kristina.pl
04.09.11,14:31
Prajem všetkým pekný ešte prázdninový deň,

mám taký problém: jeden náš učiteľ požiadal o neplánované ukončenie prac. pomeru dohodou teraz k 31.8. Riaditeľ to schválil. V 7. a 8. mesiaci však čerpal dovolenku ako každý iný učiteľ a až pri spracovaní miezd za 8. mesiac som zistila, že prečerpal dovolenku, keďže celkový nárok na r. 2011 sa mu ponížil. Program mi pri spracovaní dal na tie dni, že čerpal neplatené voľno. Veľmi súrne by som potrebovala poradiť či môže mať takto pridelené neplatené voľno, keď on o to voľno nežiadal a popr. ako to papierovo doriešiť s dotyčným zamestnancom. Treba mu to nejako oznámiť, keďže začiatkom augusta ešte určite ani on sám nevedel, že u nás skončí? Mzdu za august má samozrejme veľmi nízku, tak mám obavy z právnej stránky.

Ďakujem vopred za skorú odpoveď.
veronikasad
04.09.11,12:40
Pokial k prečerpaniu dovolenky došlo v mesiaci, v ktorom končí pracovný pomer, mzdový SW ti správne vykázal neplatené volno. Spätne nahlás v SP prerušenie poistného a v ZP sa zamestnanec musí prihlásiť ako samoplatitel a doplatiť si sám zdr.poistenie.

V tomto prípade neide o prekážku v práci na strane zamestnávatela, ktorá by mala byť platená.