sonto221
21.08.11,22:48
Zdravý Poraďákov,
Rád by som sa spýtal ak by som chcel poskytovať hosting a byť zároveň registrátorom domén kde všade by som mal pobehať aby som to mohol zrealizovať a čo všetko k tomu budem potrebovať ďakujem.Prosím len priame odpovede.

P.S. a nepýtajte sa ma či rozumiem administrácii a mysqol a podobné veci ja len potrebujem odpoveď na to kde a čo a ako! :D

Vopred všetkým ďakujem.
marjankaj
21.08.11,20:55
Zdravý Poraďákov,
Rád by som sa spýtal ak by som chcel poskytovať hosting a byť zároveň registrátorom domén kde všade by som mal pobehať aby som to mohol zrealizovať a čo všetko k tomu budem potrebovať ďakujem.Prosím len priame odpovede.

P.S. a nepýtajte sa ma či rozumiem administrácii a mysqol a podobné veci ja len potrebujem odpoveď na to kde a čo a ako! :D

Vopred všetkým ďakujem.

Tak toto znelo ako rozkaz, šéfe.:eek:
alessi
21.08.11,20:56
registratorom sa stanes po registraci na sk nic. K poskytovaniu webhostingu serverovy pc a kopu prachov na ucty za elektriku :D a adminovat server najlepsie unix like. Teda BSD alebo Linux.
sonto221
22.08.11,18:15
Prosím Vás a vedeli by ste mi do podrobna rozpísať všetko presne čo k tomu treba kde to nakúpiť?.

Vopred Vám ďakujem.
BK_
25.08.11,17:51
P.S. a nepýtajte sa ma či rozumiem administrácii a mysqol a podobné veci ja len potrebujem odpoveď na to kde a čo a ako! :D


No tak dufam, ze Tebe nikto neporadi, lebo Boh a SOI nas ochranujm pred takymi poskytovatelmi sluzieb, aky by bol aj z Teba...

PS: Rozumiet mysqol-u nie je umenie. Ale byt dobry v MySQL...
:confused:
alessi
25.08.11,18:14
Prosím Vás a vedeli by ste mi do podrobna rozpísať všetko presne čo k tomu treba kde to nakúpiť?.

Vopred Vám ďakujem.

vidím že si od fachu....budeš super poskytovateľom webhostingu :D:D:D:---:---
sonto221
25.08.11,20:00
No tak dufam, ze Tebe nikto neporadi, lebo Boh a SOI nas ochranujm pred takymi poskytovatelmi sluzieb, aky by bol aj z Teba...

PS: Rozumiet mysqol-u nie je umenie. Ale byt dobry v MySQL...
:confused:

OK
sonto221
25.08.11,20:05
vidím že si od fachu....budeš super poskytovateľom webhostingu :D:D:D:---:---

To sa tu už nemôže spýtať čo všetko potrebujem k zriadeniu webhostingu?ako napr. zohnať adminpanel alebo aký server kam ho umiestniť a aké programy doň a aký pc a kde ho kúpiť je to problém veď sme na porade tak som myslel že poradíte a čo sa týka toho
budeš super poskytovateľom webhostingu :D:D:D:---:---ja mám len nápad a viem že nie som super v tom na to by som už ľudí zohnal len som sa chcel dozvedieť ako to sprostriedkovať.Tak nemusíte hneď zhadzovať a ponižovať ľudí.
alessi
26.08.11,04:02
Vieš pokiaľ sa tým moc nezaoberás a podnikanie nie je aj tvojím koníčkom... Tak ťažko človeku. Ide o info ktoré sa učí na stredných školách plus google samoštúdiom. A ked máš problém už v základných veciach. Vieš podnikanie nie je len o hrabani ale aj o šikovnosti nie lenivosti. A o umení si nájsť sám info ktoré máš na každom webe webhostingovej spolocnosti. Za du si najdi najlacnejsi webhosting a ten ponukaj ludom za províziu. To sa ti skôr oplatí kým si vybudujes vlastný server s tým čo k tomu patrí.
Andy Kralik
26.08.11,04:21
Moje rady:
1. Naštuduj si problematiku až potom pripravuj podnikateľský plán. Resp. sa spoj s niekým, kto problematike rozumie.
2. Na Slovensku je toľko fungujúcich webhostingov a ešte viac sprostredkovateľov, že by si musel prísť s niečim brutálne novým aby si prerazil a neskrachoval. Je to dobrý nápad, ktorý (ak nemáš "niečo v rukáve") prišiel tak o 10 rokov neskoro.
sonto221
26.08.11,04:31
Moje rady:
1. Naštuduj si problematiku až potom pripravuj podnikateľský plán. Resp. sa spoj s niekým, kto problematike rozumie.
2. Na Slovensku je toľko fungujúcich webhostingov a ešte viac sprostredkovateľov, že by si musel prísť s niečim brutálne novým aby si prerazil a neskrachoval. Je to dobrý nápad, ktorý (ak nemáš "niečo v rukáve") prišiel tak o 10 rokov neskoro.

Zdravím
Jasne že mám niečo nové! tu na Slovensku sa stým nestretnete iba ak na fórach kde to riešia zatiaľ po dlhom pátraní som to našiel len na amerických stránkach aj to maximálne na troch takže práve preto webhosting ak by som nemal niečo nové čím by som prerazil tak by som sa do toho nepúšťal ohľadom konkurencii.
blavaciko
26.08.11,09:40
tipujem nejaky strasne neobmedzeny webhosting za smiesny peniaz?
sonto221
26.08.11,10:06
tipujem nejaky strasne neobmedzeny webhosting za smiesny peniaz?

Presne tak ako si to vedel? no a prezradil si moje plány