J.O.N.K.A
29.08.11,09:33
Dobrý deň,
mám na Vás prosbu. Máme zamestnanca, ktorý je u nás zamestnaný ako dôchodca poberajúci starobný dôchodok. Chcel by si zobrať dovolenku. U nás pracoval od apríla 2011 do konca júna 2011 ako dohodár a od 01.07.2011 je u nás zamestnaný na TPP. Koľko dní by si mohol zobrať dovolenky? Ďakujem Vám veľmi pekne.
veronikasad
29.08.11,07:39
Nepíšeš, dokedy má u vás pracovnú zmluvu (predpokladám do konca roka).
Nárok na dovolenku za kal.rok (pomernú časť) mu vznikne po odpracovaní 60 dní na prac.zmluvu(dohodár nemá nárok na dovolenku). Po odpracovaní 21 dní mu vzniká nárok na dovolenku za odpracované dni - za každých celých 21 dní 1/12 ročného nároku.

Nástup na dovolenku určuje zamestnávatel, s jeho súhlasom môže čerpať aj dovolenku za kal.rok, aj keď mu ešte nárok na ňu nevznikol. Vo vašom prípade, ak pracovný pomer bude trvať do konca roku 2011 - 6/12 ročného nároku.
J.O.N.K.A
29.08.11,07:54
A ten ročný nárok sa počíta z vymeriavacieho základu?Aký je teraz? takže 6/12 x vymeriavací základ? Pracovnú zmluvu má na dobu neurčitú. Zaokrúhľuje sa to v prospech zamestnanca?
veronikasad
29.08.11,08:02
A ten ročný nárok sa počíta z vymeriavacieho základu?Aký je teraz? takže 6/12 x vymeriavací základ? Pracovnú zmluvu má na dobu neurčitú. Zaokrúhľuje sa to v prospech zamestnanca?
nerozumiem tvojej otázke. Ak je dôchodca (predpokladám, že starobný), má odpracovaných viac ako 15 rokov a má nárok na dovolenku 5 kal.týždňov. Teda jeho nárok bude 25/12*6 = 12,5dňa.

Náhradu mzdy za čerpanú dovolenku preplácaš priemerným hodinovým zárobkom za predch.kal.štvrťrok.

Doporučujem preštudovať Zákonník práce

http://www.porada.sk/t56527-zakonnik-prace-od-01-09-2011-a.html
J.O.N.K.A
29.08.11,08:13
ďakujem za skoré vybavenie :)
31Jankal
23.11.11,19:00
Dobrý večer, chcem sa opýtať na koľko mám nárok na dovolenku? Nastupovala som 26.8.2011 a výpoved dám k 24.11.2011. Mám 34 rokov, a z toho som bola na očr 10 dní. Dakujem
vieraaaa
23.11.11,19:17
Dobrý večer, chcem sa opýtať na koľko mám nárok na dovolenku? Nastupovala som 26.8.2011 a výpoved dám k 24.11.2011. Mám 34 rokov, a z toho som bola na očr 10 dní. Dakujem
Za odpracované dni by Ti mal vzniknúť nárok na 2/12, tj. 4 dni pri nároku na 25 dní dovolenky ročne.
Podľa veku by si už mala mať nárok na 25 dní dovolenky, ale či skutočne máš, viď

