serióznybiznis
01.09.11,13:13
Pracujem na celosvetovom projekte postavenom na unikátnej myšlienke. Za posledné 2 roky (roky krízy) sa tento obchod STROJNÁSOBIL - enormný nárast záujmu zo strany ľudí i firiem z celého sveta.
Vytvoril som web portál a systém ako získavať ľudí, firmy i spolupracovníkov po celom svete. Na spustenie webu potrebujem zaučiť šikovných, dynamických a samostatných ľudí. Svet je veľký a sám to nezvládnem, preto som otvorený na rovnocenné partnerstvo i spoluúčasť na rozšírení webu do celého sveta.

Moje podmienky : serióznosť, pracovné nasadenie, osobné stretnutie, finančná spoluúčasť.

Ponúkam : partnerstvo na celosvetovo rozvíjajúcom sa projekte, časom vysoké finančné odmeny a benefity, spoločník/partner vo weboch po celom svete...

Kontakt: info.biznis@zoznam.sk - pošlite mi pár info o Vás, následne Vás kontaktujem ja.
buchač
01.09.11,11:51
Pracujem na celosvetovom projekte postavenom na unikátnej myšlienke. Za posledné 2 roky (roky krízy) sa tento obchod STROJNÁSOBIL - enormný nárast záujmu zo strany ľudí i firiem z celého sveta.
Vytvoril som web portál a systém ako získavať ľudí, firmy i spolupracovníkov po celom svete. Na spustenie webu potrebujem zaučiť šikovných, dynamických a samostatných ľudí. Svet je veľký a sám to nezvládnem, preto som otvorený na rovnocenné partnerstvo i spoluúčasť na rozšírení webu do celého sveta.

Moje podmienky : serióznosť, pracovné nasadenie, osobné stretnutie, finančná spoluúčasť.

Ponúkam : partnerstvo na celosvetovo rozvíjajúcom sa projekte, časom vysoké finančné odmeny a benefity, spoločník/partner vo weboch po celom svete...

Kontakt: info.biznis@zoznam.sk - pošlite mi pár info o Vás, následne Vás kontaktujem ja.

...zasa niekto , kto bude pod čiernu zem zakopaný .....unikátne ...;):rolleyes:
rudopp
01.09.11,12:09
...zasa niekto , kto bude pod čiernu zem zakopaný .....unikátne ...;):rolleyes:

A vôbec.

Nebuď naňho zlý !!!


Pracujem na celosvetovom projekte postavenom na unikátnej myšlienke. Za posledné 2 roky (roky krízy) sa tento obchod STROJNÁSOBIL - enormný nárast záujmu zo strany ľudí i firiem z celého sveta.
Vytvoril som web portál a systém ako získavať ľudí, firmy i spolupracovníkov po celom svete. Na spustenie webu potrebujem zaučiť šikovných, dynamických a samostatných ľudí. Svet je veľký a sám to nezvládnem, preto som otvorený na rovnocenné partnerstvo i spoluúčasť na rozšírení webu do celého sveta.

Moje podmienky : serióznosť, pracovné nasadenie, osobné stretnutie, finančná spoluúčasť.

Ponúkam : partnerstvo na celosvetovo rozvíjajúcom sa projekte, časom vysoké finančné odmeny a benefity, spoločník/partner vo weboch po celom svete...


Ja mu napríklad skoro aj verím (o tom zvýšení obchodu ) :
- pokiaľ sa nepresvedčím, že klame
- neskonkretizuje to "strojnásobenie" (lebo aj keby mal pred 2 rokmi 2 zákazníkov a teraz 6 - - tiež je to "s3x" :D:D:D - - a vraví pravdu
- nechce odo mňa nejaké € (v menšom množstve by mohol - síce iba centy , ale ... )

PS
Tieto výrazy sú akomak pre mňa podozrivéééé
misomiso
01.09.11,12:36
A preco mas adresu na zozname, ked pracujes na celosvetovom uspesnom projekte ??? Takto si doveru neziskas, ked nemas ani par Eur na vlastnu domenu.
duves
01.09.11,13:16
Na spustenie webu potrebujem zaučiť šikovných, dynamických a samostatných ľudí. Svet je veľký a sám to nezvládnem, preto som otvorený na rovnocenné partnerstvo i spoluúčasť na rozšírení webu do celého sveta.

Moje podmienky : serióznosť, pracovné nasadenie, osobné stretnutie, finančná spoluúčasť.


