squash1
20.08.11,16:02
po vyskusani vsetkych samponov a kondicionerov z obchodov a salonov, olejov, kremov, bielka, citronovej stavy atd. bez vysledku chcem vyskusat nejake chemikalie alebo rozpustadla na zmekcenie vlasov. moje vlasy su take silne a hrube a rovne, ze sa proste nijako nedaju ucesat, stoja a lietaju lebo su lahke, nevyzeraju prirodzene strapate alebo robia mi havu 2x vacsiu. ktore chemikalie by mi pomohli? toluen, aceton? nevyznam sa v tom, prosim poradte, dik
squash1
20.08.11,14:05
dal som si ich aj preriedit ale ani to nepomaha, lebo oni stoja uz pri koreni takze aj ked som ich mal menej aj tak stali a boli rovnako hrube a silne
lujza.j
20.08.11,14:08
squash1
20.08.11,15:54
co ste mi tam poradili som vyskusal ale nepomohlo. preto chcem vediet nejake chemikalie, rozpustadla ako aceton a toluen. ale neviem ktore si mozem dat na vlasy a v akom mnozstve
lujza.j
20.08.11,16:02
co ste mi tam poradili som vyskusal ale nepomohlo. preto chcem vediet nejake chemikalie, rozpustadla ako aceton a toluen. ale neviem ktore si mozem dat na vlasy a v akom mnozstve

mimotemy tak načo si zakladal novú tému:eek: mal si pokračovať v starej!!!
Gina Er
20.08.11,16:39
ostrihaj sa na ježka a máš pokoj....čo ja by som dala za husté tvrdé vlasy....
rudopp
20.08.11,18:19
po vyskusani vsetkych samponov a kondicionerov z obchodov a salonov, olejov, kremov, bielka, citronovej stavy atd. bez vysledku chcem vyskusat nejake chemikalie alebo rozpustadla na zmekcenie vlasov. moje vlasy su take silne a hrube a rovne, ze sa proste nijako nedaju ucesat, stoja a lietaju lebo su lahke, nevyzeraju prirodzene strapate alebo robia mi havu 2x vacsiu. ktore chemikalie by mi pomohli? toluen, aceton? nevyznam sa v tom, prosim poradte, dik

žeby ??

ostrihať si neskúsila ??
rudopp
20.08.11,18:21
co ste mi tam poradili som vyskusal ale nepomohlo. preto chcem vediet nejake chemikalie, rozpustadla ako aceton a toluen. ale neviem ktore si mozem dat na vlasy a v akom mnozstve

Zriedená kyselina sírová (tak do 4-8 % ).
arizona
20.08.11,18:58
..
. ktore chemikalie by mi pomohli? toluen, aceton?
nevyznam sa v tom, prosim poradte, dik

Ano! Toluen a aceton! To je to prave!!! ;)

...len ho treba spravne aplikovat, potom ti bude jedno,aku velku mas hlavu a a ake tvrde vlasy ;):---




Klikam na vyriesene...:mad::(:rolleyes: