rastik000
25.08.11,19:37
Dobrý večer,

Hľadám niekoho, kto má vypracovaný zaujímavý nápad a takisto k dispozícii aj finančné prostriedky. Mám k dispozícii cca 3000 EUR, ktoré by som rád vložil do niečoho, čo by mohlo do budúcnosti prieniesť nejaké to euro...Samozrejme neberte to euro doslovne...

V prípade ak niečo máte a chýbajú vám týchto do podnikania "pár eur" tak sa mi ozvite prostredníctvom SS. Prosím žiadne puberťácke nápady so ziskom milión eur...

Ďakujem...
sanny237
25.08.11,18:54
Čítam dobre 3000€ ????? A ako to máme brať keď nie doslovne????
rastik000
25.08.11,19:00
Čítaš dobre...ale musíš čítať aj pozornejšie a potom určite pochopíš. Je to nič, no možno niekomu to ešte chýba...Takže tak....
BlackFox
26.08.11,15:18
Zdravím no čo sa týka nápadu jeden by som mal týka sa internetovej reklamy spojenej s konferenčnou kaviarňou online pre firmy zatiaľ na Slovensku neskor ak by sa to ujalo aj Česká republika nieje to nič nákladné a zo začiatku by to zarábalo len pár euro celková prvotná investícia tá najväčšia by bolo vypracovanie a spustenie domény na to mám spoľahlivého človeka samozrejme viac ľudí viac nápadov chce to ešte prepracovať a domyslieť tak ak je záujem o spoluprácu čakám odpoveď
rudopp
26.08.11,15:55
Čítam dobre 3000€ ????? A ako to máme brať keď nie doslovne????

Možno myslel, že neche investovať 3000 € s ročným ziskom euro (= 1 € :D:D:D ).
BIZAL
26.08.11,16:04
Dobrý večer,

Hľadám niekoho, kto má vypracovaný zaujímavý nápad a takisto k dispozícii aj finančné prostriedky. Mám k dispozícii cca 3000 EUR, ktoré by som rád vložil do niečoho, čo by mohlo do budúcnosti prieniesť nejaké to euro...Samozrejme neberte to euro doslovne...

V prípade ak niečo máte a chýbajú vám týchto do podnikania "pár eur" tak sa mi ozvite prostredníctvom SS. Prosím žiadne puberťácke nápady so ziskom milión eur...

Ďakujem...

Nevsimaj si tie " srandy". Veď pre niekoho nie je ľahké prist k 3000 eur. Ty nemusíš mať nápad a ďalšieho človeka. Kľudne vytvor konkurenciu, možno pôjde lepšie ako im...niekomu by 3000 eur veľmi pomohlo na ďalšie investicie v biznise. Držím prsty.
Ice dive
26.08.11,16:41
Dobrý večer,

Hľadám niekoho, kto má vypracovaný zaujímavý nápad a takisto k dispozícii aj finančné prostriedky. Mám k dispozícii cca 3000 EUR, ktoré by som rád vložil do niečoho, čo by mohlo do budúcnosti prieniesť nejaké to euro...Samozrejme neberte to euro doslovne...

V prípade ak niečo máte a chýbajú vám týchto do podnikania "pár eur" tak sa mi ozvite prostredníctvom SS. Prosím žiadne puberťácke nápady so ziskom milión eur...

Ďakujem...
len tak na okraj, ak sú to tvoje jediné peniaze, tak ich radšej ulož do ZUNA na 2,8 % ročne alebo inej banky a chvíľu počkaj... lebo podnikanie je risk, a nemusí sa vždy vydariť, a ak by ti to náhdou nevyšlo porazí ťa... :(:(:(
ak chceš investovať do podnikania ako tichý spoločník malo by sa jednať tak cca o 30 % tvojich aktív....
sanny237
26.08.11,16:52
Nevsimaj si tie " srandy". Veď pre niekoho nie je ľahké prist k 3000 eur. Ty nemusíš mať nápad a ďalšieho človeka. Kľudne vytvor konkurenciu, možno pôjde lepšie ako im...niekomu by 3000 eur veľmi pomohlo na ďalšie investicie v biznise. Držím prsty.

