fachman
03.09.11,17:54
Dnes som chcel svokrovi na dedine pri Podbrezovej naladiť cez setobox televízor,antétu som točil kade tade a signál nenašlo,to je aké pokrytie,umňa v Brezne som chytil všetko okrem stv 1 a 2-verejnoprávny balík,mama býva odomňa asi dvesto metrov,anténa smerom ako som mal ja na kráľovu hoľu,ona chytí aj stv 1a 2 .Počul som že ľudia majú problém,hlavne že sme splnoli záväzok k EU o prechode na digi.Setobox mi doma šiel a u svokra už nejde,zapojenie je v poriadku,tak neviem....
Gina Er
03.09.11,16:16
veď si na Slovensku,čo sa čuduješ.....ja mesačne platím koncesionárske poplatky,ale nemám v byte absolútne žiadny signál....
arizona
03.09.11,16:41
Digi-nedigi, jeden TV stale fachci na starej antene, bez akehokolvek set top boxu:---
Ostatne su na kabel Magio.;)
buchač
03.09.11,16:44
veď si na Slovensku,čo sa čuduješ.....ja mesačne platím koncesionárske poplatky,ale nemám v byte absolútne žiadny signál....

...no vidíš ....ja neplatím a programov mám do aleluja ....či doma , či na chalupe ...
Nandrolon
03.09.11,17:03
to isté na staškove na kysuciach. Set top box kúpený pre ženinu babku, doma predladený všetko funguje, na staškove nič, znova ladím už na mieste, znova nič, takto som to skúšal 2-3 krát s 2-týždňovým odstupom a nič.
Zatiaľ tam idú 2 programy "po starom" bez boxu...
misstka
03.09.11,17:34
To preto, aby ste si kúpili skylink. :)
Však sa nečudujte, ked tá istá firma čo má na starosti digitalizáciu predáva aj skylink.
Nandrolon
04.09.11,05:54
Skylinky máme doma 2 ja+rodičia/. Ale tento TV u babky sme chceli riešiť tou zázračnou krabičkou...
A toto DVBT je tiež veľmi dobrý biznis.
Braňo
04.09.11,06:27
veď si na Slovensku,čo sa čuduješ.....ja mesačne platím koncesionárske poplatky,ale nemám v byte absolútne žiadny signál....

Koncesionárske poplatky sa neplatia za to, že či máš signál alebo ho sleduješ (alebo či si spokojná s STV a Rozhlasom),ale za to, že si pripojená k elektrine.
Gina Er
04.09.11,06:32
Koncesionárske poplatky sa neplatia za to, že či máš signál alebo ho sleduješ (alebo či si spokojná s STV a Rozhlasom),ale za to, že si pripojená k elektrine.
ja viem......ale STV mám mať zo zákona.....
fachman
04.09.11,06:32
Zlostí ma že unás to všade funguje takto,ľudia sú ticho a niekto -niekde sa rozhodne,a čo nech chamraď platí,ľudia čo majú na mesiac pár korún,si budú zháňať drahšie zariadenie aby mali to čo je samozrejmé,aspom zákl.tv program.Nestačí setobox,kúp si tanier na strechu,ja mám digi a tí čo to prevádzkujú,zaspali dobu,asi im dám zbohom.
Gina Er
04.09.11,06:34
Koncesionárske poplatky sa neplatia za to, že či máš signál alebo ho sleduješ (alebo či si spokojná s STV a Rozhlasom),ale za to, že si pripojená k elektrine.
inak to je bohovsky zariadené.....cigáni neplatia za elektrinu,televízory majú na generátor,a neplatia ani koncesionárske poplatky....banánistan....
fachman
04.09.11,06:35
Poplatky,keď Šmegnerka bola v opozícii,tárala o zrušení,keď bola vo vláde pokladníčkou,tak začali platiť všetci pripojení na elektriku,ak sa nemýlim.
Gina Er
04.09.11,06:39
Poplatky,keď Šmegnerka bola v opozícii,tárala o zrušení,keď bola vo vláde pokladníčkou,tak začali platiť všetci pripojení na elektriku,ak sa nemýlim.
bolo strašne veľa neplatičov,tak to vyriešili takto.....veľa ľudí môže tvrdiť,že TV nemá,tak nebude platiť koncesionárske poplatky.Ale že nemá zavedenú elektrinu,to veľa ľudí nemôže povedať ....
pepsikova
04.09.11,06:43
Skylinky máme doma 2 ja+rodičia/. Ale tento TV u babky sme chceli riešiť tou zázračnou krabičkou...
A toto DVBT je tiež veľmi dobrý biznis...

..no mne Panasonic na DVBT vypíše, že nenašiel žiaden signál ani stanicu...ale na analógovom ručnom hľadaní našiel všetko...
(zistila som to predvčerom, keď som niečo stlačila a stratili sa mi všetky programy...ale dali sa zase nájsť..)
Braňo
04.09.11,07:19
inak to je bohovsky zariadené.....cigáni neplatia za elektrinu,televízory majú na generátor,a neplatia ani koncesionárske poplatky....banánistan....

aj to zaplatíme prostredníctvom "distribučných strát" vo faktúre.
monika040
02.01.12,12:01
chcela by som sa spýtať, mám set top box a chytím všetky programy, dalo by sa to nejako nastaviť aby som chytala aj české stanice, alebo aspoň ČT1?
tom_NR
02.01.12,20:04
Záleží to od lokality, kde chcete chytať český DVB-T a akú anténu máte. Pri hraniciach by to mohlo fungovať; pre viac info si preštudujte si článok (síce starší, ale stále hodnotný :) ):
http://www.zive.sk/55-veci-o-slovenskom-dvb-t-ktore-by-ste-mali-vediet/sc-3-a-293186/default.aspx