zuzuch
16.08.11,07:53
Dobrý den, viem ze existuje stránka, na ktorej mozem dat referencie o tej ktorej firme. Len neviem adresu tej stranky. Viete mi poradit? Chcem dat referencie o "vybornej firme" :mad: Aby im ludia nenaleteli, tak ako my!
tictac7
16.08.11,06:15
...toto by aj mňa zaujímalo. Netušila som, že existuje taká web-stránka, takže naozaj budem rada, keď niekto dá link.
TomasHC
16.08.11,06:21
katkup
16.08.11,06:26
na sme je velmi vela staznosti na firmy, kde aj sme ich kontaktuje a ziada o vyjadrenie, tiez odporucam a myslim si, ze vela ludi si ich pre zaujimavost aj cita, ale asi az vtedy, ked sa im bohuzial stane podobna skusenost :(
alltracboy
16.08.11,06:46
staznosti sme .sk podla mna ani nefunguje, nakolko ked som tam daval staznost pred pol rokom tak sa nic nedeje.
Chobot
16.08.11,07:08
staznosti sme .sk podla mna ani nefunguje, nakolko ked som tam daval staznost pred pol rokom tak sa nic nedeje.


Staznosti.sme funguje. Len si asi dal sťažnosť, ktorá nebola sťažnosťou, alebo nastala chyba niekde inde.

Na firmu, kde som pracoval, bola podaná sťažnosť. Stránka staznosti.sk nás vyzvala, aby sme sa k sťažnosti vyjadrili. Sťažnosť bola zverejnená až po našom vyjadrení a bola zverejnená spolu s našim stanoviskom. Celkový proces trval tak 2-3 týždne.

Ak druhá strana sa do určitej doby nevyjadrí, zverejnia sťažnosť bez stanoviska druhej strany.

O čo konkrétne išlo v tvojej sťažnosti?
ciners
16.08.11,07:10
Pri firmach by som si vzdy overil,ci ma niekto odtial aspon nejake stavebne vzdelanie. tym myslim aj vyucny list, lebo dnes je doba, ked si kazdy mysli, ze najlepsie sa nabali na stavebnictve a nema sajnu co robit, ako robit a potom ludom ostavaju smutne oci. a ten murar, priemyslovak atd. ma k tomu stavebnictvu aj nejaky vztah, tak to robi nie len odbornejsie ale aj sa snazi ukazat,ze on to spravi ok.
TomasHC
16.08.11,07:24
...a druhá vec je to, že zákazník nemusí mať úplne vždy pravdu.
alltracboy
16.08.11,07:44
no predali mi iny material aky bol dohodnuty a fakturovany. Mal som objednanu drahu znackovu foliu a dostal som nejaky polsky smejd. Pokial to nieje pre staznosti.sme dostatocny dovod, navadi, ja to riesim cez SOI a nasledne cez sud. Nehovoriac o tom, ze vdaka tej folii som mal mat 30 rocnu zaruku na strechu ako celok z coho nebolo nic. Dokonca nemam ani 15r. zaruku bramacu, lebo tam nieje folia odporucanan bramacom.