natka249
04.09.11,09:20
Prajem všetkým dobrý deň a mám na Vás pár otázok.Od 1.septembra som nastúpila ako ekonómka na ZŠ a poviem Vám, že uf je toho tam dosť.Vašu poradu si dosť často čítam no málo sa zapájam, tak dúfam, že som správne zaradila otázku, ak nie tak sory. K mojím otázkam:
1.ZŠ si zobrala od ÚP dotáciu na znevýhosneného uchádzača o zamestnanie-ako sa to teraz bude účtovať? Penieze prídu na účet obce a tá nam to pošle na náš účet,zamestnanec je platený z prenesených a nie z originálných kompetencií(financií), čo s tým?
2.Bývala ekonómka si dokončuje Mgr.špeciálna pedagogika, už má Bc. a ide učiť nultákov na ZŠ 1.-4. ročník, čo jej mám zmeniť v pracovnej zmluve pracovné zaradenie, alebo pracovnú činnosť. Alebo celú PZ?A do akej platovej tarify ju zaradim?Ako začinajúcu a nekvalifikovanú?
3.Kde nájdem viac o príplatku 30eur pre začínajúcich pedagógov a podmienky vyplácania tohto príplatku?
Ďakujem Vám všetkým za rady a trpezlivosť, študujem tie podklady ktoré som našla, ale fakt sa z toho neviem vymotať.Ešte raz ďakujem.
mcinga
19.10.11,05:34
Natka249, našla som Ťa tu čisto náhodou. Keďže si rozpočtovou organizáciou, zaraďuj tému k rozpočtovým a príspevkovým organizáciám. Čo sa týka účtovania úradu práce, nám UPSVaR poskytuje dotáciu na chránenú dielňu. Budem sa snažiť poslať Ti súkromnú správu, keďže ohľadom účtovania nebolo všetko jasné. V personálnych veciach Ti neporadím, ja iba účtujem.
natka249
24.10.11,06:24
Ďakujem veľmi pekne.