dankaBA
01.09.11,22:25
Prajem vsetkym dobry den, volam sa Danka Varadyova, pracujem v oblasti biorezonancie ako terapeut a rada poradim a odpoviem na otazky kazdemu kto o tuto formu liecby prejavi zaujem.
Miguela8
31.01.12,20:10
Dobry,

co ak stane, keby sa chip sa slabo odlepil? Po den. Dakujem.
dankaBA
31.01.12,20:52
Dobry den,

doba nalepenia cipu je cca 14 dni. Pokial by sa odlepil skor, mozte si ho prilepit leukoplastom.
Druha moznost je, odlepit kovovu cast cipu z podlozky a vlozit si ju do postele pod plachtu /nie pod vankus/,
kde bude na Vas posobit prave v kludovom spankovom rezime.
Cip je tenky a maly, nebude Vam tam prekazat.
Podla mojich skusenosti je ale lepiva cast cipu tak kvalitna, ze k jeho odlepeniu nedochadza ani pri sprchovani.
V kazdom pripade sa mozte vzdy, aj spatne poradit s terapeutom, ktory terapiu aplikoval.

S pozdravom D. Varadyova.
Miguela8
31.01.12,20:59
Dakujem za radu. Prave ho mam, ale uz slabo sa odlepi, lebo som spociatku nevedela kam si dat na dobre miesto, lebo mi spociatku nebolo pohodlne, tak som musela hladat kde je najpohodlnejsie miesto (medzi lopatkami). A preto sa uz neodlepil. Tak potom si musim dat len leukoplastom. Necham ho 14dni. Este raz dakujem. :)
Miguela8
31.01.12,21:01
A este sa mozem vystrihnut miesto kde sa uz neodlepi?? a pridat novy leukoplast?? Dakujem
dankaBA
31.01.12,21:14
Ak sa jedna o miesto medzi lopatkami, tak by to mala byt oblast kde nevystupuje ziadna kost, aby nebol cip namahany.
Pokial by ste mali akykolvek problem, nalepte si ho kludne vyssie smerom k plecu.
Leukoplast mozte z hygienickych dovodov menit podla potreby. Na funovanie cipu to nema ziadny vplyv.
D. V.
Miguela8
01.02.12,11:18
Dakujem velmi pekne :)
Miguela8
07.02.12,15:13
Dobry den,

po terpaii (po tyzdni) som si opät zapalila :(. Nezvladla som. Je to normalne?? Pojdem aj po druhej terapii a myslite, ze budem prestat aj po druhej terapii ako teda denifitivne?? Toto by som velmi zelala. A este by som vam chcela povedat, ze este mam cip co nosim na chrbte si mam dat dole abo ho radsej necham??

dakujem velmi pekne
dankaBA
08.02.12,13:45
Dobry den,

v prvom rade je potrebne si uvedomit, ze biorezonancna antinikotinova terapia neplni ulohu osobneho strazcu, ktory Vam fyzicky zabrani siahnut po cigarete. Terapia odstrani vysoko ucinnym detoxom z Vasho tela vsetok nikotin vratane toxickych latok (cigarety ich obsahuju aj 2000) cim sa dosiahne, ze nedochadza k abstinencnym prizankom. Do 48 hodin sa dostavate do stavu, kedy ste vobec nefajcili. Co je ta najefektivnejsia barlicka pri rozhodnuti prestat fajcit. Stale ale funguje pamatove centrum, ktore vzdy spaja fajcenie s ritualom. A v spojeni so stresom, je to najcastejsia pricina zlyhania.
Odpoved na Vasu otazku - zapalit si po antinikotinovej terapii nie je normalne, ale vzdy to zodpoveda tym 20 % ktore na prvy krat zlyhaju. Vsetko zavisi aj na okolnostiach Nikotin je droga. Preto je fajcenie na tej istej urovni zavislosti, ako zavislost drogova a chce to hlavne pevne rozhodnutie prestat. V nasom centre prave preto pri opakovani pridavame dalsi program na eliminaciu stresu. Ja odporucam klientom aby mali so sebou stale krabicku Tik Tak cukrikov a nech zjedia jeden pri kazdej myslienke na cigaretu. Su nizkokaloricke a osviezuju dych :) Cip si mozte odlepit, ale dajte si ho pod plachtu do postele. Ja verim ze na druhy krat terapiu zvladnete a zaradite sa medzi nefajciarov. Drzim palce :)
borderka1234
18.11.14,06:44
Dobrý deň, s dcérou sme boli na diagnostike biorezonanciou a som trochu zmätená, pretože dcéra má celiakiu, ktorá jej nebola biorezonanciou diagnostikovaná a zistili jej intoleranciu na bezlepkové potraviny, ktoré musí konzumovať takmer denne napr. ryža, zemiaky, kukurica. Ja zasa každý deň zjem jablko, grep, citrón, hrušku, aj v ten deň som ich konzumovala a tieto potraviny boli pozitívne na test. Všetky orgány boli v poriadku, aj napriek tomu, že mám silnú anémiu. Skôr sa obraciam na prírodnú liečbu a alternatívnu medicínu, ale v tomto prípade mám pocit, že prístroj okrem intolerancie diagnostikuje aj potravinu, ktorá sa v tele nachádza a nemusí spôsobovať problém. Neviem si predstaviť, že dcéra by začala konzumovať lepkové potraviny, keďže jej prístroj nevykázal intoleranciu. Taktiež z terapeutky som nemala dobrý pocit, nezdala sa mi dosť kompetentná, lebo jej odpoveď bola, že nemá celiakiu, lebo to tvrdí moderná medicína. Mám pocit, že hocikto si kúpi tento prístroj a hrá sa na odborníka. Za Váš názor ďakujem.