brm
18.01.06,08:13
nemáte niekto skúsenosti s posielaním týchto výkazov elektronicky do ddp Crédit Suisse ?Aké tam majú mailové adresy? neviem sa prepracovať na stránku Crédit Suisse
Lanaj
18.01.06,08:17
Ja zasielam na ddp@cslife.sk - zatiaľ som problémy nemala.
Ich adresa www.cslife.sk (http://www.cslife.sk)
ondrejvla
30.04.06,16:22
Ja zasielam na ddp@cslife.sk - zatiaľ som problémy nemala.
Ich adresa www.cslife.sk (http://www.cslife.sk)

Na túto stránku som sa dostala, ale nepodarilo sa mi dostať k výkazom pre túto poisťovňu. Prosím poraďákov, ktorí majú toto tlačivo a môžu ho prilepiť na túto stránku o pomoc. Vopred ďakujem.
Lanaj
30.04.06,16:40
Na túto stránku som sa dostala, ale nepodarilo sa mi dostať k výkazom pre túto poisťovňu. Prosím poraďákov, ktorí majú toto tlačivo a môžu ho prilepiť na túto stránku o pomoc. Vopred ďakujem.


Originál tlačivo nemám, ale skús si zavolať priamo k nim.
Mne "vyrobili" výkaz v exceli, vpísali základné údaje a ja tam každý mesiac už len dopisujem zmeny a posielam mailom.
lenkak
30.04.06,16:44
Pozri prílohu
ondrejvla
30.04.06,16:45
Originál tlačivo nemám, ale skús si zavolať priamo k nim.
Mne "vyrobili" výkaz v exceli, vpísali základné údaje a ja tam každý mesiac už len dopisujem zmeny a posielam mailom.

A keď ťa veľmi ale veľmi poprosím, ak ti zašlem na SS môj mail, môžeš mi preposlať tento výkaz? Potrebujem pre svojho nového klienta zaslať opravné výkazy za tento rok. Ďakujem veľmi pekne.
lenkak
30.04.06,16:46
Vlasta, naraz píšeme.
Lanaj
30.04.06,16:46
Toto som našla na ich stránke

V akom formáte má zamestnávateľ zasielať rozpisy a na akú adresu?
Novým zamestnávateľom, ktorí s nami uzatvorili zamestnávateľskú zmluvu, bude zaslaný informačný balíček. Informácie je možné získať aj na telefónnom čísle +421 2 5949 1404.
Rozpisy je potrebné posielať na e-mailovú adresu info.dds@winterthur.sk (info.dds@winterthur.sk)
ondrejvla
30.04.06,16:48
Lenka, ty si môj veľký poklad! A ešte niečo, môj strážny anjel, veľmi mi pomáhaš. Ďakujem a jeden maľovaný...
lenkak
30.04.06,16:49
Ešte som našla aj bližšie info:
Lanaj
30.04.06,16:50
A keď ťa veľmi ale veľmi poprosím, ak ti zašlem na SS môj mail, môžeš mi preposlať tento výkaz? Potrebujem pre svojho nového klienta zaslať opravné výkazy za tento rok. Ďakujem veľmi pekne.
Takže už nemusím - lenkak urobila za mňa. Ja by som sa k nemu dostala aj tak až v utorok v robote.
lenkak
30.04.06,16:51
Lenka, ty si môj veľký poklad! A ešte niečo, môj strážny anjel, veľmi mi pomáhaš. Ďakujem a jeden maľovaný...

Ďakujem.:)