvalilo bok:---
To nerob, namydlíš si hlavu poriadne a nalezie ti mydlo do očí:D, ale keď sa na to pozrieš z pohľadu relativity, ...on má hlavu v prdeli, ty máš hlavu v prdeli..., musíš uznať, že predsa len budeš na tom relatívne lepšie ty:D