bossman9
02.09.11,09:20
Dobry den , dnes mam poslednu moznost kupi tohto automobilu za cenu cez znamenho za 200 E co je super cena , inac to preda niekomu za drahsie . Vsetci ktori poznate tento automobil viete ze najcastejsim problemom je korozia . Auto je dost korodovane v okolí nádrze a na prednej náprave . Je to 97 rocník motoricky je super EK A STK platné este rok . Co si myslite o tejto kúpe . Bude podla mojho nazoru ked sa nespraví ten podvozok auticko akurat tak maximalne prezije zimu a dozije . Ale aj tak rozmyslam nad totuto kupou vzhladom k dobrej cene pretoze cenovo sa pohybuje toto auto na internete okolo 5OO - 6OO eur ..a dnes tazko zohnat tento model ktory nema ani pociatocnu koroziu .Co si o tom myslite ?
Chobot
02.09.11,07:35
Dobry den , dnes mam poslednu moznost kupi tohto automobilu za cenu cez znamenho za 200 E co je super cena , inac to preda niekomu za drahsie . Vsetci ktori poznate tento automobil viete ze najcastejsim problemom je korozia . Auto je dost korodovane v okolí nádrze a na prednej náprave . Je to 97 rocník motoricky je super EK A STK platné este rok . Co si myslite o tejto kúpe . Bude podla mojho nazoru ked sa nespraví ten podvozok auticko akurat tak maximalne prezije zimu a dozije . Ale aj tak rozmyslam nad totuto kupou vzhladom k dobrej cene pretoze cenovo sa pohybuje toto auto na internete okolo 5OO - 6OO eur ..a dnes tazko zohnat tento model ktory nema ani pociatocnu koroziu .Co si o tom myslite ?

Ťažko ti niekto poradí, keď nevidí, v akom stave je to auto. TO, že má koróziu, môže znamenať aj to, že za rok sa karoséria rozpadne.. Nevidíme, nakoľko sú plechy zničené koróziou.

Ja mám 16 ročné TICO a na ňom nie je ani kúsok hrdze. Pri kúpe ho totiž predchádzajúci majiteľ (svokor) pekne komplet vystriekal Rezistinom.

Ak už máš hrdzu aj pod lakom, už je neskoro niečo zachraňovať. Ak chceš to auto na 1-2 roky a potom do šrotu, tak je to dobrá cena. Ale ak ho budeš chcieť poopravovať, tak ťa náhradné diely vyjdú asi dosť draho (napr. predná kapota bez laku - 55 EUR).
Nandrolon
02.09.11,07:53
Fordy nepoznám, ale nechce sa mi veriť že by to bolo až tak prehnité.
Mám Citroen AX 1996 takmer negarážované, mám tam hrdzu, ale nie až tak aby sa už rozpadlo. Predsa len technológie v rokoch 1996 a viac boli už na inej úrovni ako nejaké Škody 120 L z rokoch 80-tych.
Má to pozink? ak áno, nemôže byť až také prehnité. Výzorovo možno poznať hrdzu, ale pevnostne môže byť ešte O.K.

ps: ak ho chceš, alebo nemáš na čom jazdiť, za takú sumu by som ho zobral aj keby vydržalo iba rok /ak dnes nepotrebuje žiadne investície, teda všetko na ňom funguje/.
Predsa len mi ukáž auto, ktoré má ročnú amortizáciu 200 eur? Neukážeš lebo také ani neexistuje...