misho188211
18.08.11,09:08
Potrebujem si požičať 2000 EUR a rozmýšľal som o tejto spoločnosti. Máte s ňou niekto skúsenosť ? Alebo mi viete odporúčiť nejakú inú ? Nemám pravidelný príjem no dokážem splácať 100 EUR mesačne a po polroku som schopný ju predčasne splatiť.

Ďakujem za odpovede
arizona
18.08.11,07:15
misho188211
18.08.11,07:24
Aha. Ďakujem. Zabudnem na to :D
misho188211
19.08.11,06:12
A má niekto skúsenosti s Tesco pôžičkou ?
arizona
19.08.11,08:04
A má niekto skúsenosti s Tesco pôžičkou ?

Ved aj to je HK .

Najistejsie je brat pozicku z banky.

Ak beries pozicku z nebankoviek, mas jedno s ktorou sa zapleties...:mee:
S nimi radsej pokoj:rolleyes:
GabiZ
19.08.11,08:11
Nebankovky sú lákavé, pretože často ponúknu požičanie peňazí bez akéhokoľvek dokladovania a hlavne rýchlo. Ale potom.....tie poplatky, úroky a iné podmienky, ktoré si klient neoverí skôr, ako zmluvu s nimi podpíše, vás môžu dostať do ohromných problémov a hlavne finančne veľmi zaťažia. Ťažko sa potom dostávajú ľudia z toho von. Treba zvážiť od koho a za akých podmienok si úver vezmete. A ak už nebankovka, dobre si pozrieť podmienky zmluvy, aj keď je to zdĺhavé čítanie a hneď nepodpisovať. Za ten čas to určite stojí.;)
misho188211
19.08.11,09:51
Zaujal ma bezúčelový úver Classic od Tatra Banky ale po prečítaní starších tém asi zabudnem aj na ten. No tak teraz fakt neviem.
Najhoršie je, že nejde o tak vysokú sumu a dokonca to budem schopný aj predčasne splatiť.
Barbara
19.08.11,09:54
a čo tak Poštová banka, alebo VUB, ČSOB:rolleyes:
schválne som nenapísala Sporiteľňu..............
buchač
19.08.11,10:04
a čo tak Poštová banka, alebo VUB, ČSOB:rolleyes:
schválne som nenapísala Sporiteľňu..............

...to je všetko pekné , len musíš byť nejaký čas ich klientom ...:rolleyes:

Mladý šiel do PB a prišiel s dlhým nosom ,aj keď som ho na túto skutočnoať upozornil ...


Home credit je taký , že ani tie revolvery nesíhaš vystrieľať ,tak rýchlo ich dobíjajú ...
Mám síce ich kartu , no v trezore odpočíva pre prípad velikááánskej nutnosti ....
misho188211
19.08.11,10:53
čiže aj v PB treba byť nejaký čas ich klientom aby vôbec požičali ? Sakra !!! :)
evuš
19.08.11,11:01
Čiže aj v Poštovej banke treba byť určitý čas ich klientom aby mohli požičať. Sakra !!! :)

Nóó, to by som si overila. Ja som bola dlhoročnou klientkou v inej banke, mala som debet i pôžičku + ešte čosi, nasrdila som sa na nich, išla do PB - požiadala o úver s tým, že sa vyrovnajú všetky dlhy + niečo navyše na nákup väčších vecí do domácnosti s tým, že ak mi úver schvália, otvorím si účet u nich... do týždňa bol úver schválený, € prišli o nejaké 2-3 dni - teraz splácam, ale aspoň to nemám na viacerých miestach a neplatím nehorázne poplatky ..ale iba jeden... takže skús i PB ! Po zaplatení prvých 6 splátok môžeš predčasne splatiť /ale to je samozrejme za poplatok/
buchač
19.08.11,11:14
Nóó, to by som si overila. Ja som bola dlhoročnou klientkou v inej banke, mala som debet i pôžičku + ešte čosi, nasrdila som sa na nich, išla do PB - požiadala o úver s tým, že sa vyrovnajú všetky dlhy + niečo navyše na nákup väčších vecí do domácnosti s tým, že ak mi úver schvália, otvorím si účet u nich... do týždňa bol úver schválený, € prišli o nejaké 2-3 dni - teraz splácam, ale aspoň to nemám na viacerých miestach a neplatím nehorázne poplatky ..ale iba jeden... takže skús i PB ! Po zaplatení prvých 6 splátok môžeš predčasne splatiť /ale to je samozrejme za poplatok/

...ale to je predsa iné !!!!!!!!!! ......mala si tam to spomenuté a aj iné položky sa naskytli ...to sú iné pálky - úroky ako tých 2.000 €...pre banku sa to oplatí ...


Len na margo ....do PB by som už nešiel, ani keby ma s párom koní ťahali ......najhoršia banka ( teda podľa mňa ) na Slovensku ...:cool:
misho188211
19.08.11,11:17
No tak to ďakujem veľmi pekne buchač :D
Na Slovensku asi nie je jediná normálna banka, čo sa pôžičiek týka.
evuš
19.08.11,11:26
...ale to je predsa iné !!!!!!!!!! ......mala si tam to spomenuté a aj iné položky sa naskytli ...to sú iné pálky - úroky ako tých 2.000 €...pre banku sa to oplatí ...


Len na margo ....do PB by som už nešiel, ani keby ma s párom koní ťahali ......najhoršia banka ( teda podľa mňa ) na Slovensku ...:cool:

Juraj, áno to sú iné pálky - mala som totiž malinkú pôžičku cez HC /blbaňa som bola!!!!/, úver v TB + debet - preto som to riešila cez PB, pretože to bolo pre mňa výhodnejšie... samozrejme, že i tam "poriadne preplatím", ale nebola iná možnosť
Samozrejme súhlasím, že najlepšie je byť zdravý a bohatý, ako chorý a chudobný :D, ale keďže ja patrím zatiaľ k zdravým chudobným musela som niečo s tým urobiť ;);) a toto bolo vtedy najvýhodnejšie :rolleyes:

Inak najhoršia banka na Slovensku ??? - bezpochyby VŠETKY, keď Ťa riadne "neo....ú" pri tom, tak Ťa o...ú na inom :D aneb "Keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú" a keď ma naštvú, po čase zase zmením ...
BXLmiami
19.08.11,11:28
No tak to ďakujem veľmi pekne buchač :D
Na Slovensku asi nie je jediná normálna banka, čo sa pôžičiek týka.
:) Práve naopak,všetky sú normálne:)mimo temy
misho188211
19.08.11,11:43
:) Práve naopak,všetky sú normálne:)mimo temy

No tak ten HomeCredit som okamžite zavrhol. Aj im podobné nebankovky.
Ale aj tak sa mi najviac páči ten Classic od TB.
evuš
19.08.11,11:55
No tak ten HomeCredit som okamžite zavrhol. Aj im podobné nebankovky.
Ale aj tak sa mi najviac páči ten Classic od TB.

no, tak do tej by som pre zmenu nešla zase ja :rolleyes: