fale
22.08.11,19:44
Ahojte,
začala som pracovať v rozpočtovej organizácii, kde sa v rámci zlahčenia účtovníctva majú zakladať v testovacom programe nákladové strediská. Organizácia má zamestnancov, ktorí tvoria kancelárske sily, študentov a tiež poskytuje ubytovanie a má vlastnú kuchyňu, takže aj stravovanie. Faktúry za energiu, vodu a plyn chodia za celú organizáciu v jednej sume. Chcela by som Vás poprosiť o pomoc ako ich mám percentuálne rozrátať na jednotlivé objekty a založiť tak nákladové strediská na priestory ubytovania pre študentov, učebne, kancelárie pre administratívu. Ako z faktúr za energie zistím, koľko sa v ktorých priestoroch spotrebuje, keď nemáme merače? Mám s tým dosť veľký problém prosím niekoho kto by mi s tým vedel pomôcť o radu. ďakujem
durisovad
22.08.11,19:43
Ja som mala nakladove strediska vytvorene tak, ze cislo zamestnancov patriacich do jedneho strediska zacinalo rovnakym pociatocnym cislom, napr. vedenie firmy 1xxxxx, obchodnici 2xxxxx, pomocny personal 3xxxxx. Posledne dve cislice boli poradove cisla zamestnancov. Naklady aj vynosy som uctovala na tieto skupiny zamestnancov a program som mala upraveny tak, ze som si mohla vytiahnut vysledovku za jednotlive skupiny, resp. nakladove strediska. Mala som individualny program, neviem, ci sa da bezny komercny program takymto sposobom upravit.
a_je_to
24.08.11,10:09
Nákladové strediská sa nezavádzajú pre zjednodušenie účtovníctva /lebo ho komplikujú/ ale pre lepšie sledovanie nákladov. Základom pre rozpis nákladov za energie je nejaký energetický audit podľa príkonov, vykurovanej plochy, alebo kubatúry atď. a vedenie mesačných záznamov o čerpaní. Metodiku by mal vypracovať energetik a mesačné výkazy o energiách by mali odovzdať vedúci stredísk a prevziať energetik, alebo vedúci. Bez toho sa rozpis nedá urobiť, iba ak nejakým serióznym kvalifikovaným odhadom ... ale vedúci stredísk ho ako nepodložený nemusia akceptovať. Rozpis fakturovaných súm je potom už iba vecou trojčlenky, alebo koeficientov.
fale
24.08.11,16:04
ďakujem za pomoc, ste veľmi zlatí. :-)
rudopp
24.08.11,17:29
Nákladové strediská sa nezavádzajú pre zjednodušenie účtovníctva /lebo ho komplikujú/ ale pre lepšie sledovanie nákladov. Základom pre rozpis nákladov za energie je nejaký energetický audit podľa príkonov, vykurovanej plochy, alebo kubatúry atď. a vedenie mesačných záznamov o čerpaní. Metodiku by mal vypracovať energetik a mesačné výkazy o energiách by mali odovzdať vedúci stredísk a prevziať energetik, alebo vedúci. Bez toho sa rozpis nedá urobiť, iba ak nejakým serióznym kvalifikovaným odhadom ... ale vedúci stredísk ho ako nepodložený nemusia akceptovať. Rozpis fakturovaných súm je potom už iba vecou trojčlenky, alebo koeficientov.

Načo by robil metodiku /audit ?
Energetik vypočíta podiel nákladových stredísk na spotrebe EE/plynu/tepla vody.
Takisto vedúci údržby opravy a údržbu (keď sú v spoločnej budove).
( nemáš energetika / ved. údržby = spoj sa so mnou - - robil som to kumulovane 2 roky vo výrobnej firme (600 zamestnancov) )
Telefóny pevné linky - - ústredňa.
Služby strediskové - - faktúry
Služby firemné rozpočítať
Materiál --- sklady
Náklady na ľudí - - - personálne

A už iba toho malého boha, čo napočíta povolené limity tak, aby 88 % bolo spokojných :D:D:D:D:D .

PS
Odkiaľ by to vedeli ??
rudopp
24.08.11,17:45
Ja som mala nakladove strediska vytvorene tak, ze cislo zamestnancov patriacich do jedneho strediska zacinalo rovnakym pociatocnym cislom, napr. vedenie firmy 1xxxxx, obchodnici 2xxxxx, pomocny personal 3xxxxx. Posledne dve cislice boli poradove cisla zamestnancov. Naklady aj vynosy som uctovala na tieto skupiny zamestnancov a program som mala upraveny tak, ze som si mohla vytiahnut vysledovku za jednotlive skupiny, resp. nakladove strediska. Mala som individualny program, neviem, ci sa da bezny komercny program takymto sposobom upravit.
Základom je "pavúk" (organizačná schéma).Dúfam, že klapky sú číslované podľa neho.
Dobre sa to dá spraviť v Excel calkul (ja som tak začal robiť kalkuláciu výrobkov).