Ingrid Ondruskova
22.08.11,19:34
Prosila by som o radu na konkrétny výrobok a Vašu skúsenosť s ním:
mám veľmi nerovnomerne opálenú pokožku /dole som opálená na šlapky/
na rukách mi vadí biely pás po hodinkách a prsteňoch, na tvári sa mi urobili po opaľovaní tmavohnedé fľaky, rozhodla som sa už ďalej neopaľovať, a rada by som nejakým kvalitným kozmet.krémom zjednotila pokožku...najlepšie keby bol nejaký zosvetľovací alebo tak, vôbec sa v tom nevyznám a jednak by som prosila praktickú skúsenosť...ďakujem...
Gina Er
22.08.11,19:33
pred opaľovaním si sa mala riadne ponatierať a dať dolu hodinky,prstene,šľapky.....môžeš skúsiť píling.na tvár jedine nejaký riadne krycí make-up a už len čakať,kedy vybledneš......to si nevedela,že ti ostanú bledé miesta po hodinkách a prsteňoch?:eek:
lujza.j
22.08.11,19:54
...no niekdy sa človek opáli nechcene napr. pri práci, raz sa mi stalo, že som si na nohách vyrobila pásiky od sandálov. no ale ja som to neriešila tak tragicky, že by som to potrebovala niečim vyšurovať;) nemyslím si, že sú na tento problém nejaké bieliace prostriedky. na zosvetlenie poznám iba toto:
http://www.bioderma.com/sk/nc/produkty/co-je-nove/family/51.html
Gina Er
22.08.11,19:56
neviem,či ten krém pomôže na opálenú pokožku.bielenie krémom je zdĺhavé,to skôr vybledne normálnym spôsobom...
Lubaba
22.08.11,19:58
Prosila by som o radu na konkrétny výrobok a Vašu skúsenosť s ním:
mám veľmi nerovnomerne opálenú pokožku /dole som opálená na šlapky/
na rukách mi vadí biely pás po hodinkách a prsteňoch, na tvári sa mi urobili po opaľovaní tmavohnedé fľaky, rozhodla som sa už ďalej neopaľovať, a rada by som nejakým kvalitným kozmet.krémom zjednotila pokožku...najlepšie keby bol nejaký zosvetľovací alebo tak, vôbec sa v tom nevyznám a jednak by som prosila praktickú skúsenosť...ďakujem...
akože máš problém, veď si sa opálila dobre, tá časť pokožky , ktorú si mala chránenú / hodinkami, prsteňmi/ sa ti samozrejme neopálila, veď aj ako by mohla, a čo sa týka fľakov na tvári, tak to je na radu kožnej lekárky, ja by som sa tieť nemala vôbec opaľovať a keď na slnko, tak s opaľovacím krémom s faktorom 50, ale chodím k moru a neprídem opálená do čokoládova, ani nemám zjednotenú farbu pokožky, a potom mi známi hovoria, že ani nie som opálená, väčšina ľudí si totiž myslí, že ak ideš k moru tak musíš prísť odtiaľ ako "murín" je to síce pekné, ale mne to škodí..určite by som na tvojom mieste navštívila kožnú lekárku...
Paula
22.08.11,20:27
Móda sa mení. Kedysi sme sa opaľovali plánovite s hodinkami na rukách, presne kvôli tomu, aby bolo vidno ten kontrast :D
Ingrid Ondruskova
23.08.11,04:35
to si nevedela,že ti ostanú bledé miesta po hodinkách a prsteňoch?:eek:[/QUOTE]

samozrejme nepatrím k ľuďom, čo sa vyvaľujú dobrovoľne na slnku, ale trávim dosť času na záhrade, takže opaľovanie je skôr "náhodné"....
rudopp
23.08.11,04:58
...no niekdy sa človek opáli nechcene napr. pri práci, raz sa mi stalo, že som si na nohách vyrobila pásiky od sandálov. no ale ja som to neriešila tak tragicky, že by som to potrebovala niečim vyšurovať;) nemyslím si, že sú na tento problém nejaké bieliace prostriedky. na zosvetlenie poznám iba toto:
http://www.bioderma.com/sk/nc/produkty/co-je-nove/family/51.html

80-100 šmirgel je pomerne účinný
rudopp
23.08.11,05:00
to si nevedela,že ti ostanú bledé miesta po hodinkách a prsteňoch?:eek:

samozrejme nepatrím k ľuďom, čo sa vyvaľujú dobrovoľne na slnku, ale trávim dosť času na záhrade, takže opaľovanie je skôr "náhodné"....

A na kerého oného sú ti prstene v záhrade ????????????????????????:D:D (tam pracuješ v polohe "HP" ??:--- )