Adam Suvák
30.08.11,15:43
Mám naozaj zaujímave plochy na budove, ktoré by sa dali prenajať ako reklamné plochy, no neviem ako získať nájomcov, prípadne ako ich prilákať.
kabko
30.08.11,13:48
Skús tam napísať "Táto plocha je na prenájom", alebo " Vaša reklama na tejto ploche len za xx EUR !!! "
A len pre info, kde je tá budova? Plocha? A koľko za to chceš?
Aby si nerobil reklamu, tak mi to napíš cez SS... :)
marjankaj
30.08.11,14:00
Mám naozaj zaujímave plochy na budove, ktoré by sa dali prenajať ako reklamné plochy, no neviem ako získať nájomcov, prípadne ako ich prilákať.

Že by si im ponúkol nejakú odmenu?:---
msviki
30.08.11,19:59
Daj dve tisic ... a poviem ti. :---:---
...poslem cislo uctu?
Adam Suvák
31.08.11,18:57
Posli, aj s pin kodom xD
alessi
01.09.11,04:11
sam si na tej ploche urob reklamu. Aspon to otestujes.
A chod do HQ velkych spolocnosti. Tie reklamy nemaju nikdy dost.
Adam Suvák
02.09.11,12:09
To ma už aj napadlo, mam jednú veľkú spoločnosť už na pláne, len ako sa k ním dostať xD to riešim.
alessi
02.09.11,14:17
zajst osobne. Teda najprv si dohodnut rande.
matolog
13.09.11,16:15
umiestnenim textu: Aj tu moze byt vasa reklama? :)
miro2111
13.09.11,17:51
Ahoj, moja agentura s podobnými plochami obchoduje a predáva ich. Pokial maš zaujem tak mi pošli do emailu definiciu a nejaku dokumentaciu a môžem to ponuknut mojim klientom. Je dobre mat na niečo take klientelu a dobrý lobing. Odmenu si dohodneme ak to bude zaujímavé osobne:-))
krokodil28
14.09.11,06:10
tiež mozem ponuknut klientov, napis viac na baskap zavinac centrum.sk
tengi
30.09.11,08:56
napiš prosim sem viac, nech sa dozvieme všetci lokalitu a velkost plochy, migracia obyvatelstva, komunikacie,....

Mimochodom vyrabame reklamne plachty na taketo objekty aj vo velkych rozmeroch! pre vsetkych PORADAKOV zlava 10% (uz k zlave 30%) viac na www.reklamne-plachty.sk (http://www.reklamne-plachty.sk)
(do poznamky uviest heslo "PORADA MEMBER")
Economic
02.10.11,08:53
Ahoj, moja agentura s podobnými plochami obchoduje a predáva ich. Pokial maš zaujem tak mi pošli do emailu definiciu a nejaku dokumentaciu a môžem to ponuknut mojim klientom. Je dobre mat na niečo take klientelu a dobrý lobing. Odmenu si dohodneme ak to bude zaujímavé osobne:-))

Len tak orientačne, v ktorom meste je tá nehnuteľnosť, kde by tá reklama bola umiestnená ? Však možno aj tu by sa našli záujemci o dobre umiestnenú reklamu, nikdy nevieš. :-) /ak to náhodou nie je daňové tajomstvo/