wuludu
30.08.11,09:26
Potreboval by som asi 10 000 adresam poslať mail o tom že sa mi mení mailova adresa a mobilne cislo. Je to vlastne moje portfolio klientou.

Ale potrebujem tymto vsetkym poslat jednotny mail ale nemoze to byt hromadna sprava aby to nevyhodnotilo ako spam.

Ako to mam cez OUTLOOK alebo inu aplikaciu poslat?

Za odpoved vopred Dakujem.

Fakt som v koncoch :(
Chobot
30.08.11,07:47
Potreboval by som asi 10 000 adresam poslať mail o tom že sa mi mení mailova adresa a mobilne cislo. Je to vlastne moje portfolio klientou.

Ale potrebujem tymto vsetkym poslat jednotny mail ale nemoze to byt hromadna sprava aby to nevyhodnotilo ako spam.

Ako to mam cez OUTLOOK alebo inu aplikaciu poslat?

Za odpoved vopred Dakujem.

Fakt som v koncoch :(

A kto to vyhodnotil ako spam? Provider príjemcu? Skús to poslať tak, že príjemcovia budú v skrytej kópii.
wuludu
30.08.11,07:59
To som uz skusal ale hned to vyhodnoti ako spam vacsina prijemcou

Proste potrebujem aby po jednom maily posielalo z neakeho zoznamu.
msviki
31.08.11,21:06
no jasne ze outlookom sa taketo mnozstva neriesia. To mi pripada ze niekto neoslovuje svojich zakaznikov. (aspon pravidelne)
"no to je parada, lehnout si na zada"

co predavas? ak tvrdis ze ich je 10 tisic. ja ti to nastavim.... ak sa mi bude pacit co predavas.
KEJKA
01.09.11,04:58
mne sa to nezdá. 10000 zákazníkov? Ak obchod ôfičí", musíš im predsa dávať doklady, pravdepodobne máš webstránku - tam taký údaj môžeš uviesť aj s dátumom platnosti. Údaje sa ti nezmenili zo dňa na deň, z hodiny na hodinu.
Na každom doklade si mohol mať napr. v ľavom dolnom rohu výrazné upozornenie, že odo dňa xx.xx.2011 bude platiť iba.....a nové údaje.
denne mi chodia nevyžiadané maily, alebo "žiadosti" o povolenie poslať mi mail - som na to alergická. Tým pádom som rada, že takúto vec vie nejaký systém vyhodnotiť ako spam.
msviki
01.09.11,07:52
ja si osobne myslim, ze dotycny chce len vytiahnut ako spamovat... tak zvolil otazku oklukou:---
Atomer.sk
09.09.11,17:32
10 tisic zakaznikom chces dat info, ze sa ti meni cislo? Pfuuuha, no aby ti ten mobil nevybuchol nasledovny den ;-)
Economic
11.09.11,12:32
Ja bohužiaľ akékoľvek hromadné e-maily mne doručené, vyhadzujem do koša... Otravujú ma...
mixall11
29.10.12,21:50
ja dostávam spamov tony a jedným velkým kanálom to pláva preč
Dubak2000
29.10.12,22:32
pri tom mnozstve to chce pouzit nejaku sluzbu na to, ale to uz je za peniaze. Su take dke sa plati mesacny pausal ale aj take kde sa da aj jednorazovo poslat a poplatok je za emailovu adresu. A mozno su aj nejake zdarma, ale to nemam prehlad.
Pidgey
12.11.12,12:39
ja na mailing (co je vlastne odpoved na zadanu otazku) pouzivam http://mailchimp.com/.
do 2000 uzivatelov a 12 tis mailom mesacne free., zatial mi to staci. kopec mailov co dostavam ako mailing je riesene prave tymto. Pri free programe je akurat to ze dole pod mailom musi byt ich logo. pri platenom to tusim odpada. zatial max. spokojnost