gema77
02.09.11,19:12
Dobrý deň,
potrebovala by som pomôcť. Nejakú dobu prevádzkujem vlastný internetový obchod.
Oslovili ma dve firmy, aby som im spustila ich internetové obchody. Jedná sa hlavne o prvotné naplnenie tovarom a následné aktualizácie (zmena ceny, nahodenie nového tovaru, akcie, zľavy ..... . U jedného je to cca 800 položiek, u druhého do 3000 položiek.
Viete mi poradiť, koľko za to pýtať? Som bezradná.
Ďakujem
mr2
02.09.11,17:18
a kolko castu ti to zabere podla toho stanov cenu
msviki
02.09.11,17:30
nevieme preco Ta oslovili...
.. ak preto ze videli super robotu, tak si pytaj kolko znesu oni.
ak 1polozku za euro tak pri pocte 500 mesacne je to 500 euro.

Otazka je ci bude mat niekto trpezlivost a nervy na cca4000 poloziek.

Rozdel si to po 500/mesiac (po veceroch) min. na rocny kontrakt.

zalezi kolko casu trva na nahodenie polozky + ceny, akcie, marketing a aktivitach (znalostiach) majitelov firmy.

zacni na 990€/mesiac. a mas kde spustat . ... ked im budes predavat tak budu spokojny.
- zauc si stredoskolaka na doplnanie

........a mozeme ist na pivo....
gema77
02.09.11,17:49
Oslovili ma, lebo sú pracovne vyťažení, ale rozhodli sa presadiť aj prostredníctvom e-shopu, ale jednoducho nemajú dosť času na administratívu e-shopu a poznajú môj e-shop. Samozrejme objednávky a komunikáciu so zákazníkom si už budú realizovať oni.
msviki
02.09.11,18:17
Neviem co predavas, ale rada je univerzalna. prevezmi celu komunikaciu na seba. .... zmenežuj to pre nich. mas viac skusenosti ako oni cez internet. vyuzi to. a zarob si.

9 z 10 majitelov firiem nevie pouzit internet vo svojej firme. ak to da zamestnancovi, tak skoro stratis svoju vyhodu a nahradia ta... tiez musis zdovodnit svoju hodnotu. .... naplnovat eshop moze aj studak... to nie je hodnota... rozumieme sa?
Atomer.sk
06.09.11,15:42
Zalezi co vsetko sa skryva za "nahadzovanim poloziek" do eshopu.
Niekedy je to len bezhlave opisovanie textov co vie aj opica.
Inokedy je to tvorenie vlastnych textov, ktore maju hlavu aj patu, su spravne napisane pre SEO optimalizaciu, a mozno este ku tovaru sa pracne hladaju doplnkove informacie roztrusene po internete.

A to su dve takmer odlisne cinnosti :-)