nyta
27.08.11,08:59
Dobry den, brat bol na dovolenke v Tunisu s kamaratmi, mali vypité, rozbili nahodou v izbe sklo na obrazku 1 plastovy stol a 2 stolicky, mali zaplatit 400 €!!! mozu si pytat tolko? maju poistenie v Allianz aj za skodu sposobenu, poistovna preplati z toho nieco, ked to bolo v opitosti? Dakujem F.
220870
27.08.11,07:02
Pokiaľ viem alianz neposudzuje či to bolo v opilosti alebo nie.Ale to či to bolo úmyselne ,alebo neúmyselne ,nádodne.
bubkoch
27.08.11,07:23
ja mam skusenost z rhodosu, po navrate na izbu sme nasli na zemi rozbite zrkadlo v kupelni ... podla hotela sme to urobili my a az posledny den pred odchodom nas zacali vydierat ze bud zaplatime alebo zavolaju policiu ...

zaplatili sme, doma som priniesol do Unionu bloček z registracnej pokladne z hotela (to jedine sme dostali ako potvrdenie) a o 2 tyzdne som mal peniaze na ucte ...
poistovna odo mna nic ine nechcela ani neskumala ... to ci si skodu skutocne overovali v hoteli netusim ani ma to netrapilo ...
Nandrolon
27.08.11,07:51
nyta, to slovo náhodou mi pripadá trochu smiešne, lebo toľko vecí naraz sa nedá rozbiť "náhodou".
buchač
27.08.11,07:54
Dobry den, brat bol na dovolenke v Tunisu s kamaratmi, mali vypité, rozbili nahodou v izbe sklo na obrazku 1 plastovy stol a 2 stolicky, mali zaplatit 400 €!!! mozu si pytat tolko? maju poistenie v Allianz aj za skodu sposobenu, poistovna preplati z toho nieco, ked to bolo v opitosti? Dakujem F.
...či som , alebo nie mimotemy , nech posúdi každý sám ...ale neodpustím si nasledovné , no zároveň nemienim ani mentorovať takúto stupídnu otázku , len sa opýtam :

náhodou ....????????
- v izbe sklo na obrázku
- plastový stôl
- 2 stoličky

To teda musela byť bohovská náhoda ....:confused:

Vypité ????....skôr by som inak nazval ......
BIZAL
27.08.11,08:04
...či som , alebo nie mimotemy , nech posúdi každý sám ...ale neodpustím si nasledovné , no zároveň nemienim ani mentorovať takúto stupídnu otázku , len sa opýtam :

náhodou ....????????
- v izbe sklo na obrázku
- plastový stôl
- 2 stoličky

To teda musela byť bohovská náhoda ....:confused:

Vypité ????....skôr by som inak nazval ......
Predstavte si tu náhodu v zrychlenom móde ako v ciernobielej komédii :D
BIZAL
27.08.11,08:09
Dobry den, brat bol na dovolenke v Tunisu s kamaratmi, mali vypité, rozbili nahodou v izbe sklo na obrazku 1 plastovy stol a 2 stolicky, mali zaplatit 400 €!!! mozu si pytat tolko? maju poistenie v Allianz aj za skodu sposobenu, poistovna preplati z toho nieco, ked to bolo v opitosti? Dakujem F.

A bol tí isto NÁHODOU brat? :)
220870
27.08.11,09:03
Je jedno kto to bol.poistné v poistovnach je nekresťansky vysoké.A pol deci pri teplotách v Tunise sa rovná 3 deci na Slovensku to sa to potom ľahko preženie.Pokiaľ nenapísali do faktúry že bol na mol tak nevidím problém prečo by poisťovňa nemala hradiť škodu.
BIZAL
27.08.11,09:09
Je jedno kto to bol.poistné v poistovnach je nekresťansky vysoké.A pol deci pri teplotách v Tunise sa rovná 3 deci na Slovensku to sa to potom ľahko preženie.Pokiaľ nenapísali do faktúry že bol na mol tak nevidím problém prečo by poisťovňa nemala hradiť škodu.

Jasne, že mu preplatia, niet o čom...
Nandrolon
27.08.11,09:11
jednoducho niekomu po pár pol deci odrazu narástli svaly...
každý si to vybíja ináč :-)))))))))))))))))))))))))))))))
europravnik
27.08.11,10:04
mali by to preplatiť.
rudopp
27.08.11,11:03
jednoducho niekomu po pár pol deci odrazu narástli svaly...
každý si to vybíja ináč :-)))))))))))))))))))))))))))))))

Niektoré potom dávajú príspevky na Poradu :D:D:D.
vemak
03.09.11,11:05
Je jedno kto to bol.poistné v poistovnach je nekresťansky vysoké.A pol deci pri teplotách v Tunise sa rovná 3 deci na Slovensku to sa to potom ľahko preženie.Pokiaľ nenapísali do faktúry že bol na mol tak nevidím problém prečo by poisťovňa nemala hradiť škodu.
V Tunise som bol 8x s toho 5x s partiou, a žiaľ all inckl.+ slniečko robí svoje, no nikdy sme náhodou nerozmlátili izbu. A práve aj pre plnenie takýchto náhod je poistné vysoké.
A celkovo že: "mali by zaplatiť, musia, atd" ,nie je skôr choré vôbec si žiadať takú škodu preplatiť? veď keď už som taký hustý že dokážem aj stoličku, aj zrkadlo...rozmlátiť tak som chlap, a dokážem niesť za to aj následky, či to už bez alkoholu sa zas stávam sám sebou?!
alaya1
03.09.11,11:47
Opat sa Slovaci odprezentovali na urovni....
Nokerla
03.09.11,16:45
A mozno preto si dal tu poistku, lebo zrejme vie co je za "cislo" :D
misoft
03.09.11,17:38
...či som , alebo nie , nech posúdi každý sám ...ale neodpustím si nasledovné , no zároveň nemienim ani mentorovať takúto stupídnu otázku , len sa opýtam : a dobre robíš :D:D

náhodou ....???????? ani náhodou, ale riešil by som to otázkami:
- v izbe sklo na obrázku Bolo z bezpečnostného skla? Bol obrázok správne upevnený? Bol obrázok v normalizovanej výške?Ak NIE, NIE, NIE = nie je čo riešiť, je to chyba hotela.
- plastový stôl Bol stôl stabilný? Bol stôl patričnej veľkosti? Ak NIE, NIE - viď odpoveď vyššie!
- 2 stoličky Mali uvedenú nosnosť? Neboli náhodou poddimenzované? Ak NIE, ÁNO - viď odpoveď vyššie, vyššie!

To teda musela byť bohovská náhoda ....

Vypité ????....skôr by som inak nazval ......spoločensky unavený
:cool:
buchač
03.09.11,17:43
....no comenntario .......zabil si ....K.O. zadrel....;):---:D:D:D:D:D