dankaBA
02.09.11,11:44
Prajem vsetkym prijemny den. Na porade som uz sice nejaky ten rocik prihlasena, ale skor som potrebovala poradit za co vsetkym dakujem, pretoze mi vase rady naozaj pomohli.
Teraz by som sa vsak chcela predstavit skor ako niekto, kto by rad poradil a to v oblasti biorezonancie, kde pracujem ako terapeut.
Mam 7 rocneho syna a po troch rokoch prace v personalnej agenture som sa rozhodla zvolnit tempo, zbavit sa stresu, napatia, nekonecneho pracovneho casu vratane sviatkov a vikendov a hlavne venovat sa tomu co ma neskutocne bavi a naplnuje :)
Ja sama som sa k biorezonancii dostala nahodou a doslova zo zufalstva. Kedy moja zapalom sa prejavujuca alergia dosiahla si svoj vrchol a po dvoch tyzdnoch nahodneho typovania antibiotik aplikovanych do oci som s zmierila s tym, ze asi definitivne oslepnem. Po mojom uspesnom sedeni na biorezonancii som tam postupne nahnala celu rodinu a hlavne na zaklade vysledkov bolo o mojom dalsom smerovani definivne rozhodnute :)
A samozrejme velmi rada sa podelim s kazdym kto o to prejavi zaujem o svoje skusenosti a odpoviem na kazdu otazku.
Dakujem :)