ja som to nemyslela ironicky, ale neviem si dosť dobre predstaviť, že investuje 3000€ a ešte na tom zarobí, keby pridal ešte jednu nulu možnooooooo
BIZAL
26.08.11,17:02
ja som to nemyslela ironicky, ale neviem si dosť dobre predstaviť, že investuje 3000€ a ešte na tom zarobí, keby pridal ešte jednu nulu možnooooooo

Chápem, ale treba Ho podporiť, viem podľa seba aké to je ťažké AK nie je podpora. Peniaze treba točiť, nie "na nich sedieť". Aj za 3000 eur môže kúpiť tovar a predat. Všetko je risk, ale človek sa učí na vlastných chybách a stale mu to niečo dá a AK chce podnikať tak vie, ze je to risk.
a_je_to
26.08.11,17:03
Dobrý večer,

Hľadám niekoho, kto má vypracovaný zaujímavý nápad a takisto k dispozícii aj finančné prostriedky. Mám k dispozícii cca 3000 EUR, ktoré by som rád vložil do niečoho, čo by mohlo do budúcnosti prieniesť nejaké to euro...Samozrejme neberte to euro doslovne...

V prípade ak niečo máte a chýbajú vám týchto do podnikania "pár eur" tak sa mi ozvite prostredníctvom SS. Prosím žiadne puberťácke nápady so ziskom milión eur...

Ďakujem...

Prepáč ... nechcem Ťa sklamať, ale 3000 € nie je žiadny kapitál. Za to nerozbehneš ani autodopravu s ojazdenou Aviou, alebo menší bufet, či rozličný tovar, ani nezaložíš s.r.o. . Naozaj je najlepšie uložiť to na termínovaný vklad. Možno by niekomu Tvoj podiel aj bodol, ale je šťastie natrafiť na nepodvodníka. Aj dobre zmýšľajúci človek sa v tiesni môže zmeniť na vierolomného obchodného partnera. Peniaze z podnikateľského obehu sa veľmi ťažko vracajú naspäť. Pretože v lepšom prípade sú viazané v trvale sa obracajúcich zásobách v horšom v neuhradenej strate minulých rokov. Nechcem byť demotivujúcim skeptikom, ale sú známe stovky prípadov, kde spoluinvestorstvo zmenilo ľudí na celoživotných nepriateľov.
hpsedo
26.08.11,17:06
len tak na okraj, ak sú to tvoje jediné peniaze, tak ich radšej ulož do ZUNA na 2,8 % ročne alebo inej banky a chvíľu počkaj... lebo podnikanie je risk, a nemusí sa vždy vydariť, a ak by ti to náhdou nevyšlo porazí ťa... :(:(:(
ak chceš investovať do podnikania ako tichý spoločník malo by sa jednať tak cca o 30 % tvojich aktív....
No ja neviem - ZUNA 2,8% p.a. / inflácia 4,1 ????
sanny237
26.08.11,17:13
Chápem, ale treba Ho podporiť, viem podľa seba aké to je ťažké AK nie je podpora. Peniaze treba točiť, nie "na nich sedieť". Aj za 3000 eur môže kúpiť tovar a predat. Všetko je risk, ale človek sa učí na vlastných chybách a stale mu to niečo dá a AK chce podnikať tak vie, ze je to risk.

Áno, ale nech to skúsi sám, už sa to tu myslím rozoberalo, veľa z nás má veľmi zlé skúsenosti so "spoločníkmi".
BIZAL
26.08.11,17:37
Dobrý večer,

Hľadám niekoho, kto má vypracovaný zaujímavý nápad a takisto k dispozícii aj finančné prostriedky. Mám k dispozícii cca 3000 EUR, ktoré by som rád vložil do niečoho, čo by mohlo do budúcnosti prieniesť nejaké to euro...Samozrejme neberte to euro doslovne...

V prípade ak niečo máte a chýbajú vám týchto do podnikania "pár eur" tak sa mi ozvite prostredníctvom SS. Prosím žiadne puberťácke nápady so ziskom milión eur...

Ďakujem...

