J@n@
22.08.11,08:51
Dobrý deň, prosím Vás vie mi niekto poradiť banku alebo niejakú firmu, ktorá požičiava peniaze /potrebujem požičať 1000,-EUR/, ale bez zdokladovania príjmu, nemám totiž žiaden príjem. ďakujem.
arizona
22.08.11,07:17
zalobaba
22.08.11,07:20
Dobrý deň, prosím Vás vie mi niekto poradiť banku alebo niejakú firmu, ktorá požičiava peniaze /potrebujem požičať 1000,-EUR/, ale bez zdokladovania príjmu, nemám totiž žiaden príjem. ďakujem.


Záložne.
Gina Er
22.08.11,07:20
Dobrý deň, prosím Vás vie mi niekto poradiť banku alebo niejakú firmu, ktorá požičiava peniaze /potrebujem požičať 1000,-EUR/, ale bez zdokladovania príjmu, nemám totiž žiaden príjem. ďakujem.
a z čoho to chceš splácať,keď nemáš príjem?:eek::eek::eek:
stan1ey
30.08.11,21:43
Ak by ste mal záujem o pôžičku bez dokladania príjmu (bez overenia na soc. poisťovni) a účelu samozrejme banky sú ochotné financovať aj bez-účelovo, ale určite budete musieť založiť nehnuteľnosť.
Stačí Vám len nehnuteľnosť v okresnom meste. Ak bývate alebo máte nehnuteľnosť, ktorou budete ručiť mino okresného mesta, tak Vám vie financovať už len nebanková inštitúcia, ale tiež len so založením nehnuteľnosti (aj bez bydliska v okresnom meste).
Ak zoberiete pôžičku z nebankovej inštitúcie a nebudete ju korektne splácať, tak sa pripravte na obrovskú zmenu života. Nie jeden človek (a mnohý z mojích klientov) zadĺžili svoju rodinu v radách obrovských súm.
Všetko to začína 1.000€ o rok je to min. 3.000€ a o ďalší to je 10.000€ a človek sa pýta ako to?, veď som pôžičku platil :-)
Jedna paní, teraj ju riešim a už má všetko skoro v poriatku, si požičiala 1.500€ na náhrobný kameň, pre svojho muža so splátkou 40€/mes. a dôchodok mala 390€ ...
... a teraz je tomu 3 roky a má dlhy 15.000€ splátky 410€/mes a dôchodok stále len 390€ :-)
A všetko to začalo jedným náhrobkom :-)
Teraz má jeden úver, hypotéku na svoj dom a splátku 150€, síce dostala druhú šancu, ale stačilo to na to, aby zistila, ako sa veci vedia zvrtnúť :-)

Nič ma do toho samozrejme nie je, ale dúfam, že som viacerým otvoril oči, naozaj to bolo tak a mám takých prípadom kvantum :-) mohol by som písať do bezvedomia ...
rennka
31.08.11,08:46
Nebankovky urcite nie!!! Jeden nas znamy tiez pozical od nebankovky a takmer prisiel o dom. Rychlo potom zhanal peniaze po znamych aby mohol splatit istinu s 300% urokom.... Dokonca mu aj po splateni este istu dobu posielali oznamenia s vyhrazkami, ze im dlzi!
Fanie
31.08.11,10:10
Určite nie od nebankovky... Podľa mňa by mali byť reklamy v telke na nebankovky zo zákona zakázané... Len zavádzajú a ľudia si od nich požičajú peniaze a potom dopadnú tak ako ste tu písali...
buchač
31.08.11,10:38
Dobrý deň, prosím Vás vie mi niekto poradiť banku alebo niejakú firmu, ktorá požičiava peniaze /potrebujem požičať 1000,-EUR/, ale bez zdokladovania príjmu, nemám totiž žiaden príjem. ďakujem.

...rodičia , súrodenci , priatelia......