nemozna
27.08.11,14:37
Ak je nehnuteľnosť v Leviciach, musí byť miesto konania dražby v Leviciach alebo ako je to.
Chcela by som si vyhľadať v notárskom registry dátum konania dražby ale viem len adresu nehnuteľnosti.
Ďakujem.
danushka
27.08.11,12:49
Na LV nehnuteľnosti by mala byť vyznačená dražobná spoločnosť, resp. exekútor, ktorý vymáha pohľadávku.
Ak vieš podrobnejšie info o predávajúcom a vieš si nehnuteľnosť vyhľadať na LV, skús sa priamoo spojiť cez dražobku, resp. exekútora.
buchač
27.08.11,12:57
Ak je nehnuteľnosť v Leviciach, musí byť miesto konania dražby v Leviciach alebo ako je to.
Chcela by som si vyhľadať v notárskom registry dátum konania dražby ale viem len adresu nehnuteľnosti.
Ďakujem.
...nemusí...

Na LV nehnuteľnosti by mala byť vyznačená dražobná spoločnosť, resp. exekútor, ktorý vymáha pohľadávku.
Ak vieš podrobnejšie info o predávajúcom a vieš si nehnuteľnosť vyhľadať na LV, skús sa priamoo spojiť cez dražobku, resp. exekútora.
...exekútor ( väčšinou ) má túto skutočnosť vyvesenú na svojej vývesnej tabuli , ktorá zvykne byť v priestoroch jeho pracoviska ...
Na tomto ozname sú uvedené všetky náležitosti danej ponuky - nehnuteľnosti...LV , adresa , pozemky , veľkosť ......a v neposlednom rade aj cena a záloha ( respektíve vklad na zúčastnenia sa dražby )...
nemozna
27.08.11,13:38
No je tam uvedená banka v prospech ktorej je to založené a je tam napísané že výkon zál. práva. nič viac.
Mám sa informovať v banke?
danushka
27.08.11,14:41
No je tam uvedená banka v prospech ktorej je to založené a je tam napísané že výkon zál. práva. nič viac.
Mám sa informovať v banke?

Tak si to banka predáva sama, informovala by som sa v banke.