luckkka
25.08.11,08:10
Dobry den,

chcela by som Vas poprosit o radu, byvam v byte, s priatelom ideme prerabat kupelnu, da sa povedat ze ju uz dokoncujeme, ten kto byva v byte vie aky maly priestor je vycleneny na kupelnu, preto by som chcela nejake rady a tipy na opticke zvacsenie kupelne, uz mam kupeny obklad, dlazba bude biela aj zaklad kupelne je biely a chcem to skombinovat s cervenou, kupila som par kachliciek cervej farby len neviem ako ich vhodne rozlozit aby som zvacsila priestor, ci ich mame ukladat vodorovne alebo zvislo.. oprosti vchodu do kupelne mame vanu, obycajnu obdlznikovu, ziadne rohove kuty ani vane, cize by som chcela nieco nad vanu,tam by sa to mohlo hodit.. na pravo od dveri je umyvadlo, pracka a zrkadlo na celu dlzku steny,takze tato stena je dost prepchata na lavo je zatial prazdna stena ale tam bude vesiaciky a uzka vysoka skrinka na uteraky a podobne veci.

dakujem za vsetky rady
paťuška
25.08.11,06:47
Pozri na www.sapho.sk sú tam celkom dobré nápady, alebo na českých stránkach www.siko-koupelny.cz atď.
Ľubomír
25.08.11,07:44
www.prestavbabytovehojadra.sk Dosť nápadov pre inšpiraciu. Otvor si fotogaleriu.