Jaro_
01.09.11,17:48
Všimol som si, že sa začína rozmáhať tento live chat http://www.zopim.com/pricing . čo vy na to? Používate ho? Máte nejaké skúsenosti? Myslíte, ž by to ľudia využívali? Na druhej strane si myslím, že ak mam e-mail v telefóne, tak sa bez toho dá prežiť.
blavaciko
01.09.11,16:05
moj nazor? pri velkych obchodoch mas vzdy niekoho na maili, takze to je jedno
pri malych obchodoch ak nemas, tak ti nema ani kto sediet pri live chate...
profesional
21.10.11,12:22
U nas na to ludia az tak nedaju. Ale ak predavas do Azie alebo do Ruska tak to skvele zvysuje predaj.
vimar_77
23.10.11,20:00
áno, sme s touto funkciou spokojní, predávame tovar, kde je často pred kúpou potrebné sa vopred poradiť a naši klienti to aj často využívajú - mnohokrát sa stane, že na základe četu (aj telefonátu) zmenia svoje rozhodnutie.
D.Halas
25.10.11,07:49
Akakolvek komunikacia medzi obchodom a zakaznikom pomaha zvysit doveryhodnost predajcu a samozrejme spokojnost zakaznika (ak mu je poskytnute kvalifikovane poradenstvo).

Pre zakaznika je jednoduchsie si otvorit chat, kde je sanca na okamzitu reakciu a nemusi vypisovat adresu, predmet.

Co sa tyka konkretneho poskytovatela chatovej sluzby, neviem poradit, kazdopadne urcite by som neradil nechat mail ako jediny sposob kontaktu.
kolac
27.10.11,22:03
myslim ze nieje na skodu uvadzat pri kontaktoch napriklad aj Skype kontakt. Ludia sa vam mozu ozvat "telefonicky" a zaroven bezplatne.
Atomer.sk
28.10.11,14:44
Pokial Live Chat, tak potom ale cely den pri tom niekto musi sediet. Lebo pekne to vyzerat nebude, ked pol dna bude chat offline, alebo nikto nebude odpovedat. To radsej potom uz len email, na ktory sa odpoveda, ked je cas.
pjan
10.11.11,15:17
Chceli by sme aj my pouzivat zopim, no nevieme kde a ako v tom programe si nastavime vlastne otazky, resp. aspon kde a ako sa tam nastavuje slovencina??
Dakujem za radu.
j.sch
19.11.11,09:05
Ja používam už týžden livechatoo.com ... objednávky a reakcia je hlavne zo zahraničia ... a aj odpovedajú hlavne ludia z mimo SK . Ale odporúčam aspoň vyskúšeť ... Výhodou je hlavne SK administrácia .. ALE pozor FAKT na LIVE musí byť človek maximálny čas ...

U nás som hlavne Ja .