V akej oblasti chceš investovat? Možno pre teba niečo budem mať...(uvedomujem si, že od istých poradakov tento príspevok bude opäť označený ako reklama, nevhodný, kšefty...) Neviem ako fungujú ss a e-mail tiež nechcem dávať (reklama)
Ice dive
26.08.11,18:30
No ja neviem - ZUNA 2,8% p.a. / inflácia 4,1 ????
no 2,8 - 4,1 = -1,3 % strata...na úrokoch a stále mám 3000 € vždy lepšie ako 100 % strata 3000 €...
pokiaľ sa niečomu nerozumie a je horlivý investovať 3000 € do niečieho podnikania, niekoho koho ani nepozná... je ideálnym kandidátom prísť o celoživotné úspory...
BIZAL
26.08.11,18:56
Tu sa len radi :)
Ice dive
27.08.11,03:56
Aky su tu všetci pracháči :) A takýchto ľudi potom možeme stretnúť v potravinách ako platia stravnými lístkami a pred kamerou sa biju do hrude že oni sa chodia stravovať do reštaurácii a bez ich lístokv gastronómický bussines skrachuje a oni si pokazia stravovacie návyky. V peňaženke vám možno štrngoce pár eur ale tu sa budete smiať z človeka ktorý chce skúsiť podnikať a nemá na začiatok milióny. Odradite človeka ešte ani nezačal:mad:
Prečítaj si prosím ťa zadanie témy!!!! on podnikať nechce on chce vložiť do niečieho podnikania 3000 € a počkať nech mu zarobia lepšie ako je bežne dostupné...

nikto sa z neho nesmeje, len sa zamysli, aká je dnes doba, ty by si dal niekomu koho stretneš cez internet svoje úspory, že na zhodnoť mi to... ??? trochu veľký risk podľa mňa najmä ak vieme, koľko živnostníkom a firiem je pozakladaných a koľkým sa skutočne aj darí v danom odbore podnikať... koľko nezamestnaných si požiadalo o dotáciu z úradu práce a teraz umelo drží živnosť len preto aby ju nemuselo vracať..
ak by chcel podnikať dostal by úplne iné rady, a má aj možnosť aktívne tok svojich peňazí ovplyvniť... ale takto si vypočuje pár sladkých rečí o tom aké to bude super, ak vloží a o pol roka tu máme tému ako tie peniaze dostať späť...
BIZAL
27.08.11,07:23
Prečítaj si prosím ťa zadanie témy!!!! on podnikať nechce on chce vložiť do niečieho podnikania 3000 € a počkať nech mu zarobia lepšie ako je bežne dostupné...

nikto sa z neho nesmeje, len sa zamysli, aká je dnes doba, ty by si dal niekomu koho stretneš cez internet svoje úspory, že na zhodnoť mi to... ??? trochu veľký risk podľa mňa najmä ak vieme, koľko živnostníkom a firiem je pozakladaných a koľkým sa skutočne aj darí v danom odbore podnikať... koľko nezamestnaných si požiadalo o dotáciu z úradu práce a teraz umelo drží živnosť len preto aby ju nemuselo vracať..
ak by chcel podnikať dostal by úplne iné rady, a má aj možnosť aktívne tok svojich peňazí ovplyvniť... ale takto si vypočuje pár sladkých rečí o tom aké to bude super, a:Dk vloží a o pol roka tu máme tému ako tie peniaze dostať späť...

Ja som pochopila tak, že chce s niekým začať, poprípade aby mu dal nápad. Inac, tá posledna veta je dobrá :D
Dantess
27.08.11,08:09
ecobag v česku začali svoj biznis so 100 000kč. teraz majú ročný obrat 10 000 000kč. Za 10 000 založili sro. za 90 000 nakúpili tašky z číny a na facebooku tomu spravili zaujímavú reklamu s príbehom. Takže za 3000e sa dá niečo začať, ale treba sa toho zúčastniť a pridať ruku k dielu
sanny237
27.08.11,09:03
Ako že sa nikto nesmeje? Prečitajte si prvú stranu a uvidíte ako ľudia hodnotia sumu 3000eur, niekto tam dokonca píše že z 3000eurami sa nedá nič možno tak zo sumou 30000 Eur.

Treba si dobre prečítať ako to bolo napísané, začať sa dá, ale nie niekomu 3000 € vložiť do podnikania a potom len čakať na neviem aké zhodnotenie!!!!!!!
afganec
29.08.11,11:44
Aké by boli podmienky,mám v pláne medialny portál v Čechách aj na Slovensku.
afganec
29.08.11,15:04
Čítam dobre 3000€ ????? A ako to máme brať keď nie doslovne????

