kopecnapadou
29.08.11,15:18
chcel by som vytvorit bar ktory by bol jedinečny na slovensku určite ak niekto pozna lažo plažo v žiline tak je to len slaby odvar čo by som ponukol ja ak by mal niekto zaujem sa o tom dozvediet viac nech napiše
terezamaria
29.08.11,13:38
chcel by som vytvorit bar ktory by bol jedinečny na slovensku určite ak niekto pozna lažo plažo v žiline tak je to len slaby odvar čo by som ponukol ja ak by mal niekto zaujem sa o tom dozvediet viac nech napiše

kopecnapadov predstavuješ sa unikátne, len si nenapísal, aký máš problém, aby si taký bar otvoril. Spoločné investície najskôr vedú ku krachu, aj medzi vlastnými súrodencami. :rolleyes::cool:
bodliak
29.08.11,14:03
Rastu jak huby po dazdi...
3 zaujemcovia o investiciu do ich podnikania.
Jeden s forexom, druhy s internetovym portalom a tu mame bar.
Nestiham sa divit!
buchač
29.08.11,14:04
chcel by som vytvorit bar ktory by bol jedinečny na slovensku určite ak niekto pozna lažo plažo v žiline tak je to len slaby odvar čo by som ponukol ja ak by mal niekto zaujem sa o tom dozvediet viac nech napiše

...nepoznám ....ale

http://www.mirageshopping.sk/novinky/citat/144-lazo-plazo-mirazo

...ale je to fakt čajíček ....:rolleyes:
kopecnapadou
06.09.11,19:19
ja mam napad vsetko v hlave a predam ho niekomu kto ma peniaze staci povedat toto je čista riža
terezamaria
06.09.11,19:44
ja mam napad vsetko v hlave a predam ho niekomu kto ma peniaze staci povedat toto je čista riža

Lenže si zabudol, že toto je Porada, kde sa radí a nie sľubuje niečo, čo nikdy nebude. Pokiaľ tá ryža bude aspoň mäkká, tak ju niekto zje. Ale nechápem, prečo si ju dáš Ty zjesť niekým druhým a neryžuješ sám.:cool::rolleyes::eek:
rudopp
06.09.11,20:10
Lenže si zabudol, že toto je Porada, kde sa radí a nie sľubuje niečo, čo nikdy nebude. Pokiaľ tá ryža bude aspoň mäkká, tak ju niekto zje. Ale nechápem, prečo si ju dáš Ty zjesť niekým druhým a neryžuješ sám.:cool::rolleyes::eek:

Má rád druhých:)
(presnejšie : Má rád peniaze druhých :---:---:--- )
buchač
07.09.11,05:21
ja mam napad vsetko v hlave a predam ho niekomu kto ma peniaze staci povedat toto je čista riža

...hm , tých nápadov by sa aj u mňa dostatok našlo ...

Lenže ja si nechávam miesto aj pre ten rozum ...
kopecnapadou
07.09.11,16:58
tak počuvaj predam jeden napad ktory vynaša a tak zarobim na dalši ktory vynaša ešte viac chapešto? a potom budem ryžovat aj mekku a tvrdu aj jaku chceš :))
Tweety
07.09.11,17:00
tak počuvaj predam jeden napad ktory vynaša a tak zarobim na dalši ktory vynaša ešte viac chapešto? a potom budem ryžovat aj mekku a tvrdu aj jaku chceš :))
Zabudol si doplniť, že komu vynáša, či?
pavol54
07.09.11,17:07
tak počuvaj predam jeden napad ktory vynaša a tak zarobim na dalši ktory vynaša ešte viac chapešto? a potom budem ryžovat aj mekku a tvrdu aj jaku chceš :))
Mne od nápadov praská počítač a nie a nie ich predať. Predám lacno a ty si na nich ešte zarob. chceš? keď zavoláš ihneď dva máš zadarmo.
rudopp
07.09.11,17:11
"hĺadam niekoho kto by sa nebal investovať"

Ja sa nebojím
(akurát nemám z čoho :D :D )
pafendorf
07.09.11,17:19
a do mna kto investuje ??? idem opravovat bicykle ...cista ryza, viac info v sprave, cislo uctu poslem na dobierku :D
myara
07.09.11,19:01
ja mam tiež skvelý nápad, mohol by si zainvestovať do lekcií slovenského jazyka, konkrétne do gramatiky
rudopp
08.09.11,04:04
ja mam tiež skvelý nápad, mohol by si zainvestovať do lekcií slovenského jazyka, konkrétne do gramatiky

Si nerozumel ????

Chlapec chce : INKASOVAŤ nie investovať :D
buchač
08.09.11,04:13
Si nerozumel ????

Chlapec chce : INKASOVAŤ nie investovať :D

...he ....ale na to sú iné inštitúcie , organizácie ...skupiny ...

Keby som od hlavy mal začať , tak :

- štát
- banky
- rôzne iné
- SIPO
- .............


- a tie skupiny rôzne - tzv. výpalníci ...vraj mafia
pavol54
08.09.11,05:49
...he ....ale na to sú iné inštitúcie , organizácie ...skupiny ...

Keby som od hlavy mal začať , tak :

- štát
- banky
- rôzne iné
- SIPO
- .............


- a tie skupiny rôzne - tzv. výpalníci ...vraj mafia
A celkom na konci v rámci obchodných vzťahov dodávatelia tovarov služieb.
dalid
08.09.11,08:09
Poprosím Admina o uzatvorenie tejto témy.
Myslým, že nie je užitočná, diskusia nikam nevedie a súdny človek si hneď vytvorí vlastný názor po prečitaní prvého topiku...