adad
18.01.06,14:15
Ahojte poraďáci. Otvorili sme novú prevádzku v nových prenajatých priestoroch. Môj veľký problém je ako zaúčtovať režijné faktúry za nábytok, počítače, počítačovú sieť...
Fa za nábytok má hodnotu 182 183,-Sk s DPH - mám to zaúčtovať ako obstaranie majetku a odpisovať to podľa odpisového plánu? A tak isto máme aj fa za počítače a počítačovú sieť na sumu 85 116,- s DPH.
Zita5
18.01.06,13:19
Ten nábytok treba posúdiť, či to je zostava , alebo jednotlivé časti. Vyčleniť stoličky , písacie stoly atď . Takto to neviem posúdiť na 100% . Dalo by sa to uplatniť aj nákladoch , len neviem ako máte rozpis faktúry za nábytok . Čo sa týka počítača ten bude na odpis určite .
adad
18.01.06,13:22
Ten nábytok je vlastne jedna celá zostava. Akú odpisovú skupinu si mám určiť, čo mi je najvýhodnejšie?
Zita5
18.01.06,13:26
Ten nábytok je vlastne jedna celá zostava. Akú odpisovú skupinu si mám určiť, čo mi je najvýhodnejšie?

2.odpisová skupina položka 2-61 KP 36.1 - Nábytok . Odpisuješ 6 rokov .
adad
18.01.06,13:34
Zita ďakujem za rady.... a ešte sa chcem spýtať čo s ďalšími faktúrami za nábytok. Mám tých faktúr asi 5 a všetky sa týkajú toho istého nábytku, dopĺňajú sa napríklad police alebo sklo, atď.
Zita5
18.01.06,13:37
Zita ďakujem za rady.... a ešte sa chcem spýtať čo s ďalšími faktúrami za nábytok. Mám tých faktúr asi 5 a všetky sa týkajú toho istého nábytku, dopĺňajú sa napríklad police alebo sklo, atď.

Písala som , že to musíš posúdiť , či to patrí k zostave alebo nie . Také drobnosti treba dať do prevádzkovej réžie s tým , že ich budeš viesť v evidencii drobného majetku. Môžeš tam dať časti v hodnote do 30 000,- Sk . Ale ak to patrí k zostave nábytku tak spolu .
Adina
04.02.06,18:08
Tiež mám podobnú otázku. Mám fa na sumu 44 tis. Sk bez dane.
Ide o sektorový nábytok (skrinky, kontajner, stoličky, stoly). Môžem to s kľudným svedomím zaúčtovať do nákladov. Nemôžu mi to daniari vyhodiť?
Aknazuz
04.02.06,18:11
Tiež mám podobnú otázku. Mám fa na sumu 44 tis. Sk bez dane.
Ide o sektorový nábytok (skrinky, kontajner, stoličky, stoly). Môžem to s kľudným svedomím zaúčtovať do nákladov. Nemôžu mi to daniari vyhodiť?
podla mna mozu. posudia fakturu ako nabytok... a je problem. Ja by som ho radsej odpisovala sest rokov. Je to danovo cistejsie.
Manual
04.02.06,18:13
Tiež mám podobnú otázku. Mám fa na sumu 44 tis. Sk bez dane.
Ide o sektorový nábytok (skrinky, kontajner, stoličky, stoly). Môžem to s kľudným svedomím zaúčtovať do nákladov. Nemôžu mi to daniari vyhodiť?
Myslím, že to čo uvádzaš je možné dať do nákladov jednorázovo. Pretože napr. stoličky a stoly sú samostatné a určite máš cenu za kus tak by som to zaevidoval do krát. majetku, pretože ti to bude slúžiť určite viac ako jeden rok.
Manual
04.02.06,18:15
podla mna mozu. posudia fakturu ako nabytok... a je problem. Ja by som ho radsej odpisovala sest rokov. Je to danovo cistejsie.
A keď po roku napr. sa zničia 2 stoličky zlikviduje ich, a ako zníži cenu odpisovaného majetku ? Ja by som si to nekomplikoval.
Adina
04.02.06,18:57
To je presvedčivé, Manual. Ďakujem. A ešte by som to mohla obhajovať tým, že to ide do 2 kancelárií...
pongo
04.02.06,22:44
Ja by som ten majetok takisto posudzovala jednotlivo, veci do 30.tis. viedla len v operatívnej evidencii, nad 30 tis. v dlhodobom odpisovanom majetku. Tak isto aj počítače. Ak stál 20 tis., dala by som ho do nákladov a evidovala len v operatívnej evidencii.