Machana
30.08.11,08:11
Mám celú sadu čistíkov od Rayphath. Začala som ich používať len nedávno. Prosím radu od skúsenejších ohľadom čistíkov na podlahu, (zneistil ma manžel): ten čistík s dlhšími vláknami a trošku tmavší sa používa NA MOKRO na dlažbu a ten bielučký s kratšími a hustejšími vláknami NA VLHKO na plávačku? Sanbin musím používať vždy vlhký, nemôžem na sucho? Dík!
Tweety
30.08.11,06:14
Mám celú sadu čistíkov od Rayphath. Začala som ich používať len nedávno. Prosím radu od skúsenejších ohľadom čistíkov na podlahu, (zneistil ma manžel): ten čistík s dlhšími vláknami a trošku tmavší sa používa NA MOKRO na dlažbu a ten bielučký s kratšími a hustejšími vláknami NA VLHKO na plávačku? Sanbin musím používať vždy vlhký, nemôžem na sucho? Dík!
http://www.raypath.eu/ekologiask.html
Machana
30.08.11,15:37
Na tej stránke som už bola, ale nie je tam odpoveď na moju konkrétnu otázku. Preto prosím o radu niekoho, kto čistíky používa. Dík!
ziwe
15.08.15,21:13
zdravim! vsetky biele materialy raypath su urcene "na mokro" - to znamena na povrchy, ktore dobre znasaju vodu - dlazba, vana, umyvadlo, bazen, .... bezovy material je urceny "na vlhko" - na povrchy, ktore nie je vhodne velmi namacat - plavajuca podlaha, drevene obklady, .... ruzovy material je urceny vyhradne "na sucho" - vytriet podlahy od prachu, dreveny nabytok, elektronika apod.
kopretinka
15.08.15,21:47
za 4 roky to už hádam zistila
ziwe
15.08.15,22:06
pravda - otázka je starsieho data. snad tato informacia pride vhod aj inym .....