VladimirBA
12.08.11,13:17
Zdravím, vie mi niekto poradit:
Ak je ochranna znamka registrovana na ceskom Urade prumysloveho vlastnictvi CR a zmluvne odkupim od prihlasovatela/majitela (a.s. z ČR) práva z prihlasky, mozem Žiadost o zapis prevodu (prechodu) ochrannej znamky, prevodu práv z prihlasky ochrannej znamky podat na slovenskom UPV SR ?

Dakujem.
sroservis
12.08.11,16:25
Dobrý deň,

nepíšete o územnom rozsahu ochrany OZ.

Na základe tej Vami uzavretej zmluvy (ak obsahuje všetky potrebné náležitosti), môže byť zrealizovaný prepis OZ v Čechách.

Ak je OZ registrovaná aj v SR, môžete ju získať na základe zmluvy s jej aktuálnym majiteľom (jedna zmluva môže pokrývať prevod práv k OZ vo viacerých krajinách) - je teda potrebné pozrieť do už uzavretej zmluvy, či tam máte aj prevod OZ registrovanej v SR.

Ak OZ nie je zaregistrovaná v SR, môžete si ju nanovo prihlásiť ako prvý originálny majiteľ.

Pekný deň.
VladimirBA
17.08.11,09:04
Ide v podstate o 2 OchrZn.... jedna je registrovana v CR s uzemnym rozsahom CR, SR, PL a HU do r. 2013...a druha - medzinarodna...pre Spolocenstvo.... do r. 2014.

Rozmyslam dobre, ak teraz zmluvne prevediem prava len na tu cesku registraciu (zatial mi to na krajiny CR, SR, PL a HU staci) s tym, ze pred uplynutim medzinarodnej si tuto predlzim na dalsich 10 rokov - co by bolo uz teraz v zmluve nejako osetrene...?
VladimirBA
22.08.11,11:40
Vie mi niekto poradit :

Existuje aj nejaky vzor Zmluvy na prevod ochrannej znamky ???

Vdaka.
VladimirBA
25.08.11,10:53
Nikto nemá nič? Žiadny vzor takejto zmluvy?
lujza.j
25.08.11,10:58
VladimirBA
26.08.11,09:21
Vdaka.... ale je to stare, vsetko s odvolavkami na už neplatný zákon......
lujza.j
26.08.11,21:07
hmm, tak to som nevedela:(