Čo si na tom nepochopil???Ja som tiež začal zo 100 tis a do roka som mal obrat 3,5 mil a to v roku 2005,a v oblasi o ktorej som dovtedy ani nevedel,keď som začal mal konkurencie ako na s....j,ale nemal som také naklady a hlavne sa nenechal odradiť podobným typom ľudí,čo nikdy nič nedokázali,len vypisovali p..y na internete,uspech o 100% snažení,peniaze na rozbech su o tom,kto ma aký nápad a pod.Niekto dokaže predrbať 10 mil a nič po ňom neostane..."Majský?"Rusko?"kde su dnes títo veľkopodnikatelia,na exekutorských uradoch su plné stoly ich spisov....
mattto
29.08.11,15:08
Čo si na tom nepochopil???Ja som tiež začal zo 100 tis a do roka som mal obrat 3,5 mil a to v roku 2005,a v oblasi o ktorej som dovtedy ani nevedel,keď som začal mal konkurencie ako na s....j,ale nemal som také naklady a hlavne sa nenechal odradiť podobným typom ľudí,čo nikdy nič nedokázali,len vypisovali p..y na internete,uspech o 100% snažení,peniaze na rozbech su o tom,kto ma aký nápad a pod.Niekto dokaže predrbať 10 mil a nič po ňom neostane..."Majský?"Rusko?"kde su dnes títo veľkopodnikatelia,na exekutorských uradoch su plné stoly ich spisov....


obrat 3,5 mil. SKK a teraz pýtaš 3000 EUR (90 tis. SKK) na portál, ktorý rozoberáme v inom vlákne? :eek:
afganec
29.08.11,15:14
Čítam dobre 3000€ ????? A ako to máme brať keď nie doslovne????
30 000€ jednu som zabudol,ano každý projekt sa musí vyvýjať sam a s investíciou,keby si podnikal,tak vieš,že na desať projektov nezoženieš zo svojej firmy 300 000€:-),to by si ju potopil for ever...
dikzainfo
29.08.11,15:33
ecobag v česku začali svoj biznis so 100 000kč. teraz majú ročný obrat 10 000 000kč. Za 10 000 založili sro. za 90 000 nakúpili tašky z číny a na facebooku tomu spravili zaujímavú reklamu s príbehom. Takže za 3000e sa dá niečo začať, ale treba sa toho zúčastniť a pridať ruku k dielu

Súhlasím,ak má niekto nápad a hlavne nejakau prax ta tá suma môže byť naozaj na potrebný štart,vychádzať z predpokaldom"že všetko ide dolu vodou"všetci su podvodníci"a pod mi skôr pripomína,že nikto hodnoti ľudí podľa seba....To ako si on zabezpečí právne je jeho problem...
dikzainfo
30.08.11,12:02
posli mi tvoju predstavu vynosov múže si sadnuť predostriem Ti plán o web portali..portáloch ,mieniš aj Ty priložiť ruku k dielu ,ale chces len investovat do firmy?
msviki
30.08.11,18:16
Komukoľvek s 3000€, nielen pre rastik000a

Ponuka by mala byt vzdy jednoducha, jasna, a hlavne vynosna.

Tu je jedna:
S 3000€ viem urobit nasledovne:
1. Naprogramovat, spustit, a hlavne umiestnit novu web prezentaciu na 1. miesto v GOOGLE.


2. Ziskat fyzicku evidenciu v podobe existujucich zakazok a navstevnosti na novej domene (s docasnym nazvom)

3. Oslovit uz existujucu firmu, ktora uz ma nasledovne...

značkové zastúpenia - Slovensko
autorizované zastúpenia
regionálne zastúpenia
značkové zastúpenie - Brno
spolu - 70 Vacsina kamenne kancelarie



Firma vyraba fyzicke produkty. teda je "kamenna". na internete zatial nevyuzila potencial (spodne miesta na druhej strane)... cize mizerna navstevnost.
Priblizny pocet vysledkov pre hladany vyraz v Google: 9 890 000. (celoslovensky)

Hovorim tu o prebrati celej siete a starostllivost o web pre firmu. -aj lokalne.
Bud sa potom stranka preda ako celok za ....€ alebo budu platit mesacny najom za udrzbu.

Moja uloha je vyjednat co najvyssie najomne , aby sme si vsetci prisli na svoje. ... alebo proviziou s pridanych zakaziek z novej stranky.

a mimochodom. od zaciatku do spustenia novej prezentacie do 1 mesiaca MAX!!!
takze druhy mesiac sa uz mozu zbierat data a urcite aj objednavky.
Prve bubaky by mali prist koncom druheho mesiaca ... urcite treti mesiac.

