helicka
24.08.11,18:38
Ahojte všetkým...
ktorí majú skúsenosť s víkendom v Krakove.Uvítam akúkolvek skúsenosť,čo sa oplatí vidieť a čo nie,kedže víkend je málo ..Chceme navštíviť aj aquapark,kedže pri nom budeme ubytovaní a pohybovať sa mestskou dopravou.Tiež čo nemusíme...dakujem z ainfo ,kedže víkend sa blíži...
BIZAL
24.08.11,16:54
Ahojte všetkým...
ktorí majú skúsenosť s víkendom v Krakove.Uvítam akúkolvek skúsenosť,čo sa oplatí vidieť a čo nie,kedže víkend je málo ..Chceme navštíviť aj aquapark,kedže pri nom budeme ubytovaní a pohybovať sa mestskou dopravou.Tiež čo nemusíme...dakujem z ainfo ,kedže víkend sa blíži...

Pochodila som veľa štátov a miest, no Krakow je moja srdcovka. Úžasné mesto, viem si tam predstaviť aj bývať. Centrum, park, Wawel...uzi si to poriadne. Keď je peňazí, tak galéria Krakowska pri stanici na nákupy. Všetko je to tam pokope, zajdes pešo.
ivustek
24.08.11,17:20
Ja by som určite ešte raz chcela navštíviť veľmi blízko Krakova soľnú baňu.
http://www.nomad.sk/index.php/cestovanie/53-polsko/151-solna-bana-wieliczka
lujza.j
24.08.11,17:52
helicka
25.08.11,16:43
dakujemWawel mám v pláne určite,ale porad niečo napr.prečo je Krakow tvoja srdcovka,čo je"to" čo nemajú iné mestá?..aj ja by som chcela odchádzať z Krakowa s takým pocitom ako máš ty...a aj ked som baba,nechcem riešiť nákupy,pretože chcem vidieť čo najviac...
BIZAL
25.08.11,16:59
dakujemWawel mám v pláne určite,ale porad niečo napr.prečo je Krakow tvoja srdcovka,čo je"to" čo nemajú iné mestá?..aj ja by som chcela odchádzať z Krakowa s takým pocitom ako máš ty...a aj ked som baba,nechcem riešiť nákupy,pretože chcem vidieť čo najviac...

Centrum je dobre usporiadané, celý square, uličky a bary...boli sme vo vyše 20 kluboch na obhliadku, plno milých cudzincov, nie je draho, krásna prechádzka popri wisle, celkovo ten pocit zo vzduchu...cítila som sa bezpečne aj v nocí, čisto, prijemne. Boli sme dve kamosky.
helicka
25.08.11,18:54
dakujem za odpoved..ráno vyrážame...:-))
kukučka
25.08.11,19:01
BIZAL
25.08.11,19:04
dakujem za odpoved..ráno vyrážame...:-))

Paráda! Uzite si a sprav si fotku v hlave na námestí
BIZAL
25.08.11,19:12
poznáš pieseň trubača?
http://www.porada.sk/1053254-post126.html

To som ani nevedela. Dobre to je:)
Indeed
28.08.11,09:40
určite doporučujem mohylu T.Koszciuska,

je z nej vyhľad na celý Krakow

doporučujem zobrať si DALEKOHLAD !
helicka
28.08.11,17:06
a..na fotku v hlave je už neskoro..mám foto len pri hlave:))..ale inak si mala pravdu,Krakow je naáádherný..mesto s dušou a srdcom,zalúbila som sa do toho mesta-hlavne pamiatky,majú svoje čaro.Dostala ma aj ich autob.doprava-chodí bezproblémovo dokonca lístky sa dajú kúpiť v autobuse,bud u šoféra,alebo je v autobuse automat..no paráda..Ale z čoho som bola hotová,bola cesta tam...mala som pocit že snád celé Polsko je jedna rozkopávka..strašné!!samá obchádzka...našťastie mesto to celé vyvážilo...no a ešte jeden bonbonik-vodný svet,dalšia paráda...a tie šmýkalky/tobogány/!!!skvele to padlo po celom prechodenom dni...Verím ,že sme v Krakove neboli posledný krát...Bol to krásny víkend...
tula24
30.04.13,18:22
...cestovat do Krakowa je skuska nervov a odvahy :( to je nieco neskutocne a hlavne, ked odtial mate najlepsie letecke spojenie.
Este ze mame GOOGLE :) Je pravda, ze vzdy najde riesenie :) Po neuspesnom hladani busov a vlakov, ktore by vyhovovali mojmu odletu som musela vyuzit sukromnu prepravu osob...mala som obavy, ako to funguje, a ze si urcite budu pytat nekrestanske peniaze, ale mylila som sa :) Natrafila som na firmu, ktora ma prekvapila nielen dobrou cenou, ale aj ochotou zo strany p. majitela...ked som si objednala prepravu na dany cas a datum, vsetko dodrzili, este prisli pre mna az pred nas dom :)
No a po tejto skusenosti chodievam len s nimi, dokonca sa mi stalo, ze domov som sla aj za 15€ priamo od mojho priletu :)
Takze uz dost vyhladavania cestovnych poriadkov !!! :)
pivko
30.04.13,18:52
A to co reklama???? ten debilko s tou starou rachotinou? keby som mal letenku z Balic tak by som tento transfer v živote neriskoval.
A to ketecké spojenie netrep a nezavádzaj , letenka z Viedne do každej destinácie je lacnejśia ako z Krakowa a tiež som raz špekuloval Turecko cez Polsku ck , odlet Krakow , + 30 % sko z Viedne. Tak že radšej z KE 460km Viedeň ako 300km Balice.