Anula123
15.08.11,14:24
Prosím o pomoc s nasledovným:
Chceli by sme zamestnať osobu, ktorá už má 18 rokov, na dohodu o vykonaní práce. Povinnú školskú dochádzku má ukončenú, avšak ešte je žiakom 4. ročníka strednej školy. Má to nejaký vplyv na dohodu o vykonaní práce? Podľa § 11 ods. 2 ZP v tom nevidím problém, avšak nie som si celkom istá.
Za Vaše rady Vám vopred ďakujem.
kimart
15.08.11,12:27
a prečo nie dohoda o ;)brigádnickej práce študentov???
Anula123
15.08.11,12:39
to je fakt :)
ale môže byť aj na dohodu o vykonaní práce?, alebo musí byť na dohodu o brigádnickej práci študentov?
Pekný deň prajem :)
veronikasad
15.08.11,12:42
to je fakt :)
ale môže byť aj na dohodu o vykonaní práce?, alebo musí byť na dohodu o brigádnickej práci študentov?
Pekný deň prajem :)
môže byť aj dohoda o vykonaní práce, vtedy nepotrebuješ potvrdenie o návšteve školy. O výkon akej práce ide ?
rodina1
15.08.11,12:43
to je fakt :)
ale môže byť aj na dohodu o vykonaní práce?, alebo musí byť na dohodu o brigádnickej práci študentov?
Pekný deň prajem :)
Pri Dohode o vykonaní práce ide len o jednorázovú činnosť.
Takže, záleží, akú prácu bude u vás študent vykonávať.
K Dohode o brigádnickej práci študentov je však potrebné doložiť doklad o štúdiu.
Ak by ho nepredložil, môžete potom s ním uzatvoriť Dohodu o pracovnej činnosti (ak pôjde o opakovanú prácu).
Anula123
15.08.11,12:53
Ďakujem za rady, išlo by o upratovanie priestorov našej firmy, tak na 8 hod. týždenne. Takže by sme sním uzatvorili dohodu o pracovnej činnosti alebo dohodu o brigádnickej práci študentov. Nechcelo sa mi to však komplikovať s potvrdením o návšteve školy, dohoda o pracovnej činnosti mi príde jednoduchšia.
Ešte raz ďakujem
veronikasad
15.08.11,13:05
Ďakujem za rady, išlo by o upratovanie priestorov našej firmy, tak na 8 hod. týždenne. Takže by sme sním uzatvorili dohodu o pracovnej činnosti alebo dohodu o brigádnickej práci študentov. Nechcelo sa mi to však komplikovať s potvrdením o návšteve školy, dohoda o pracovnej činnosti mi príde jednoduchšia.
Ešte raz ďakujem
Pokial sa výkonom práce zmestíš do 10 hod. týždenne, môžeš uzatvoriť dohodu o pracovnej činnosti.