Percentualna dohoda mozna. so mnou sa dohodnut. Ide mi skor o podchytenie celej siete a rozhybat momentum z velkej firmy. nehovoriac o dalsich aktivitach €€€(backend produkty) ktore pripadaju z uz zabehnutej firmy.

... takze, tu je napad


PS: Niekto mudry povedal, ze vsetci kreativny ludia su registrovany na urade prace. Naco investovat a riskovat OBZvLAST SVOJE peniaze do niecoho co este nie je zacate????

PSS: Tento napad je ohromna zodpovednost a aj vela prace. V tomto napade nie su pouzity ziadny studaci. Skusanie nie je povolene. Iba skusenosti a meratelne vysledky.

PSSS: Pointa? Zakaznik plati iba za vysledky. A preto zaplati viac!!!
Riziko? ... jedno. ked padne cely internet.
dikzainfo
31.08.11,04:35
Komukoľvek s 3000€, nielen pre rastik000a

Ponuka by mala byt vzdy jednoducha, jasna, a hlavne vynosna.

Tu je jedna:
S 3000€ viem urobit nasledovne:
1. Naprogramovat, spustit, a hlavne umiestnit novu web prezentaciu na 1. miesto v GOOGLE.


2. Ziskat fyzicku evidenciu v podobe existujucich zakazok a navstevnosti na novej domene (s docasnym nazvom)

3. Oslovit uz existujucu firmu, ktora uz ma nasledovne...

značkové zastúpenia - Slovensko
autorizované zastúpenia
regionálne zastúpenia
značkové zastúpenie - Brno
spolu - 70 Vacsina kamenne kancelarie



Firma vyraba fyzicke produkty. teda je "kamenna". na internete zatial nevyuzila potencial (spodne miesta na druhej strane)... cize mizerna navstevnost.
Priblizny pocet vysledkov pre hladany vyraz v Google: 9 890 000. (celoslovensky)

Hovorim tu o prebrati celej siete a starostllivost o web pre firmu. -aj lokalne.
Bud sa potom stranka preda ako celok za ....€ alebo budu platit mesacny najom za udrzbu.

Moja uloha je vyjednat co najvyssie najomne , aby sme si vsetci prisli na svoje. ... alebo proviziou s pridanych zakaziek z novej stranky.

a mimochodom. od zaciatku do spustenia novej prezentacie do 1 mesiaca MAX!!!
takze druhy mesiac sa uz mozu zbierat data a urcite aj objednavky.
Prve bubaky by mali prist koncom druheho mesiaca ... urcite treti mesiac.

Percentualna dohoda mozna. so mnou sa dohodnut. Ide mi skor o podchytenie celej siete a rozhybat momentum z velkej firmy. nehovoriac o dalsich aktivitach €€€(backend produkty) ktore pripadaju z uz zabehnutej firmy.

... takze, tu je napad


PS: Niekto mudry povedal, ze vsetci kreativny ludia su registrovany na urade prace. Naco investovat a riskovat OBZvLAST SVOJE peniaze do niecoho co este nie je zacate????

PSS: Tento napad je ohromna zodpovednost a aj vela prace. V tomto napade nie su pouzity ziadny studaci. Skusanie nie je povolene. Iba skusenosti a meratelne vysledky.

PSSS: Pointa? Zakaznik plati iba za vysledky. A preto zaplati viac!!!
Riziko? ... jedno. ked padne cely internet.


a prečo si to všetko neurobíš?
BIZAL
31.08.11,05:17
a prečo si to všetko neurobíš?

