alencek
16.08.11,21:45
Má prosím niekto skúsenosti s touto DK.Alebo ktorú by ste doporučovali?
mixal1
16.08.11,19:52
boli sme s orostours niekolkokrat v egypte a vzdy 100% spokojnost.
delegatky sa nam fakt venovali, a pri prehliadkach pamiatok nam vysvetlili vsetko mozne, historiu, tradicie a podobne.

co sa hotelov tyka, maju dobre hotely v ponuke a ako je to na obrazku, tak je to aj v skutocnosti.
Lubaba
16.08.11,19:54
lujza.j
16.08.11,20:18
alencek
17.08.11,13:38
ďakujem za info. Čítala som totiž viac recenzií a v mnohí ľudia neboli spokojní. Takisto aj keď čítam recenzie na niektoré hotely,tak si protirečia a v dosť podstatných veciach. už neviem čomu veriť. Aké hotely by ste mi vy doporučila? Mámvypísané napr. GOLDEN 5, SEAGULL, SINDBAD, AQamarine apod.
mixal1
17.08.11,20:56
GOLDEN 5 uz neodporucam.

Boli sme tam 3x. Vzdy s odstupom jedneho roka. Cely hotel siel velmi dolu vodou. Tolko rusov, ozratych na mol, rano je 40 stupnov, clovek by si dal chladenu kolu, a oni dvojdeci vodky...
ked sme tam boli naposledy, tak rusi dokonca povylamovali koraly, ktore boli pri plazi, tolka skoda. Naozaj skoda toho hotela, lebo golden 5 bol jeden z najlepsich hotelov v egypte s tou najkrajsou a najvacsou plazou. Mohla mat aj cca 3 km, boli miesta plne ludi, boli miesta, kde ani ziva dusa:) piesok, more superciste, ziadne lode naokolo, v mori plno rybyciek..

skoda ze tento hotel sa dostal do ruk rusom. velka skoda.

co sa staznosti tyka, samozrejme, ludia sa stazuju na vsetko mozne, polievka studena, alebo priliz tepla.. ja taketo veci neriesim, pre mna je podstatna plaz a cistota mora. ved preto sa hovori, ze ideme k moru.

z ponuky orostorus ohladom egypta jedine tento hotel http://www.orostours.eu/egypt/hotely/sea-star-beau-rivage/
alencek
18.08.11,08:42
dakujem, a čo ostatné hotely? a napr., Shedwan?