KatarinaNR
18.08.11,18:10
Dobrý deň,
Keďže je tu téma nováčikovia, rada by som sa predstavila, načrtla svoj zámer a počula názor aj niekoho nezainteresovaného.
Od skončenia VŠ som okrem dvoch rokov, čo som bola na materskej a rodičovskej dovolenke pracovala, čiže spolu 8 rokov. Som typ človeka,ktorý si veľmi zakladá na svojej práci a pre svoju spokojnosť aj prácu potrebujem. Žiaľ ale musím konštatovať,že som mala dosť veľkú smolu na zamestnávateľov. Veľmi ma to mrzí,že je to tak, keďže som vždy chodila rada do roboty, som človek, ktorý sa rád učí.. Za ten čas som vystriedala 4zamestnávateľov. A keď ani na toho posledného štvrtého som nemala šťastie, povedala som si, že idem do toho sama. Musím podotknúť, že už od skončenia strednej školy ma podnikanie lákalo. Od skončenia VŠ som pracovala na pozícii controller, finančný analytik, mám certifikát interného audítora pre kvalitu. Tak som si povedala že začnem. Chcem robiť účtovníctvo doma, sestra má bozp a po a manžel by robil s projektami v poľnohospodárstve keďže v tejto oblasti aj pracuje. Využívala by som ich služby. Takže som od 1.8. evidovaná na ÚP a chcem požiadať o príspevok. Chcela by som hlavne vedieť od skúsených, najmä čo robia účtovníctvo, na začiatky, načo si dať pozor, nejaké typy a triky...ďakujem.
No a samozrejme odkedy som doma čítam vás, študujem, robím si poznámky. Fakt dobrá stránka. Ďakujem za reakcie.
Zitulda
20.08.11,14:43
Katka, vítaj medzi nami poraďákmi. Určite prispeješ dobrými radami a Tebe niekto dobrú radu na otázku dá:) Je tu veľa, veľa dobrých človiečikov...taK uvidíáš. tesím sa na Tvoju otázku, či prvú tebou zadanú tému. A v práci, čo hodláš robiť želám Ti mnoho úspechov:)
http://i54.tinypic.com/21l3apv.jpg
... nielen víkendu pekný začiatok, ale aj tu na porade:)
KatarinaNR
20.08.11,14:47
Jeeej Zitulda, ďakujem za obrázok, je nááádherný. A ďakujem ti za moju prvú reakciu a dúfam, že sa takto "cez poradu" budeme často stretávať.
arizona
20.08.11,14:52
Katka, aj ja ta tu vitam a tesim sa na dalsiu poradacku.

Poradaci si robia obcas stretnutia,ak NR znamena Nitra a mala by si chut spoznat par milych poradakov, pozri sem : http://www.porada.sk/t9750-p75-nitra.html#post1828476
...vsetci mili ludia su vzdy vitani :);)
verkaz
20.08.11,15:20
KatarinaNR
20.08.11,15:22
jeeeej, určite by som niekdy prišla, Áno, som z NR.
rudopp
20.08.11,17:12
Katka, aj ja ta tu vitam a tesim sa na dalsiu poradacku.

Poradaci si robia obcas stretnutia,ak NR znamena Nitra a mala by si chut spoznat par milych poradakov, pozri sem :
...vsetci mili ludia su vzdy vitani :);)

Môžem potvrdiť :) .
tetrisss
20.08.11,17:41
mili ludia...mili ludia...mili ludia