To bude niečo ako tie vzorove inzeraty: "POMOC! NESTIHAM, KOPEC ZAKAZOK A KOPEC PENAZI. HLADAM SPOLUPRACOVNIKOV. INFO CEZ MAIL"
zarabajneskutocne@kopecprachov.com
lujza.j
01.09.11,13:23
z inej témy:

09-05-11, 11:39 AM #16
serióznybiznis
Junior Member

Členom od: 07-04-11
Trnava
Príspevky: 6
Súhlasil: 0x
Získal 1 súhlas
v 1 príspevku
Re: dovoz z indie
Dobrý deň,
pracujem v medzinárodnom obchode, hľadám kontakty na Indiu....prosím pošlite mi Váš mail na info.biznis(zavinac)zoznam.sk alebo napíšte Váš mail a ja sa ozvem. Vďaka
pochváliť
rudopp
01.09.11,13:30
z inej témy:

09-05-11, 11:39 AM #16
serióznybiznis
Junior Member

Členom od: 07-04-11
Trnava
Príspevky: 6
Súhlasil: 0x
Získal 1 súhlas
v 1 príspevku
Re: dovoz z indie
Dobrý deň,
pracujem v medzinárodnom obchode, hľadám kontakty na Indiu....prosím pošlite mi Váš mail na info.biznis(zavinac)zoznam.sk alebo napíšte Váš mail a ja sa ozvem. Vďaka
pochváliť

No a ?
(pochválila si ????????????????:D )
bodliak
01.09.11,13:52
To je tak.
Bol sám. Našiel troch, ztrojnásobil.
Keď každý z nich nájde troch, to už je 9-násobok,
no a keď každý z nich najde troch.... a potom každy troch...

# ... poletíme do vesmíru ...

A vôbec. Čo iné ma može napadnúť, keď čítam:
"Vytvoril som web portál a systém ako získavať ľudí, ..."

Ľudia, musíte niečo produkovať, nie len hlúposti na webe stvárať...
duves
01.09.11,13:53
Všetky tieto inzeraty stačí napísať uplne jednoducho:
DEJTE MI LIDI A JA TO UDELAM!
Nokerla
01.09.11,20:53
Všetky tieto inzeraty stačí napísať uplne jednoducho:
DEJTE MI LIDI A JA TO UDELAM!

Skor mi to pride ako:
Dajte mi peniaze a o nic sa nestarajte :D
bodliak
02.09.11,12:13
Skor mi to pride ako:
Dajte mi peniaze a o nic sa nestarajte :D

To bol iny, ten s FOREXom...
Consultix
04.09.11,15:03
To je tak.
Bol sám. Našiel troch, ztrojnásobil.


Stacili mu dvaja. Takto by to uz stvornasobil...
A to by uz bolo naozaj moooc :)
JankaO
04.09.11,15:11
serióznybiznis
05.09.11,12:39
Lebo doménu tvorím, ak ju budem mať hotovú, spolupracovníkov už nebudem potrebovať...Je to veľký projekt a potrebujem ľudí...
serióznybiznis
05.09.11,12:44
Máte pravdu, celá ekonomika stojí na produkcii. Ale pozrite si zloženie HDP...všetky vyspelé krajiny podporujú výrobu službami a zloženie je 25% výroba a 75% služby...Väčšina z vás, čo píše k tejto téme nič nevyrába. Robíte v službách. Rovnako ako tento projekt je o službe pre ľudí - firmy.
buchač
05.09.11,12:47
Lebo doménu tvorím, ak ju budem mať hotovú, spolupracovníkov už nebudem potrebovať...Je to veľký projekt a potrebujem ľudí...

...a čítaš sa vôbec ....myslím sebakontrolu ...alebo si už tak zaslepený leskom zlata , jasom drahých kameňov , že Ti na mozog udrelo ????

Ak nie , šak dôjdi ......zadriem Ti aj ja v pohode ...síce len blikot hviezdičiek a neskôr aj majákov uvidíš , ale krívať nebudeš ...

To máš fakt iných ľudí za menejcenných ....????
misomiso
05.09.11,16:34
Lebo doménu tvorím, ak ju budem mať hotovú, spolupracovníkov už nebudem potrebovať...Je to veľký projekt a potrebujem ľudí...

Domenu tvoris?? :):):) No ja som si domenu nechal zaregistrovat. Od toho momentu som mal svoju vlastnu unikatnu, platenu (za par EUR) ale hlavne doveryhodnu adresu, hoci web sme este nemali hotovy. Takze som neriesil take problemy, ze by sa so mnou ludia vobae nabavili, ako my s tebou tu. Aj tak to nebolo zo zaciatku lahke, ale keby som zacal s adresou niekde na zozname, tak by som dnes nemal ani na PC, z ktoreho chodim na Poradu.
marjankaj
05.09.11,17:13
To už je lepší takýto inzerát:rolleyes::---:D

"Inzerát:
Sympatický notorik hľadá sponzora."
Melnick
05.09.11,17:23
Skor mi to pride ako:
Dajte mi peniaze a o nic sa nestarajte :D

Prepáč Nokerla, doplním Tvoj výrok:

Dajte mi peniaze a o nic sa nestarajte , dokonca ani o to, kde skončia.:D