Butterfly00
04.09.11,12:35
Dobrý deň,
rada by som vedela váš názor na karty, ktoré nám ponúkajú výhody v porovnaní so zľavovými kupónmi a podobnými možnosťami ako ušetriť. Môj názor je asi taký, že s kartami šetrím na veciach, ktoré každodenne používam a zľavové kupóny sú skôr na veci alebo služby, ktoré využívam menej.
Využívate všetky výhody, ktoré vám ponúkajú zákaznícke karty, ktoré máte v peňaženkách ? Resp. viete, kde všade môžete ušetriť ?
Hazard77
04.09.11,10:42
Môj názor je rovnaký. Už som to tu niekde aj písal. So zákazníckymi kartami šetrím tam, kde sa to oplatí a na veciach, ktoré sú súčasťou môjho každodenného života napr. pri tankovaní, v sieťach obchodov a takýchto kariet mám aspoň desať. Hľadal som výhody aj na rôznych zľavových portáloch, kde ponúkajú kupóny a vždy je to tam o tom istom. Niekde nejaké jedenie, wellness, ubytovanie a po väčšine výsledok je ten, že kupón ponúkal obchod, ktorý ani veľmi nestojí za to. Pričom, keď využívam nejakú vernostnú kartu tak si zľavy uplatňujem v zaujímavých obchodoch. Našiel som zaujímavú web stránku, kde sa oboznamujem s výhodami zákazníckych kariet www.vyhodykariet.sk . Skús si to :)
2alena2
04.09.11,11:27
Pre mňa sú rovnako zaujímavé kupóny ako aj karty a nevidím v tom nejaký veľký rozdiel lebo rada využijem aj nejaký wellnes alebo niečo iné čo ponúkajú kupóny aj keď to nie je vec, ktorú potrebujem pri každodennom živote.
Butterfly00
04.09.11,11:30
Ďakujem Hazard77, čekla som tú webku vyhodykariet.sk. Je to zaujímavé. Škoda, že tam nie je tých kariet ešte viac. Ale dá sa tam veľmi jednoducho oboznámiť s výhodami kariet, ktoré sú na stránke a to mi aj chýbalo, lebo som z času na čas išla na nejakú stránku, kde boli uverejnené výhody mojej karty, ale všade to je inak popísané a mala som z toho trošku chaoz.
misstka
04.09.11,11:46
Asi takto, nedám sa obmedzovať tými kartami, napríklad nechcem kartu od jednej sietí drogérií, lebo kupujem v tej drogérii ktorú mám momentálne najbližšie alebo je tam dobrá akcia na to čo chcem a nebudem kvôli karte viac chodiť do tej drogérie.
Ale napríklad mám kartu jedného obchodného reťazca a tam mám vždy veľa bodov, ale len preto, že som s tým reťazcom spokojná, je to asi najlepšie zásobený hypermarket v mojom okolí a plus je mi aj najbližšie a teda robí skoro všetky nákupy len tam. Ale keby sa napríklad často stávalo, že by v tom obchode mávali vypredané potraviny a ja by som kvôli tomu musela behať aj po iných obchodoch ani tá karta, vdaka ktorej mám niekoľkokrát ročne pár € navyše by mi nezabránila v tom prestať tam chodiť.
Takže v tomto som myslím, že nie som pre tie karty ideálny zákazník, to že mi dajú nejaké body ma nedonúti nakupovať tam viac alebo tam chodiť častejšie.
A čo sa týka zliav napríklad cez zľavové portály, pozerávam ich, ale využijem ich len málokedy a vždy si dobre premyslím, či to potrebujem, či sa mi to oplatí a či v tom nie je nejaký zádrhel.
myara
04.09.11,15:49
ja mam nejake karty z obchodnych retazcov, ale vobec ma to nenuti nakupovat prave tam...beriem to tak, ze ked som tam, tak to vyuzijem, ale aby som niekam chodila, len kvoli tomu, ze mam od nich kartu...to urcite nie
Hazard77
06.09.11,08:15
Moja otázka je - Viete aké výhody vám vaše karty vlastne ponúkajú ??
Vedeli ste že napr: Nákupná karta COOP - ponúka výhody aj v Mountfielde, TATRATOUR, AquaCity Poprad, TATRALANDIA a sú to zľavy okolo 10% ??? A aj iné karty, ktoré používam ako Fann, DM, Dráčik, Sorea ...
Pozrite to www.vyhodykariet.sk a potom mi povedzte, či sa neoplatí prejsť niekedy o 10 min viac do obchodu... podľa mňa ide o to, že ľudia ani nevedia, aké všetky výhody môžu využívať prostredníctvom týchto kariet ... ale je to na každom ....
rudopp
06.09.11,08:40
Moja otázka je - Viete aké výhody vám vaše karty vlastne ponúkajú ??
Vedeli ste že napr: Nákupná karta COOP - ponúka výhody aj v Mountfielde, TATRATOUR, AquaCity Poprad, TATRALANDIA a sú to zľavy okolo 10% ??? A aj iné karty, ktoré používam ako Fann, DM, Dráčik, Sorea ...
Pozrite to www.vyhodykariet.sk (http://www.vyhodykariet.sk) a potom mi povedzte, či sa neoplatí prejsť niekedy o 10 min viac do obchodu... podľa mňa ide o to, že ľudia ani nevedia, aké všetky výhody môžu využívať prostredníctvom týchto kariet ... ale je to na každom ....

Neotravuj.

Minule bol jeden takýto s "lajošmi"