Marianlvd
17.08.11,20:10
Dobrý večer,
včera pri mojom údajnom priestupku - státie na zákaze zastavenia som mal slovný incident s policajtom. Z mojej strany padli vyjadrenia ako: toto je buzerácia, dosť že z mojich daní žijete a posledné že toto čo so mňou robia je choré. Nato mi policajt povedal arogantným tónom, že chorý som ja. Chcem sa opýtať, vzhľadom k tomu, že celé sa to odohralo na verejnom priestranstve, mám právo podať na policajta trestné oznámenie za úrážku na cti? Alebo aspoň sťažnosť na policajta, aby mal z toho problém?
bubkoch
17.08.11,18:15
inac si normalny ? v normalnej krajine by si mal okamzite na rukach puta a v cele predbezneho zadrzania by si mal dost casu rozmyslat nad svojim primitivizmom
Petra Nová
17.08.11,18:21
Dobrý večer,
včera pri mojom údajnom priestupku - státie na zákaze zastavenia som mal slovný incident s policajtom. Z mojej strany padli vyjadrenia ako: toto je buzerácia, dosť že z mojich daní žijete a posledné že toto čo so mňou robia je choré. Nato mi policajt povedal arogantným tónom, že chorý som ja. Chcem sa opýtať, vzhľadom k tomu, že celé sa to odohralo na verejnom priestranstve, mám právo podať na policajta trestné oznámenie za úrážku na cti? Alebo aspoň sťažnosť na policajta, aby mal z toho problém?
Arogantný vodič - arogantný policajt. Kto už len tu bude robiť arbitra na základe jednostranného vyjadrenia.

Trochu sebakritiky nezaškodí. Akú a koho česť policajt urazil? Treba dať pozor, aby nakoniec zo snahy urobiť policajtovi problém, nezačalolo trestné stíhanie pre urážku verejného činiteľa.:eek:
video1983
17.08.11,18:21
porusil si predpis a este sa ti nepaci? lotor jeden, kasli na to a bude rad ze pises na poradu :D
lujza.j
17.08.11,18:25
video1983
17.08.11,18:28
ten isty nick, nieco mi tu nehra :D
Chobot
17.08.11,18:28
Dobrý večer,
včera pri mojom údajnom priestupku - státie na zákaze zastavenia som mal slovný incident s policajtom. Z mojej strany padli vyjadrenia ako: toto je buzerácia, dosť že z mojich daní žijete a posledné že toto čo so mňou robia je choré. Nato mi policajt povedal arogantným tónom, že chorý som ja. Chcem sa opýtať, vzhľadom k tomu, že celé sa to odohralo na verejnom priestranstve, mám právo podať na policajta trestné oznámenie za úrážku na cti? Alebo aspoň sťažnosť na policajta, aby mal z toho problém?

Mal by si sa zamyslieť nad sebou - problém nebude v policajtoch alebo v systéme, ale v tebe. Nie, že by si si priznal vinu a prijal trest za priestupok, ty ešte budeš urazený a urážať tých, ktorí majú oprávnenie ťa za priestupok sankcionovať. Máš ty vôbec pud sebazáchovy? Alebo iba štekáš okolo seba ako besný pitbul?

Vôbec sa nečudujem, že dostávaš pokuty ako na bežiacom páse:

http://www.porada.sk/t174762-je-toto-situacia-na-pokutu.html#post1826281

Ak sú tvoje príspevky pravdivé, tak si skutočne prípad pre psychiatra, ak si z nás robíš prdel a bavíš sa na odpovediech, tak s tým prestaň.
buchač
17.08.11,18:44
Minule som šiel domov z chalupy ,manželka vedľa mňa sedela ...
Zrazu vidím , že hliadka stojí v smere mojej jazdy ...pozrel som na tachometer a už mi aj zlepilo ...o 20 km/h som mal viac na tachometri .
Poliš si len doklady vypýtal a medzi rečou sa ma opýtal, že prečo som nebol pripútaný ...moju výhovorku ešte ako tak vzal , no následne sa opýtal , že prečo manželka tiež nie je pripútaná ....radšej som ticho bol ...

Všetko sa odohralo na verejnom priestranstve , slušní sme boli obaja ...
Chcem sa teda opýtať , mám právo napísať na poliša pochvalu jeho šéfovi , alebo oznámenie do dennej tlače , poprípade do Markízy , aby ho vyzdvihli ???

Predsa len , nebude to choré ...ale na druhej strane z vašich daní ( ja ich už totiž neplatím :) ) sú policajti platení ...:rolleyes:
arizona
17.08.11,18:49
Dobrý večer,
včera pri mojom údajnom priestupku - státie na zákaze zastavenia som mal slovný incident s policajtom. Z mojej strany padli vyjadrenia ako: toto je buzerácia, dosť že z mojich daní žijete a posledné že toto čo so mňou robia je choré. Nato mi policajt povedal arogantným tónom, že chorý som ja. Chcem sa opýtať, vzhľadom k tomu, že celé sa to odohralo na verejnom priestranstve, mám právo podať na policajta trestné oznámenie za úrážku na cti? Alebo aspoň sťažnosť na policajta, aby mal z toho problém?

No,mozes byt rad, ze po tvojom "genialnom" prejave bol k tebe ten policajt taky slusny...

A tiez bud rad,pri svojich vyjadrovacich schopnostiach, ze tych policajtov stretavas na verejnych priestranstvach a nie niekde, kde by Ti to inak vratili :D