ZuzanaB83
12.08.11,07:03
susann83 *Ahojte
Potrebovala by som poradit ohladom reklamacie kocika.
Kupili sme v obchode Pre deti v BA kocik Concord Neo 2010, este so starym tipom brzdy - taka co sa na nu stupa pri odbrzdovani. Po 3 mesiacoch sa uplne pokazila a nedala sa odbrzdit, tak sme sli reklamovat. Reklamaciu uznali, opravili. Este hned v ten den sa znova pokazil, na druhyden sme sli zas reklamovat, tentokrat vNR. Po ca tyzdni bola brzda opravana. Fungovala zas 3 masiace. Minuly piatok sme sli znova do BA reklamovat a ziadali sme peniaze naspat. Ze az ked uznaju reklamaciu. Vcera mi predavacka volala, ze brzde nebola pokazen, ze tam bol kamienok kvoli tomu sa zasekla... Ja sa pytam:
- v ten den som bola len vnakupnom centre, brzda ako tak fungovala, zasekla sa az v buse ked som sla domov
- co hlada kamienok v brzde, ked je to jeden celok kde nie je taka velka medzera kde by sa ten kamen prepchal
- ci si to len nevymysleli, aby nemuseli vratit peniaze, lebo teraz treti krat sme boli uz dost neprijemni, kedze aj predavacky su tam neochotne a nemile
Co robit aby mi teraz vratili peniaze, kupovali sme sportovy zvlast a podvozok bol pouzivany asi 5- 6 mesiacov, kedze asi mesiac som maleho len nosila
Vdaka za tipy