Viiila76
16.08.11,21:25
Dobry den, potrebovala by som poradit. Precitala som toho dost o pruznom pracovnom case, aj o rovnomerne i nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom case, ale pripad, ktory potrebujem vyriesit ja, nie. Mne sa to cele nejako nezda, preto sa pytam tu, ci je to vlastne mozne, pripadne mi dat nejaky typ.
Sef totiz chce (alebo sa dohodnut so zamestnancom) nasledovne:

Aby zamestnanec (zasobovac vodic)
- isiel rano od 6 do 8 rozvozit ludi na stavby
- potom ked bude treba od 9-15 kupit nejaky material, ak nebude treba, nech ma volno
- 15-19 nech zvaza ludi zo stavieb

Dakujem velmi pekne
Chobot
17.08.11,08:22
Dobry den, potrebovala by som poradit. Precitala som toho dost o pruznom pracovnom case, aj o rovnomerne i nerovnomerne rozvrhnutom pracovnom case, ale pripad, ktory potrebujem vyriesit ja, nie. Mne sa to cele nejako nezda, preto sa pytam tu, ci je to vlastne mozne, pripadne mi dat nejaky typ.
Sef totiz chce (alebo sa dohodnut so zamestnancom) nasledovne:

Aby zamestnanec (zasobovac vodic)
- isiel rano od 6 do 8 rozvozit ludi na stavby
- potom ked bude treba od 9-15 kupit nejaky material, ak nebude treba, nech ma volno
- 15-19 nech zvaza ludi zo stavieb

Dakujem velmi pekne

V podstate by to aj šlo. Treba v pracovnom poriadku alebo v pracovnej zmluve určiť, že jeho pevná prac. doba bude od 6 do 8 hod. a od 15 do 19 hod. (teda 6 hodín) a medzi tým má pružný prac. čas. treba potom ale určiť, že koľko hodín musí odpracovať za mesiac (týždeň), a to, čo je mimo pevnej, bude musieť evidovať v rámci toho pružného času ( od 8 do 15 hod.).

Otázne je, či to bude zamestnancovi vyhovovať - veď vlastne má zabitý celý deň - od 6 do 19 hod. a to každý deň.