JaroSwawe
02.09.11,14:21
Zdravím Vás

Chcel by som sa venovať predaju osobných počítačov a notebookov, mam zaujem uviezť inzerat do novín a venovať sa tomu tak bez toho, aby som mal na starosti nieake priestory. Chcem sa opýtať na nieake skúsenosti, ako kontaktovať dodavatelov a konkretne ktorý sú ty najvyhodnejší.
mattto
02.09.11,20:55
Zdravím Vás

Chcel by som sa venovať predaju osobných počítačov a notebookov, mam zaujem uviezť inzerat do novín a venovať sa tomu tak bez toho, aby som mal na starosti nieake priestory. Chcem sa opýtať na nieake skúsenosti, ako kontaktovať dodavatelov a konkretne ktorý sú ty najvyhodnejší.

asi ťa sklamem, ale takto ti to nepôjde. Ľudia si sami skočia do veľkoobchodu a nepotrebujú od niekoho kupovať na inzerát. Jednak to nie je seriózne - nemajú istotu reklamácie a skôr si kúpia v obchode ako na inzerát, ak cena v inzeráte nebude oveľa nižšia.

Ak nakupuješ v malom, nedokážeš konkurovať nijakému eshopu, ktorý nakupuje u toho dodávateľa za desaťtisíce eur
JaroSwawe
03.09.11,06:44
Jasne, že to bude komplikovane. Mam známeho ktorý takto podnika, nemá také predaje ako e-hopy a ani predajne ktoré sa tomu venujú, ale podniká s tým popri svojej práci a vie dať takú istú cenu a aj nižšiu ako konkurencia, lebo si neha omnoho menší rabat. Tak ma to zaujímalo, lebo sa venujem vo voľnom čase počítačom a podla svojho okolia viem, že predajcovia vedia zákazníka pekne obtiahnuť, lebo nevie čo kupuje a to sa moc nepáči a ja by som to chcel robiť aj s poradenstvom a dodatočným servisom čo vlastne robím aj teraz ale prakticky zadarmo, čiže by som chcel svoje doterajšie vedomosti nieako zužitkovať.
Veľa ľudí v mojom okolí podnika takýmto spôsobom (montáž a predaj satelitov, biela technika, mobilná komunikácia a dokonca aj počítače). Som živnostník a mam svoju prácu, ale chcel by som sa venovať popri tomu aj tomuto, čo je vlastne moja záruba, lebo ľudom pomáham s týmto ale zatiaľ zadarmo ako som už písal.
BiznisWeb
05.09.11,06:48
Dobrý deň,
v dnešnej dobe, ako už bolo uvedené, nie je inzerát tým pravým orechovým, pokiaľ chcete na svojich vedomostiach a znalostiach z oblasti PC, príslušenstva a programov aj zarábať.
Doporučujeme vytvorenie internetového obchodu prostredníctvom BiznisWeb.sk (nie je potrebné zháňať skladové priestory, na začiatku podnikania postačí aj kúsok miesta vo Vašom byte, príp. dome, potrebujete len počítač, internet a tlačiareň).
Úspešnosť Vašeho internetového obchodu závisí od úrovne optimalizovanosti stránok (sám si viete zabezpečiť prvé miesta vo výsledkoch vyhľadávania na google.sk), kvalitného obsahu a registrácie eshopu do katalógových vyhľadávačov a porovnávačov tovaru ako sú heureka.sk, najnakup.sk, mojebchody.sk a pod. Práve porovnávače tovarov umožňujú zverejniť, že máte najlacnejšie produkty a zákazníci tak nakúpia u Vás, nie u konkurencie s vyšším rabatom.
V prípade otázok nás kontaktujte.
S pozdravom
BiznisWeb.sk
Gina Er
05.09.11,06:55
hej ty,choď si robiť reklamu niekde inde:mad: ,aspoň čítaj,čo tu ľudia píšu,on nepotrebuje webku