Podľa mna už urobil a chce expandovať
allgreen
31.08.11,05:37
Ja neviem,nechcem nikoho odradzovat od podnikania ani od investovania, lebo ja sam prave zacinam, ale s tromi tisickami to bude naozaj tazke. Tiez som mal na ucte najprv 1. tisicku potom prisla dalsia a dalsia. Teda neprisla len tak :) pracoval som aj v zahranici,v sklade na farme a pod a tiez aj na slovensku ako elektrikar,zamocnik. Postupom casu som si zvisil kapital a az teraz ho chcem pouzit. Otvaram kamennu predajnu. Chce to vela penazi na zariadenie,tovar atd... ale konecne budem sam sebe panom.
Neurobil by som taku vec,ze dam niekomu svoje peniaze a nebudem mat kontrolu ako ich pouzije,kde investuje... cize moja rada znie,pockaj naspor si este dake prachy a popri tom rozmyslaj ako ich zhodnotis
rastik000
31.08.11,11:03
Tak zatiaľ ďakujem za rady aj nerady...Ako ste viacerí spomínali, že treba ešte počkať a potom si rozbehnúť niečo svoje, vlastné. Problém je ale ten, že takéto aktivity vyvýjať nemôžem. Nie je to spôsobené tým, že byl som bol zbavený svojprávnosti, preto mi ako najlepšia alternatíva kde posunúť týchto pár euro prišla práve táto. A som rád, že sa našli ľudia, myslím, že schopní aj z určitou praxou v "odbore", ktorí hľadajú rovnaký alebo podobný druh spolupráce...

Takže zatiaľ dík všetkým a želám pekný dník :D
matolog
13.09.11,16:29
este to plati? nieco by som vymyslel
yoyo74
15.09.11,22:15
este to plati? nieco by som vymyslel
Ahoj, prezrad aj ostatnym co by si vymyslel.
BIZAL
16.09.11,05:18
Aj ja mam rada nove vymysly:)
andy892
29.09.11,12:07
Ešte je to aktuálne? dlhodobý a opakovaný zisk ... andy892@centrum.sk
tengi
29.09.11,21:36
to mi pripomína situáciu, keď som chcel strašne nový iPhone 3G a nedal sa kúpiť. Tak som dal inzerát na jeden portál a ozval sa mi chlapík a dal mi svetovú cenu. Tým, že som bol zaslepený ako veľmi som ho chcel ani som si neuvedomil, ze si s tym chapikom len dopisujem. Sice mi poslal fotky z kazdeho uhlu ale dobierkou mi prisiel len cukor za 250€. Toho casu 80% celkoveho kapitalu :)

Nuz, co som tym chcel povedat? Dajte si pozor prosim, ked Vam niekto napise, ze za Vase 3 tisicky rozbehne biznis!

Mimochodom ja som zacinal podnikat s 15 000€ a skoncil som po dvoch rokoch na 6 000€ (strata 9tis). Pred dvomi rokmi som zacal s 300€, ktore som si pozical na zalozenie firmy a teraz obrat 100 tisic.

Takze vsetko zalezi o tom, ci na zalozenie projektu su potrebne vyrobne prostriedky, sklad, .....

VSETKYM DRZIM PALCE! Uspesny zivot :)
Mr.Slavo
12.10.11,08:00
Investoval som do svojho nápadu 2500 trvalo mesiac,kým som z nich mal 3000,síce som investora nehľadal,ale našiel sa,lebo sa mu veľmi páčil nápad a hlavne tá jednoduchosť a jeho predstava,že bude len rátať euríčka.Tak som to zobral,lebo som nechcel čakať,po mesiaci ma to veľmi štvalo a keď povedal,že investícia bola viac ako nápad(hoci som mu polku investície podľa dohody vyplatil),nechal som to teda na neho,jasné,že to padlo :) Teraz škrabem eurá aby som to mohol robiť samostatne,ale to čo som chcel týmto celým príspevkom povedať je,že chápem ľudí,ktorí si dávajú svoje peniaze na termínované vklady,ale takí ľudia jednoducho nemajú odvahu skúsiť to.
kezeso
27.10.11,09:12
Pred 20 rokmi som začínal s kapitálom 70000 Sk, videopožičovňa. Pred štyrmi rokmi som ju zrušil, ale v priestoroch som urobil obchod s iným tovarom. Prežijem celkom v pohode. Podnikaj.
el-diablos
13.11.11,14:18
Nieco mam, napis mail, nech sa viem ozvat. Dik
misomiso
13.11.11,15:01
Ako že sa nikto nesmeje? Prečitajte si prvú stranu a uvidíte ako ľudia hodnotia sumu 3000eur, niekto tam dokonca píše že z 3000eurami sa nedá nič možno tak zo sumou 30000 Eur.

Da sa zacat podnikat rovnako aj s milionmi, ako aj s 300 EUR. Rozdiel je iba v tom, ze cim mas menej penazi, tym musis mat viac v hlave. Je to uplne standardne fungujuca nepriama umera.