nika.sum
15.08.11,15:40
Ahoj, nasla som doma slusne mnozstvo odznakov. Su z cias socializmu. Niekto z rodiny pracoval v podniku kde sa malovali odznaky pre cele Ceskoslovensko. Ak mate niekto zaujem, darujem. Nie su ulozene mam ich v jednej taske a naozaj neviem co s tym. Je mi to vsak luto hodit do kontajnera.
Stanislav 1975
15.08.11,13:44
Ahoj, nasla som doma slusne mnozstvo odznakov. Su z cias socializmu. Niekto z rodiny pracoval v podniku kde sa malovali odznaky pre cele Ceskoslovensko. Ak mate niekto zaujem, darujem. Nie su ulozene mam ich v jednej taske a naozaj neviem co s tym. Je mi to vsak luto hodit do kontajnera.

Monika ty si ako ja- ja som dlhé roky zbieral známky- normalne som bol fanatik, stále som behal do pofisu a kopu penazí minul a nakoniec , po rokoch som to všetko dal cigáňovi na ulici...
lujza.j
15.08.11,13:59
Monika ty si ako ja- ja som dlhé roky zbieral známky- normalne som bol fanatik, stále som behal do pofisu a kopu penazí minul a nakoniec , po rokoch som to všetko dal cigáňovi na ulici...

aj ja:) ale nikomu som ich nedala, mám ich odložené v skrini;) sú veci ktoré nevieme vyhodiť:)
Stanislav 1975
15.08.11,14:04
aj ja:) ale nikomu som ich nedala, mám ich odložené v skrini;) sú veci ktoré nevieme vyhodiť:)

no šak dobre- ja mať modrý maurícius ako ty- tiež ho nevyhodím...:D:D:D
nika.sum
15.08.11,18:09
ja som to ani nezbierala, mama robila poriadok, dala to mojmu synatorovi a ten to nechcel a nechal na mne co s tym. Mne sa to nechce ani prezerat, lebo sa vzdy popicham.
kn-alka
15.08.11,18:11
ja sa tiež pridám, mám cca 300 ks hračiek z kindervajec, má o ne niekto záujem?
zalobaba
15.08.11,18:38
ja sa tiež pridám, mám cca 300 ks hračiek z kindervajec, má o ne niekto záujem?

Raz som takýto plný kufrík kindersurprisov darovala našej detskej zubárke. Tá potom na ten kufrík lákala pacientov, samozrejme ani jeden neodišiel z ambulancie bez odmeny.....
jacekova
15.08.11,20:10
Ahoj, nasla som doma slusne mnozstvo odznakov. Su z cias socializmu. Niekto z rodiny pracoval v podniku kde sa malovali odznaky pre cele Ceskoslovensko. Ak mate niekto zaujem, darujem. Nie su ulozene mam ich v jednej taske a naozaj neviem co s tym. Je mi to vsak luto hodit do kontajnera.


zadaj si zdarma inzerát na www.bazos.sk a tipujem že do 1 dňa máš adepta, ktorý sa tomu fakt poteší. ja som už takto darovala veľa vecí, či už na oblečenie alebo proste všetko, čo bolo dobré ale bolo mi to ľúto vyhodiť.
rudopp
16.08.11,04:44
Ahoj, nasla som doma slusne mnozstvo odznakov. Su z cias socializmu. Niekto z rodiny pracoval v podniku kde sa malovali odznaky pre cele Ceskoslovensko. Ak mate niekto zaujem, darujem. Nie su ulozene mam ich v jednej taske a naozaj neviem co s tym. Je mi to vsak luto hodit do kontajnera.

Daj do zberne.
buchač
16.08.11,09:38
Ahoj, nasla som doma slusne mnozstvo odznakov. Su z cias socializmu. Niekto z rodiny pracoval v podniku kde sa malovali odznaky pre cele Ceskoslovensko. Ak mate niekto zaujem, darujem. Nie su ulozene mam ich v jednej taske a naozaj neviem co s tym. Je mi to vsak luto hodit do kontajnera.
....nič ľahšie ...
Ak zadrieš normálnu cenu , určite aj predáš ...ani darovať nemusíš ...

Napríklad :

TERMÍNY KONANIA BURZY V ROKU 2011:
15.1., 5.2., 26.2., 19.3., 14.5., 11.6., 2.7., 23.7., 13.8., 10.9.,
19.11. a 17.12.
(Termíny burzy sú bez záruky, preto prosíme o telefonické overenie termínu konania sa burzy starožitností)

EXPO CENTER a.s., Trenčín poriada v spolupráci s ANTIK MEDIA Burzu starožitností a zberateľských predmetov od mája roku 2001 pravidelne raz do mesiaca. Na ploche väčšej ako 1 900 m2 je rozmiestnených viac ako 450 stolov.

