keram10
31.08.11,13:25
chcel by som sa spytat ci je to realny a dobry napad zalozit krcmu na dedine s poctom obyvatelov 1000 ale dedina sa rychlo rozrasta...v obci sa nachadza iba 1krcma nic viac...mam k dispozicii budovu na prenajom s rozlohou 170m2 za rozumnu cenu...chcel by som tam aj vzduchotechniku kt . sa na dedinach malo nachadza a slusne vybavenie...je to cca 200m od hlavnej cesty v areali je parkovisko s kamerovym systemom aj straznikom....a ci je lepsia zivnost alebo s.r.o ....dakujem za odpowede
svetlik
31.08.11,11:34
jasne, chlastat sa bude vzdy, na dedine toboz.
ludmilla
31.08.11,11:45
... a čo tak založiť malý pivovar? Tie teraz začínajú vznikať na Slovensku a nie je ich zatiaľ veľa.
blavaciko
31.08.11,13:13
na 170m2 to bude fakt maly pivovar
Gina Er
31.08.11,13:20
krčma bude fungovať VŽDY,aj keď nebude čo jesť.
pepsikova
31.08.11,13:24
..no, tisícka duší, rátajme tak tretina konzumentov-nič moc na zisk..jedine ak by si bol pri hlavnej ceste, kde sa dá parkovať a urobil z toho nejaký malý motorestík,nejaké jedlo,donáška a tak...a samozrejme, menší a dobre zásobený obchodík poblíž...
blavaciko
31.08.11,13:41
ono krcma na dedine je zaujimave miesto, ktore som zatial videl vzdy len plne...
Gina Er
31.08.11,13:44
ono krcma na dedine je zaujimave miesto, ktore som zatial videl vzdy len plne...
keby len na dedine...u nás je jedna krčma vedľa druhej,samý výčap,pub,kaviareň,a čo ja viem,ako sa to všetko volá.....ani jedna ešte neskrachovala,furt len pribúdajú....miznú obchody a služby....
lujza.j
31.08.11,13:49
keby len na dedine...u nás je jedna krčma vedľa druhej,samý výčap,pub,kaviareň,a čo ja viem,ako sa to všetko volá.....ani jedna ešte neskrachovala,furt len pribúdajú....miznú obchody a služby....

no len nie vždy sú v pluse, aj ked neskrachovali.máva to aj iné pozadie.
bodliak
31.08.11,13:51
Inzerat:
Hostinec 3. cenovej skupiny hľadá schopných notorikov do funkcie štamgastov.
Jarka 1
31.08.11,13:55
Malá krčmička s obchodíkom poblíž kostola na dedine. V nedeľu po omši biznis jak "hovado". Treba mať ale otvorené aj v krčme aj v obchode. Na Kysuciach to takto naozaj funguje.
Gina Er
31.08.11,14:04
no len nie vždy sú v pluse, aj ked neskrachovali.máva to aj iné pozadie.
no to je fakt....keď vidím,že cez týždeň tam sedí max.1 človek....
arizona
31.08.11,15:06
Mame na ulici dve krcmy.
Veru, uz to nie je co byvalo...
Cudujem sa z coho vlastne funguju,lebo tych zopar stamgastov, co vydrzia pri jednom pive sediet pol dna im asi ani casnika a energie nezaplati...

Druha je pre mladych, tych je tam po veceroch viac,ale tiez narobia viac huku,ako trzby...ale tam sa zas "ponukaju" aj ine dobroty...(verejne tajomstvo :-( ,o ktorom vedia vsetci,len policia nie...)
lujza.j
31.08.11,15:17
Mame na ulici dve krcmy.
Veru, uz to nie je co byvalo...
Cudujem sa z coho vlastne funguju,lebo tych zopar stamgastov, co vydrzia pri jednom pive sediet pol dna im asi ani casnika a energie nezaplati...

Druha je pre mladych, tych je tam po veceroch viac,ale tiez narobia viac huku,ako trzby...ale tam sa zas "ponukaju" aj ine dobroty...(verejne tajomstvo :-( ,o ktorom vedia vsetci,len policia nie...)

presne tento druh mám pod oknami:(:( naše "žabky" možno aj niečo vedia, ale ked im všetko tak trvááááá,že:mee:
Timer3
31.08.11,15:33
1000 obyvatelov a dve krcmi nie je zly napad, ale urcite sa nejakym sposobom doplnat, aby ste si zbytocne nekafrali do klientely. V jednej dedine mame 3 krcmy a 2000 obyvatelov a furt tam niekto sedi.
keram10
03.09.11,13:36
..no, tisícka duší, rátajme tak tretina konzumentov-nič moc na zisk..jedine ak by si bol pri hlavnej ceste, kde sa dá parkovať a urobil z toho nejaký malý motorestík,nejaké jedlo,donáška a tak...a samozrejme, menší a dobre zásobený obchodík poblíž...

je to praveze pri hlavnej ceste...je tam parkovisko kamerovy system aj straznik
pepa78
03.09.11,16:13
no len nie vždy sú v pluse, aj ked neskrachovali.máva to aj iné pozadie.

presne ako hovoríš...práčky peňazí, to isté ako platené parkoviská :)
Andy Kralik
03.09.11,16:38
Ak je dedina blízko väčšieho mesta, alebo turisticky zaujímavého miesta, vlastný pivovar ti pritiahne aj turistov. Dobrý nápad.