1919696
17.01.06,21:48
Skuseni poradte idem kupovat soft a neviem sa rozhodnut.Bola som na stranke Kros-u a nasla som tam aj prispevky uzivatelov Alfy-ktore neboli moc pozitivne.Vlastne tam bolo vela- a malo+.Money je sice drahsi,ale na ich stranke bolo velmi podrobne rozpisane co jednotlive komplety obsahuju, napr aj uzavierk.operacie co som v Alfe nenasla.Vediem JU pre seba a este 1 zivnostnika-obaja sme neplatcovia DPH.Privitam co najviac reakcii, ktore mi pomozu sa rozhodnut.Vopred dakujem
Manual
18.01.06,07:02
Skuseni poradte idem kupovat soft a neviem sa rozhodnut.Bola som na stranke Kros-u a nasla som tam aj prispevky uzivatelov Alfy-ktore neboli moc pozitivne.Vlastne tam bolo vela- a malo+.Money je sice drahsi,ale na ich stranke bolo velmi podrobne rozpisane co jednotlive komplety obsahuju, napr aj uzavierk.operacie co som v Alfe nenasla.Vediem JU pre seba a este 1 zivnostnika-obaja sme neplatcovia DPH.Privitam co najviac reakcii, ktore mi pomozu sa rozhodnut.Vopred dakujem
Asi by bolo najideálnejšie si stiahnuť DEMO a "ohmatať" vyskúšať si ich. Pretože každá firma má trošku iné požiadavky na SW. To všetko čo ponúkajú obidva SW ani možno potrebovať nebudeš a už je len na tebe, ktorý ti padne do oka a budeš v ňom lepšie orientovať, budeš v ňom viac doma. Ja osobne mám Alfu. A kladiem dôraz aj na to ako firma rýchlo reaguje na legislatívu a aký má prístup ku klientom a moje skúsenosti s KROSOM sú na jednotku.:):)
sway
18.01.06,07:10
Skuseni poradte idem kupovat soft a neviem sa rozhodnut.Bola som na stranke Kros-u a nasla som tam aj prispevky uzivatelov Alfy-ktore neboli moc pozitivne.Vlastne tam bolo vela- a malo+.Money je sice drahsi,ale na ich stranke bolo velmi podrobne rozpisane co jednotlive komplety obsahuju, napr aj uzavierk.operacie co som v Alfe nenasla.Vediem JU pre seba a este 1 zivnostnika-obaja sme neplatcovia DPH.Privitam co najviac reakcii, ktore mi pomozu sa rozhodnut.Vopred dakujem

Pre ozaj jednoduché účtovníctvo mám s Alfou fajn skúsenosti - uzávierkové operácie - (dosť dobre nerozumiem čo pod uzávierkovými operáciami myslíš)- v alfe je možnosť za akékoľvek obdobie si vytlačiť prehľady aj výkazy , spraviť si daňové priznanie v ktoromkoľvek momente, fajn vypracovaný majetok aj cesťáky a knihy jázd.... všetko čo je potrebné , krásne robí prehľady na jednotlivé činnosti, ak chceš, je prehľadná a neviem Money - nepoznám, ale Alfa má všetky tlačivá a výstupy veľmi dobre spracované. Aktuálne novinky a tak. Stihni si demo na www.kros.sk (http://www.kros.sk), môžeš v ňom účtovať - maličkú firmu aj komplet a po zakúpení SW sa to automnaticky prevedie - teda žiadne robotka naviac.
Ja ju vrelo odporúčam ;)
r.galovic
18.01.06,07:20
Ja robím v Money S3 a som spokojný. Ale knihu jázd si robím v demo Alfe, tú má Money akúsi slabú. V Money sa napr. nedajú prečíslovať už zadané doklady, čo je trochu nevýhoda oproti ostatným, ale v podstate je to aj protizákonné ;). Money má "trochu" (úplne) iné užívateľské prostredie ako Alfa alebo Pohoda, je to však sila zvyku. Najlepšie je si stiahnuť demo verziu a odskúšať si ju.
LubenaK
18.01.06,07:29
Súhlasím s predchádzajúcimi príspevkami. Treba si vyskúšať a podľa toho vybrať. Ja osobne robím v Alfe asi 6 rokov a som spokojná. Ak máš demo, skús sa skontaktovať s nabližším predajcom Krosu a tí Ti urobia predvádzačku, ak máš záujem. Inak je Alfa dosť jednoduchá a cez F1 máš prehľadný help.
1919696
18.01.06,07:31
Vdaka vsetkym, objednavam Alfu.Prajem pekny den
sway
18.01.06,07:33
Vdaka vsetkym, objednavam Alfu.Prajem pekny den

A ak budeš mať akýkoľvek problémik hoď ho sem poradíme je nás tu veľa čo ju máme prelúskanú.... - držím palec!:p
DušanČ
18.01.06,08:50
Vdaka vsetkym, objednavam Alfu.Prajem pekny den

Dobre robíš, Alfa je taká jednoduchá a pritom prepracovaná, že sa na nej sám naučí robiť priemerne zdatný užívateľ. Mám od firmy Kros všetky produkty, teda aj Omegu a Olymp a som veľmi spokojný. Firma bleskovo reaguje na všetky zmeny zákonov, ale upgrady robí veľakrát aj na prianie zákazníkov.