Burza je určená pre milovníkov a zberateľov mincí, medailí, bankoviek, známok, pohľadníc, nálepiek, etikiet, odznakov, vlajočiek, kníh, obrazov, grafiky, porcelánu, gramoplatní, magnetofónových pások, autíčok, hodín, hracích skriniek, historických zbraní, motýľov, minerálov, umelecko-remeselných výrobkov a iných zberateľských zaujímavostí.
http://www.expocenter.sk/Antiques.aspx

Alebo aj ,len si musíš vyhľadať ...
http://www.google.sk/search?client=opera&rls=cs&q=burza+odznakov&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest
nika.sum
16.08.11,11:06
dakujem, si zlaty. Ale nemam cas sa s tym hrat a triedit /dost to picha/ a este sa niekde dohadovat. Uz to mam asi vyriesene a snad to niekomu urobi radost.
zk24
16.08.11,11:17
Sranda, mne neni luto vyhodit bordel. Ked najdem nieco o com som roky nevedela, tak asi sa mi zije stastne bez toho. A ked ma to pomaly este nastve ze som to nasla, lebo su s tym problemy... no hybaaaaaaaaaaaaaaaj do kontajnera. Ak je to kovove tak do zberne :D

Bud to vyhodis teraz, alebo to das do skrine, bude ti to liezt na nervy a vyhodis to o rok.
mazanova
16.08.11,13:30
nika, neviem odkiaľ si ale ak to donesieš do ktroréhokoľvek múzea v SR ako dar, určite sa potešia..., nemáš predstavu ako málo (skoro nič) dnes múzeá majú na akvizície zbierok... múzeum je v každom okr. meste a ešte viac v SR cca 100, takto sa to uchová pre všetky budúce generácie, žiaľ dnes väčšina pamiatok končí v súkromných rukách -snobov, boháčov,priekupníkov, na burzách a aukciách (menám proti nim nič, aj to patrí k trhu), ale múzeum je múzeum - sú tam profíci, ktorí vedia čo s tým

ps: + Tvoje meno sa zapíše do análov múzea ako štedrý donátor, darca a bude sa spomínať aj keď už budeme na pravde Božej
janka1710
16.08.11,14:10
ja sa tiež pridám, mám cca 300 ks hračiek z kindervajec, má o ne niekto záujem?
ja by som ich tiež vedela využiť vo svojej práci ako odmenu pre svoje detičky ....pracujem ako vychovávateľka a teraz budem mať prváčikov....
Flinstone
16.08.11,15:14
ps: + Tvoje meno sa zapíše do análov múzea ako štedrý donátor, darca a bude sa spomínať aj keď už budeme na pravde Božej
Neviem či by som stál o to byť niekomu v análi... čo i len zapísaný :D
Stanislav 1975
16.08.11,15:44
Neviem či by som stál o to byť niekomu v análi... čo i len zapísaný :D

:D:D:D
Stanislav 1975
16.08.11,15:45
dakujem, si zlaty. Ale nemam cas sa s tym hrat a triedit /dost to picha/ a este sa niekde dohadovat. Uz to mam asi vyriesene a snad to niekomu urobi radost.

s tou ženskou logikou je to niekedy ťažké- pichá- zle je, nepichá - aj tak je zle... a potom aby človek bol z toho múdry...:D
rudopp
16.08.11,15:50
s tou ženskou logikou je to niekedy ťažké- pichá- zle je, nepichá - aj tak je zle... a potom aby človek bol z toho múdry...:D

Opýtaš sa na verejnosti - - a si za sprostého hulváta
Stanislav 1975
16.08.11,15:52
Opýtaš sa na verejnosti - - a si za sprostého hulváta

že a pritom mladý chlapec z petržalky si len posťažuje...:D
PotPalo
16.08.11,17:22
:D už ich mám ja, už pichajú u mňa :D
Prihodím ich k mojej kope, budem mať kopu ešte väčšiu...:D:D:D
Ale vážne: nejaké mám aj ja, tak si doplním zbierku a zvyšné rozdám.

Pre zk24: nič nevyhadzuj, všetko chcééééééééém!:D:D:D
mazanova
17.08.11,06:36
Neviem či by som stál o to byť niekomu v análi... čo i len zapísaný :D

Šaling,I.-Šalingová,M.: Veľký slovník cudzích slov:
anály -ov m. pomn./lat./ 1. hist. stručné záznamy o hlavných udalostiach istého obdobia bez dejovej súvislosti; letopisy 2. súčasné záznamy, napr. súdne

PS.:Flinstone - stáva sa, že si niekto mýli radiátor s gladiátorom
zk24
17.08.11,06:41
Šaling,I.-Šalingová,M.: Veľký slovník cudzích slov:
anály -ov m. pomn./lat./ 1. hist. stručné záznamy o hlavných udalostiach istého obdobia bez dejovej súvislosti; letopisy 2. súčasné záznamy, napr. súdne

PS.:Flinstone - stáva sa, že si niekto mýli radiátor od gladiátora

Myslim ze Flinstone nema medzery v slovenskom jazyku. Skor ma zmysel pre humor
nika.sum
17.08.11,08:26
No ja mam uz svoj problem vyrieseny. Dakujem vsetkym za prispevky uzitocne i vtipne.
luky888
17.08.11,20:20
ahoj..prosim ta je to este aktualne ? ..velmi by ma tvoja zbierka potesila...odznaky zbieram uz od mala...
nika.sum
18.08.11,03:17
Ahoj, nie nie je. Je mi luto.