MoonSK
13.08.11,18:45
:confused:
video1983
13.08.11,16:46
MoonSK
13.08.11,16:56
to aby som si vylosovala a spoliehala sa na šťastie že dobre vyberiem uffff
doktor23
15.08.11,05:32
a na čo ho potrebuješ? Trest, obchod, rodinné právo? Skús dať viac údajov
Indeed
15.08.11,05:38
vraj veľmi úspešný je BlackMountainer jr.
MoonSK
15.08.11,05:53
Rodinné právo. Bolo dedičské po otcovi a brat si myslí že si nezaslúžim podiel z rodičovského domu nakoľko pred smrťou mi otec daroval iný domček, tak chce dosiahnúť nech mi je môj podiel odrátaný....takže to pôjde pred súd :(
mlisa
15.08.11,06:05
Rodinné právo. Bolo dedičské po otcovi a brat si myslí že si nezaslúžim podiel z rodičovského domu nakoľko pred smrťou mi otec daroval iný domček, tak chce dosiahnúť nech mi je môj podiel odrátaný....takže to pôjde pred súd :(

§ 484 Občianskeho zákonnika

Súd potvrdí nadobudnutie dedičstva podľa dedičských podielov. Pri dedení zo zákona sa dedičovi do jeho podielu započíta to, čo za života poručiteľa od neho bezplatne dostal, pokiaľ nejde o obvyklé darovania; ak ide o dediča uvedeného v ustanovení § 473 ods. 2, započíta sa okrem toho aj to, čo od poručiteľa bezplatne dostal dedičov predok. Pri dedení zo závetu treba toto započítanie urobiť, ak na to dal poručiteľ príkaz alebo ak by inak obdarovaný dedič bol oproti dedičovi uvedenému v ustanovení § 479 neodôvodnene zvýhodnený.
Obavam sa ze brat ma v ruke vyssie uvedene ustanovenie, takze to bude chciet veeelmi sikovneho advokata.
Aj zdatny a sikovny advokat moze prehrat. Treba si vyberat skor podla pristupu a snahy. A najma pozor aby nestal viac ako to co mozno ziskat.
MoonSK
15.08.11,06:08
Presne to :( .... Ja mám advokátku, s ktorou tiešim ďalšiu vec, ale niesom s ňou spokojná, ja som tá ktorá ju musí naháňať aby pohla prstom :(..........šajze....................šak to zohnať dobrého advokáta je umenie, neviem čo ďalej :(
MoonSK
15.08.11,06:09
Inak ďakujem za Vaše odpoveďe..ste zlatý
dari1
15.08.11,07:45
ja som mala dedicske u JUDr. Ravluka, v pohode, spokojna.