§ 103 ZP (POZOR! platí do 31.12.2011)
(1) Základná výmera dovolenky je najmenej štyri týždne.
(2) Dovolenka vo výmere najmenej piatich týždňov patrí zamestnancovi, ktorý do konca kalendárneho roka dovŕši aspoň 15 rokov pracovného pomeru po 18. roku veku.
(3) Dovolenka učiteľov vrátane riaditeľov škôl a ich zástupcov, učiteľov materských škôl vrátane riaditeľov týchto škôl a ich zástupcov asistentov učiteľov, majstrov odbornej výchovy a vychovávateľov je najmenej osem týždňov v kalendárnom roku.
(4) Nárok na dlhšiu ako základnú výmeru dovolenky je zamestnanec povinný preukázať najneskôr do konca kalendárneho roka, v ktorom uplatňuje nárok na dlhšiu dovolenku; inak nárok na dlhšiu dovolenku za ten kalendárny rok zaniká.
(5) Do času trvania pracovného pomeru sa započítava, ak spadá do doby po 18. roku veku, čas
a) trvalej starostlivosti o dieťa vo veku do troch rokov,
b) výkonu služby v ozbrojených silách, ozbrojených bezpečnostných zboroch a v Zbore väzenskej a justičnej stráže, výkonu civilnej služby alebo štátnej služby,
c) úspešne skončeného štúdia,
d) vedeckej (umeleckej) ašpirantúry,
e) doktorandského štúdia,
f) členstva v družstve, kde súčasťou členstva je tiež pracovný vzťah,
g) osobnej starostlivosti o blízku osobu, ktorá bola prevažne alebo úplne bezvládna a nebola umiestnená v zariadení sociálnych služieb alebo obdobnom zdravotníckom zariadení, osobnej starostlivosti o dlhodobo ťažko zdravotne postihnuté maloleté dieťa, ktoré si vyžadovalo mimoriadnu starostlivosť, ak nebolo umiestnené v ústave pre také deti,
h) prípravy na povolanie vykonávanej podľa osobitných predpisov,
i) po ktorý bol zamestnanec vedený v evidencii nezamestnaných ako evidovaný nezamestnaný alebo poberal invalidný dôchodok,
j) väzby alebo výkonu trestu odňatia slobody, ak bolo trestné stíhanie proti zamestnancovi zastavené alebo ak bol spod obžaloby oslobodený, hoci aj v neskoršom konaní, a trestu odňatia slobody vykonaného na podklade zrušeného rozsudku, ktorý presahuje výmeru miernejšieho trestu uloženého v neskoršom konaní,
k) činnosti samostatne zárobkovo činnej osoby.
(6) Čas trvania pracovného pomeru v cudzine, prípadne iné započítateľné obdobia strávené v cudzine sa započítavajú do času rozhodujúceho pre dĺžku dovolenky za rovnakých podmienok, ako keby zamestnanec pracoval na území Slovenskej republiky.
(7) Obdobia uvedené v odsekoch 1 až 6 sa nezapočítavajú, ak spadajú do času trvania pracovného pomeru; ak sa kryjú navzájom, započítavajú sa len raz.
Eva Póčová
23.03.12,08:07
Ahojte,
mohli by ste ma usmerniť či rozmýšľam správne?
Ide o zamestnanca učiteľa, nastúpil do zamestnania 1.2.2012. Na rok 2012 má nárok na dovolenku 36,66 dní (40/12*11). Môžem to zaokrúhliť na 37 dní?
Ďalšia otázka, keďže od 20.2.2012 do 27.2.2012 mali jarné prázdniny, mohol so súhlasom riaditeľa školy vyčerpať 5 dní dopredu aj keď ešte na ňu nevznikol nárok?
ďakujem, potrebujem to súrne
Tweety
23.03.12,08:08
Ahojte,
mohli by ste ma usmerniť či rozmýšľam správne?
Ide o zamestnanca učiteľa, nastúpil do zamestnania 1.2.2012. Na rok 2012 má nárok na dovolenku 36,66 dní (40/12*11). Môžem to zaokrúhliť na 37 dní? Je to 36,5.
Ďalšia otázka, keďže od 20.2.2012 do 27.2.2012 mali jarné prázdniny, mohol so súhlasom riaditeľa školy vyčerpať 5 dní dopredu aj keď ešte na ňu nevznikol nárok? Mohol čerpať dovolenku.
dďakujem, potrebujem to súrne V texte.
Eva Póčová
23.03.12,10:51
Ďakujem za rýchlu pomoc.
pekný deň Ti prajem